eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKonumuz Sadece Referandum..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 133134135136137 183>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 12:51
Alıntı yapılan machbeth

Diyelim ki Memursunuz;
Hükümet kendi adamlarını getirmek için sizi sürdü. Derhal sendikaya giderek bir avukat talep edersiniz değil mi?
Eğer evet derseniz artık edemeyeceksiniz. Avukatı kendiniz tutacaksınız.
Ama yetmiyor avukat bulsanız bile dava açmak için adelet bakanlığında izin almanız gerekiyor. İmkansız ama hadi aldınız. Mahkeme olumsuz sonuçlanırsa yargıtaya gideceksiniz değil mi? Hayır.
Evet derseniz ona da gidemiyorsunuz.
Sırf şu sebep bile HAYIR demeye yeter.

Osman Öcalan „ Anayasa ve HSYK kurulları,derin Faşist Türk Devletinin çöreklendiği temel kurumlardır. Bu referandum sürecinden sonra o kurumlara Kürtlere düşman olmayan ve gelecekte kurulacak Kürdistan’ın temellerine karşı çıkmayacak ılımlı, İslamcılar atanacaktır. Biliyorsunuz kurulacak Kürdistan’a en büyük muhalefeti yapan Türk Ordusunun katil paşaları,bu süreçte ABD’nin sağladığı lojistik destek ile tasfiye edildiler“ diye konuştu.

Evet diyen herkes kürdistan'a da evet demiş olacaktır.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 13:04
Alıntı yapılan yedek_parçacı

paşalıı...

keşke uzaktan bakmakla yetinseydin be kardeş..

anayasa değişiklik taslağını heralde iktidar tek başına hazırladı..

fakat bu taslak hazırlanmadan önce TBMM de bir komisyon kuruldu..bu komisyonun adı neydi biliyormusun?uzlaşma komisyonu...

amacıda tüm siyasi partilerin bir uzlaşı içersinde artık 21.yy Türkiyesine yakışmayan askeri dikta anayasasıından topyekün kurtulmamızı sağlayacak çalışmaları yapmasıydı..

işin ilginciı her parti ikişer vekilini bu komisyon üyesi yapsın denildi..böyle olsaydı muhalefetten 6 iktidardan 2 vekil olcaktı..

fakat bugün yırtına yırtına milletten hayır oyu isteyenler o gün bu komisyona üye gönderme tenezllünde bile bulunmadı..bulunsaydıya.

hem sen böyle bir komisyona üye gönderme hemde taslaktan kalk şunu çıkar bunu çıkar..yok öyle üç kuruşa beş köfte..

sen bırak tufan türenç gibilerini..

onlar bu millete akıl veremezler onların aklı sadece plazalarda çalışır..onların korkusu milletin gözünü açmasıdır..millet gözünü bir açarsa ortada ne tufan kalır ne hakanWink...
Yazdığınız yazıların çoğu, muhalefet üzerinden yazılar. Yani şunu yaptılar, bunu yaptılar, uzlaşmadılar vb. yazılar. Muhalefet olmasaydı, ne yapacaktınız, merak ediyorum. Smile

Bize şu paketi bir anlatır mısınız? Yok anlatamıyorsunuz. Özellikle, Anayasa Mahkemesi ve HSYK'nın yapısıyla ilgili maddeleri açıklar mısınız? Yok açıklayamıyorsunuz. Anca işte önceki sayfalarda olduğu gibi "yalan" dolu mesajlar yazıyorsunuz, (yalan dolu derken yalan kelimesi çok geçiyor ya ondan dedim, yanlış anlamayın Wink) ona da paşalı_26 cevap vermiş, (Bakınız: paşalı_26) bir şey diyememişsiniz. Smile

Hayır, neden kasıyorsunuz, onu anlamadım. Demokrasi, özgürlük filan yok, bundan sonra bizim borumuz ötecek deyin, bizim elimize geçecek ipler deyin, kurtulun. Yani uğraşmayın, yorulmayın, sizi düşündüğümden diyorum. Wink
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 13:19

Eskişehir haLkı HAYIRseverdir

Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 13:24
HAYIR ! HAYIR ! HAYIR !
Yukarı
yedek_parçacı Liste gör
Yazar

Necati
Yer: tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 13:31
kapkara..

bak kendi ağzınla itiraf ediyorsun..

uzlaşmadılar diyorsun ya daha fazla yorum yapmaya gerek yok..uzlaşsalardı niye uzlaşmamışlar sen biliyormusun?

muhalefet olmasaydı diye bişey yok demokrasilerde muhalefet olacakki bunun adı demokrasi olsun..

AYM ve HSYK konusunda neyini açıkalayamıyorum yada sen neyi anlayamıyorsun?

paşalı denen arkadaş neyin cevabını vermiş?

tufan türencin kendi kuyruk acılarıyla varsayımlar üzerine kurduğu sorularla dolu yazıyı kopyla-yapıştır şeklindeki alıntısaylamı?

kasacak bişey yok..ortam da belli anketlerde belli..halkın tokatı 12 eylül günü yasakçı,baskıcı zihniyetin yüzünde patlayacak sen rahat ol..

sen panikte yapma borusu ötecek olan bundan sonra halk iradesi..

biliyorum tahammül edemiyorsun ama maalesef durum böyle..

bende seni düşündüğümden böyle diyorum yani yanlış anlama..

ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..
Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 13:35
    demokrasi amaç değil araçtır diyen bir adamın demokrasi getireceğine inananlara gerçekten acıyorum.nasıl bu kadar kör olabilirsiniz.geldiği günden beri muhalefet istemeyen ve karşı tüm güçlere saldıran bu adamın getireceği demeokrasi kendisi gibi yamuk olur ancak.
     milyon kere HAYIRRRRRRR......
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 13:36
Alıntı yapılan eses esin

demokrasi amaç değil araçtır diyen bir adamın demokrasi getireceğine inanlara gerçekten acıyorum.nasıl bu kadar kör olabilirsiniz.geldiği günden beri muhalefet istemeyen ve karşı tüm güçlere saldıran bu adamın getireceği demeokrasi kendisi gibi yamuk olur ancak.
     milyon kere HAYIRRRRRRR......

ClapClapClapClapClapClapClap
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 13:41
Alıntı yapılan yedek_parçacı

kapkara..

bak kendi ağzınla itiraf ediyorsun..

uzlaşmadılar diyorsun ya daha fazla yorum yapmaya gerek yok..uzlaşsalardı niye uzlaşmamışlar sen biliyormusun?

muhalefet olmasaydı diye bişey yok demokrasilerde muhalefet olacakki bunun adı demokrasi olsun..

AYM ve HSYK konusunda neyini açıkalayamıyorum yada sen neyi anlayamıyorsun?

paşalı denen arkadaş neyin cevabını vermiş?

tufan türencin kendi kuyruk acılarıyla varsayımlar üzerine kurduğu sorularla dolu yazıyı kopyla-yapıştır şeklindeki alıntısaylamı?

kasacak bişey yok..ortam da belli anketlerde belli..halkın tokatı 12 eylül günü yasakçı,baskıcı zihniyetin yüzünde patlayacak sen rahat ol..

sen panikte yapma borusu ötecek olan bundan sonra halk iradesi..

biliyorum tahammül edemiyorsun ama maalesef durum böyle..

bende seni düşündüğümden böyle diyorum yani yanlış anlama..

Ahmet Türk,Apo ve kardeşlerinle aynı oyu vereceğin için mutlumusun ?
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
KOD222COM Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre KAÇAR
Yer: Sakarya
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 13:45
1980 anayasası askerlere imtiyaz sagladıgı icin darbeci anayasa, 12 eylül 2010 anayasasıda akepe ye imtiyazlar tanıdıgı icin akepe anayasasıdır.Egerki evet cıkarsa gün gelir onunda hesabı sorulur...
Bana €Smeyi Anlat, €Sip Gecmeyi Anlat...
Bende insanlar 2 ye ayrılar sevdiklerim ve digerleri,sevdiklerimde 2 ye ayrılır €S-€S liler ve digerleri..
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2010 saat 13:49
Tek kelimeyle laik Türkiye Cumhuriyeti ni çok seviyorum...Hayır demem için yeterli sayılır sanırım..içeriğe girmeye gerek yok... koca bir HAYIR..
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 133134135136137 183>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır