eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016 Avrupa Şampiyonası Ve Eskişehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 13:03
evet saat 14 00 de acıklanacak ALLAH Yardımcımız olsun
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
Yer: Turkey
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 13:13

Sunum pekde iç açıcı deil daha iyisini yapabilirlerdi

Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Yer: Turkey
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 13:15
bize yedirmezler gibi geliyo. sarkozyede uyuz oldum direk avrupa milliyetçiliği yaparak türkiyeyi dışlar havadaydı.
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 13:20
sarkoziye sinir oluyorum Angry
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
eren_26 Liste gör
Yazar

Eren
  Alıntı eren_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 13:23
14.00'da açıklanacak TR saatiyle. Şu an sunumlar bitti, oy kullanacak kişiler kendi odalarına çekildiler.

İtalya'nın şansı olduğunu düşünmüyorum. Sunumlarında kullandıklarını başarılı buldum. Avrupa'nın farklı ülkelerinden, İtalyan olmayan gönüllü üniversite öğrencilerini kullanmışlardı. Ama İtalya'nın hazırladıkları dosya diğer iki dosyanın çok gerisinde kalıyordu. Sunumlarında da iddialı görünmüyorlardı. Futbol geçmişi olan ve büyük isimlerin çıktığı bir ülke olma avantajları var. Bunu sunumlarında da kullandılar. Bir çok kişinin futbol geçmişinde adı geçen Maldini'yi sunumlarına kattılar.

Fransa'yı bizim en güçlü rakibimiz olarak görüyorum. Sunumları biraz tiyatro havasında geçti. Sunumun başrolüne seçtikleri 10 yaşındaki çocuk oldukça başarılıydı. Genel olarak geçmişlerindeki başarıları ve Avrupa'daki isimlerini kullandılar. İtalya gibi onlar da futbolda bir çok kişinin aklına kazınmış isimlerden olan Zidane'ı kullandılar.

İki ülkenin de sunumlarında yaptıkları yatırımlardan, yapılacaklardan, sunacakları imkanlardan ve kendilerine katacaklarından bahsedildi. Bunlara sunumda yer vermek ne kadar mantıklıydı bilmiyorum, sonuçta hepsi hazırlanan dosyalarda yer alan sayılar, planlar ve projeler.

Bizim sunumda ise daha çok Türkiye'nin böyle bir şeye ihtiyacı olduğunun altı çizildi. Ayrıca Türkiye'nin ne kadar istekli olduğu, genç ve gelişmekte olan bir nüfusun varlığı belirtildi. Daha önce ev sahipliği yapmamış olmamız bir artı olarak kullanılmaya çalışıldı ve hayal kırıklığına uğratmayacağımızın garantisi verilerek kafalarındaki ön yargıları silinmeye çalışıldı.

Biz daha önce hiç yaşanılmamış bir tecrübe yaşatacağımızı söyledikten sonra diğer ülkelerin geçmişlerinden yararlanmak istemeleri bizim için biraz avantaj durumuna döndü. Bizim en zayıf noktalarımız ise ne kadar kafalarındaki soru işaretlerini silsek de birazcık ön yargılarının kalmış olması. Ayrıca şu an önlerinde Ukrayna örneği var ve aynı problemleri yaşamak istemiyorlar bilmedikleri bir ülkeyle. Bu bizim için önemli bir problem. Buraya takılmadıkları sürece kazanabileceğimizi düşünüyorum. Tabi bunun dışında güvenlik ve ulaşım konularında da çekinceleri olacaktır, bu konuda da haklı buluyorum üzülerek. Ne kadar imkan sağlansa da ulaşım imkanları Fransa kadar olamayacak. Bir de oylamanın Cenevre'de yapılıyor olması ister istemez Fransa'nın birazcık avantajlı olduğunu düşündürtüyor.

Oylama iki aşamalı yapılıyor. İlk aşamada tüm üyeler üç ülkeyi sıralıyor ve sıralamaya göre ülkeler 1, 2 ve 3 puan alıyor. Oylama sonundaki puanlar toplanıp ülkeler sıralandığında ilk iki ülke finala kalıyor. Ardından finaldeki ülkeler arasında yeniden oylama yapılıyor ve birinci ülke seçiliyor.

Finale Fransa ile birlikte kalacağımızı ancak finalde Fransa karşısında zorlanabileceğimizi düşünüyorum.
Yukarı
ŞoVaLyE Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı ŞoVaLyE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 13:27
Yedirmezler bize maalesef.Hiç umudum olmaksızın izliyorum...
Kavgam da, Sevdam da ESES
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 13:27
Fransa Utanmasa O ufacık cocuğu Oy vericek Üyelerin Karşısında Zorla Ağlattıracaktı Ya Accayip Sinir oldum Angry
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 13:32
Oy dilendi resmen fransa çocuk gibiler ya
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 13:37
Bizim sunum hemen hemen herkes tarafından en iyi, en başarılısı gösteriliyor.Ben de çok beğendim hazırlayanların eline sağlık.

Alıcaz 2016'yı, vurucaz kırbacı !Thumbs%20Up
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
rügzö Liste gör
Yazar

özgür özyılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı rügzö Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 13:37
arkadaşlar inşallaH biz alırız ama uefa ne kadar tarafsızsız desede ben öyle tahmin ediyorum ki bu işler önceden belirleniyor bu seferde bize vermezlerse bunların tarafsızlıgından şüphe duyarım ayrıca sarkozy denen yerden bitmeyede uyuz oluyorum a.q oglu:)inşallah alırız şu mübarek günde.................
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır