eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 135136137138139 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 22:48
ruhsuz 20 mac oldu hala sanssızlıkmış
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 22:49
Alıntı yapılan Adnan26

Üzüntüyle aramizda ne kadar futbol bilgisinden yoksun insanlarin bulundugunu görmekteyim. Golleri atamadi, kabul, ama sahada bulundugu süre sahada en cok topla bulusan futbolcuydu. Her atagimizda , bilhassa ilk yari, onu aradik. Ayaginda top tutabilen birkac futbolcumuzdan birisi. Ilk yari Fb nin sol defansi delik desik oldu, tek eksigimiz goldü. Hangi futbolcu bilerek gol atmaz ? Bu kadarmi kolay bir futbolcuyu karalamak ? Bence Burak bu takim degil, sizler bu forumdan uzaklasin. Kendi oyuncusuna hakerete yakin yazilar yazan (elestiri demiyorum) insanlar kendisini Eskisehirspor taraftari sayamaz...

fener malup olduğu için galibiyetimize sevinemeyen bir futbolcu, kendisini ne kadar eskişehirsporlu sayıyor ise, bizde kendimizi o kadar eskişehirspor taraftarı sayıyoruz.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 22:50
Alıntı yapılan Adnan26

Hangi futbolcu bilerek gol atmaz ? 
Bu taraftar 1  ay öncesi gördü bilerek gol atmayan adamı. Bu olmayacak birşey değil. Burağın ilk ve son karşıkarşıyası da değil. Diyarbakır maçında da vardı bu tarz bir pozisyonu. Burak ile yakınlığını bilemiyorum abi ama böylesine bir maçta o kadar kişinin emeği var iken o pozisyonlara girdin mi atacaksın. Atamazsan öyle atarlar sana...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 22:51
Alıntı yapılan Adnan26

Üzüntüyle aramizda ne kadar futbol bilgisinden yoksun insanlarin bulundugunu görmekteyim. Golleri atamadi, kabul, ama sahada bulundugu süre sahada en cok topla bulusan futbolcuydu. Her atagimizda , bilhassa ilk yari, onu aradik. Ayaginda top tutabilen birkac futbolcumuzdan birisi. Ilk yari Fb nin sol defansi delik desik oldu, tek eksigimiz goldü. Hangi futbolcu bilerek gol atmaz ? Bu kadarmi kolay bir futbolcuyu karalamak ? Bence Burak bu takim degil, sizler bu forumdan uzaklasin. Kendi oyuncusuna hakerete yakin yazilar yazan (elestiri demiyorum) insanlar kendisini Eskisehirspor taraftari sayamaz...

Kusura bakma ama adnan abi bu forumda 2500 kişi bu futboldan anlamıyor bir tek sen anlıyorsun..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 22:52

Alıntı yapılan 26es65

Bir de bu habere bakın derim

"Galibiyete sevinemedim"

Eskişehirspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz, Turkcell Süper Lig'in 15. haftasında 2 - 1 yendikleri Fenerbahçe galibiyetine sevinemediğini söyledi.

Yılmaz, Radyospor'a yaptığı açıklamada takımının Fenerbahçe'yi 2 - 1 yendiği maçla ilgili yapılan tartışmaların yersiz olduğunu belirterek, "Haklı bir galibiyet aldık, bu 3 puana ihtiyacımız varıd; ama Fenerbahçe galibiyetine sevinemedim." dedi.

Geçen yıl Fenerbahçe'nin formasını giyen ancak sezon başında Eskişehirspor'a transfer olan Burak Yılmaz, Fenerbahçe galibeyitini değerlendirirken, "Geçen yıl ben o takımın bir parçasıydım. Ancak şimdi Eskişehirspor için oynuyorum. Ancak Fenerbahçe galibiyetine açıkçası sevinemedim. Çünkü orada çok sayıda arkadaşlarım var. Onlarla birlikte çok vakit geçirdik. Maç sonrası sevinmek istedim ancak onların o üzgün halini görünce sevinemedim." şeklinde konuştu.

BU TAKIM 8'DE 8 YAPTI

Fenerbahçe'de bu kadar kaliteli futbolcu olmasına karşın son haftalardaki düşüşün normal olduğunu savunan Burak şöyle devam etti;

"Fenerbahçe lige sekizde sekiz yaparak başladı. Bunu yapan yine aynı futbolcular. Şurası bir gerçek ki Fenerbahçeli futbolcular bizden çok daha fazla maç oynuyorlar. Avrupa, kupa, lig maçları derken baktığınız zaman futbolcuların formsuzluklar yaşaması çok normal. Şu anda düşüşte olmaları da çok normal. Futbolcunun performansı ligin sonlarına doğru düşüyor."

Fenerbahçe'nin o performansı tekrar yakalayacağına inandığını belirten Burak Yılmaz, "Form düşüklüğünü ne futbolcuların performansına ne de gece hayatına bağlamak lazım. Bu her takımda var. Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'da da aynı durum var. Bunu başka şeylere bağlamamak lazım. Tekrar çıkışa çıkacaklarına inanıyorum." şeklinde konuştu.

BİR YENİLGİNİN ARDINDAN GECE EĞLENMEYE ÇIKMAZDIM

Fenerbahçeli futbolcular için yazılanları da değerlendiren Burak Yılmaz, "Futbolcunun özel hayatıyla ilgilenmemek lazım. O da insan, onun da sosyal hayatı var. Ancak bir yenilginin ardından da gidip barda eğlenmemek lazım. En azından ben bugüne kadar böyle bir şey yapmadım. Yapmam da. Ben o arkadaşları suçlamıyorum ama takımım mağlup olduğu zaman ben de üzülüyorum. Sahada da olsa, yedek kulübesinde de olsa takımım kaybettiği zaman gülüp eğlenemem." ifadelerini kullandı.

ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 22:53
Bugün takımının galip gelmesi için elinden geleni yaptın burak. sevin sabaha kadar
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 22:54
geldiğin günden bugüne hep mi bi insan kötü oynar hep mi hata yapar hem mi isteksiz ve ruhsuz oynar ?
Yukarı
OgnEStanbul Liste gör
Yazar

Ogün Burak AYDINER
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 22:56
Allah'ın Kitab'ın aşkına GİT!!!
Yukarı
eses16_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet gülmez
Yer: bursa
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 22:57
bülent kocabeyin oyuna girdiği andan beri yaptıklarını görünce hakkaten acıdım bülente.herşeyiyle oynuyor formayı alamıyor ama bu şahsiyetsiz beyefendi oynasada oynamasada hep 11de.birileri buna dur demeli
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2010 saat 22:58
Artık sevinmiştir burak hani esesimin galibiyetine sevinemeyen sayın burak febenin galibeyeti ile moral bulmuştur kesin. Ayrıca şahsım adına tv de dilediğin özürü kabul etmiyorum burak efendi.. AngryAngryAngry
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 135136137138139 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır