eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 134135136137138 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 13:22
takımın kimseyee borcu yok yula azdı para alamadığı takıma gitseydi bunu yapamazdı takımda yılan beslemişiz yula nın yaptığı tam bi karaktersizlik tam bi adilik adam değilmiş yazılanlar doğruysa neler söylemiş sen kimsin es es de huzursuzluk çıkarıyon çok çok ağır ceza verilmeli süründürülmeli adam sıkıntısı olan bi zamanda bu yaptıkları hainlik bir daha takımda görmek istemiyoruz diyar maçında kaçırdığı golleri gördünüz değilmi resmen bilerek kaçırdı çizgi üstünden atmadı  içeri giden topu soktu kafasını dışarı attı  rızaya gıcıklık yaptı 
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 13:31
Yalnız başkana yalan rüzgarı demiş ...bak yalancıya....başkanın yalan söylediği nerde görülmüş....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 13:33
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

takımın kimseyee borcu yok yula azdı para alamadığı takıma gitseydi bunu yapamazdı takımda yılan beslemişiz yula nın yaptığı tam bi karaktersizlik tam bi adilik adam değilmiş yazılanlar doğruysa neler söylemiş sen kimsin es es de huzursuzluk çıkarıyon çok çok ağır ceza verilmeli süründürülmeli adam sıkıntısı olan bi zamanda bu yaptıkları hainlik bir daha takımda görmek istemiyoruz diyar maçında kaçırdığı golleri gördünüz değilmi resmen bilerek kaçırdı çizgi üstünden atmadı  içeri giden topu soktu kafasını dışarı attı  rızaya gıcıklık yaptı 

Youla HAİN! çünkü bu takımı 3eziklere karşı üstün kılmak için goller attı.
Youla HAİN! çünkü iğnelerle maça çıkarak katkıda bulunmak istedi.
Youla HAİN! büyük maçlardan önce pavyon pavyon gezmedi.
Youla HAİN! fener galibiyetine sevinemeyenlerden değildi.
Youla HAİN! onun için besteler yapıldığı için.
Youla HAİN! ligimizin yabancı oyuncularının büyük ekseriyetinin izin aldığı dönemde izin istediği için.
Youla HAİN! eses taraftarını canı gibi sevdiği için.
Evet Youla sen HAİN sin biz sevgimizide nefretimizide yaşaması bilmeyenlerin arasında olduğun için.

"Ey HAİN! ben seni çok seviyorum YOULA yazan formamı herşeye inat sevgi ve gururla sırtımda taşıyacağım."
Yukarı
Gökmeydan Liste gör
Yazar

Yasin
Yer: Kızılcıklı
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 13:33
Alıntı yapılan ades

şimdi ntvsporda konuştular ve youlanın bu sözlerine yuhh dediler ve ayıpladılar.ayrıca youlanın bursasporla görüştüğünü söylediler

Youla 5-6 hafta once zaten Bursayla anlastı rıza ile  e.saglamda anlasmıslar bursadan 2 futbolcu karsılıgında verecekler diye duymustuk.Ben bu olanlara hic sasırmadım..gitmek icin bahane lazımdı yarattı..Ayrıca bejeke macı oncesi sana ihtiyacım yok gibi bisey soylediyse rıza hoca onunda gitmesi gerekir. bana gore..
Terketmedi Sevdan Bizi ; Aşık Ettin Hepimizi..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 13:34
Zaman herşeyi gösterecek dedik.Üzerinden bir gün geçmeden herşeyin kokusu çıkıyor.Ah ulan Youla..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 13:37
   Ali Bey Youla haklı dahi olsa (Ben haklı olduğuna inanmıyorum) Kulüp Başkanı ve Teknik Direktörü hakkında bu açıklamaları yapamaz,yaparsa da bugüne kadar yaptığı iyi şeylerin hepsinin üstünü çizmiş olur.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 13:42
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

Youla HAİN! çünkü bu takımı 3eziklere karşı üstün kılmak için goller attı.
Youla HAİN! çünkü iğnelerle maça çıkarak katkıda bulunmak istedi.
Youla HAİN! büyük maçlardan önce pavyon pavyon gezmedi.
Youla HAİN! fener galibiyetine sevinemeyenlerden değildi.
Youla HAİN! onun için besteler yapıldığı için.
Youla HAİN! ligimizin yabancı oyuncularının büyük ekseriyetinin izin aldığı dönemde izin istediği için.
Youla HAİN! eses taraftarını canı gibi sevdiği için.
Evet Youla sen HAİN sin biz sevgimizide nefretimizide yaşaması bilmeyenlerin arasında olduğun için.

"Ey HAİN! ben seni çok seviyorum YOULA yazan formamı herşeye inat sevgi ve gururla sırtımda taşıyacağım."
Evet Youla HAİN.Futbolcu arkadaşlarının alın terini hiçe sayıp atamadığı değil Rıza Hoca'ya inat olsun diye atmadığı goller için,o soğukta stadı doldurup belki de son parasıyla maça gelip ESES'ini desteklemeye gelen taraftarı üzdüğü için ve büyük ESKİŞEHİRSPOR camiasını basında sadece kendi yaptığı ahlaksızlığı örtmek için karaladığı için Youla HAİN...

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Alıntı yapılan oaae

Ali Bey Youla haklı dahi olsa (Ben haklı olduğuna inanmıyorum) Kulüp Başkanı ve Teknik Direktörü hakkında bu açıklamaları yapamaz,yaparsa da bugüne kadar yaptığı iyi şeylerin hepsinin üstünü çizmiş olur.

Hangi yönetim hangi başkan haklı. Bize gelirini giderini açıklayamayanmı. Yapmayın lütfen BET bildirisi sırasında taraftara edilen lafları unutarak bana başkanı ve yönetimi övmeyin. Rıza hoca ya gelince oda sütten çıkma ak kaşık değil. Batuhanı affeder burak ı affeder ama youla izin aldığı için hain olur. Hala olanları anlayan çıkmadı şu forumda. Youla transfer olacaktı ve taraftar tepkisini almamak için youla sevgisinin bitirilmesi lazımdı. Para kazanılacaksa youlanın transfer edilmesini olumlu karşıarım ama bu tür oyunlarda midemi bulandırıyor.
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
Başka ne beklenirki  bu  gineliden  pis  herif.  esasında  süründüreçeksin  güzel  birde  dayak  ataçaksın
tayfun
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 13:45
bu adam sakatlanıp cıktıgı bır mac vardı. yanılmıyorsam gozlerı dolmustu. bence ortada daha net bıseyler yokken sallamayalım. gıden gıder. kimse esesten buyuk degıldır.
DK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 134135136137138 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır