eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 16:34
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan ESEFE

Alıntı yapılan bozüyük26

İşin rezilliği çıktı iyice. Bu yönetim bu işi beceremeyecek. Büyükerşen, çizdirsin bir proje, üstlensin bütün sorumluluğu. Yönetime kaldıysak, daha çok bekleriz.
Bunu hayatta yapmaz.Yapacak olsaydı şimdiye kadar 3 kere kapatırdı açığın üstünü. Projenin gecikmesi Sayın Büyükerşen'inde işine geliyor.  Çünkü zaten ekonomik yönden Belediye sıkıntıda, mevcut borçlarını bile ödemekte zorlanırken, birde Açık Tribün olayı çıktı. Bu yıl projenin çıkmaması için elinden geleni yapacaktır. Bu proje 3-4 kez Büyükerşen'e gelir mutlaka bir eksik bulunur ve geri döner. Bu yıl harcanmayan ödenekte, otomatikman rafa kalkar.
Bu ne hazımsızlıktır ki her yüz kişinin 95 i ayan beyan yönetimin kurnazlıklarını görürken,Büyükerşen hocanın her ortamda dedikleri dilinde pelenk olmuşken...
Sen kalkmış sadece tribün bakımı için bizzat Başkanımızın kendi ağırlığını kullanarak çıkarttığı 1 yerine 2 trilyonluk bütçeyi rafa kaldırmasından bahsediyorsun,zaten kendisi istemese o mecliste kıılını kıpırdatmazdı ve sen başka çerçeveden baksanda Sn.Büyükerşen birşeye karşıysa sonuna kadar durur,savunuyorsada sonuna kadar savunur...
Tam bizim yönetimin istediği tarzda birkaç arkadaş çıkıyor,bir Yılmaz Büyükerşen ile bir Halil Ünal'ı aynı kefeye koyuveriyorlar,bu zoruma gidiyor,Adam daha ne yapsın, Büyükerşen hocaya hale çamur atmaya çalışıyorsunuz. 

**Evet Ahmet bey ben hazımsızım.. 1 Yıldır bir proje çıkmıyor ve onaylanmıyorsa ben hazımsızım.
**Açıkta maç izleyen 10.000 taraftar yerine Loca da izlecek olan 200 kodaman düşünülüyorsa ben hazımsızım.
**Zorunlu bir söz vermiş/vermek zorunda kalmış olsada, başkanımızın projelere haklı bahaneler üretmesine sabırsızım.  
**2 Trilyon, ayrılmış bir ödenekten 100.000 lira ayırılarak, emrindeki onca mimar ve mühendise siz yapamıyorsanız, ben yaptırırım denilmiyorsa ben hazımsızım.
**Eğer bu proje bu sene çıkmaz ve ödenek iade edilirse ben hazımsızım..
**Yıl sonuda adam gibi bir proje istedik, veremediler, o yüzden ödenek iade edildi, denilirse ben hazımsızım.

Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 16:38
Efe Bey projeyi belediye başkanı çizdirecekse , parayı büyükşehir belediye başkanı verecekse bu klübün başkanı ne yapacak? O zaman başkanlığı da büyükşehir belediye başkanı yapıversin olmaz mı?
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 16:45
Alıntı yapılan eserkan26

Efe Bey projeyi belediye başkanı çizdirecekse , parayı büyükşehir belediye başkanı verecekse bu klübün başkanı ne yapacak? O zaman başkanlığı da büyükşehir belediye başkanı yapıversin olmaz mı?

Zaten açığın üzerinin kapatılmasında tek umudumuz Büyükerşen. Hangi birimiz Büyükerşen olmasa açığın üstünün kapatılmasını hayal edebilir. Kulübün proje hazırlamasını beklerken, ödenek iade edilecek. Belediyelerde 2010 Yılı bütçesine alınmış ve ihale edilememiş her ödenek iade edilir. Bir dahada çıkarmı bilemiyorum.  O yüzdendir, tek umudumuza yalvarışım.. Başkanım projeyide sen sizdir deyişim.

Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 16:57
Uefa 'yı hedefleyen insan şimdiden şartları sağlamaya başlar........yada başlamalı....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 16:57
İki yıldır milleti oyalayan yönetimdir,Ara transferde Ümit Karan'ın imza töreninde söz vermişti,Sn.Büyükerşen açığın üstünün kapatılmasına yönelik,Hani ETO'danda gönülsüz bir otobüs sözü almıştı,Sn.Başkan,işte o zaman.
Büyükerşen hoca 2 trilyon ayırmışmı,ayırmış..proje çizmeyi yada çizdirmeyi çokta iyi bilir,her insanın bir doğrusu vardır ve bildiği doğrulardanda ödün vermez.
Neden versin!o yönetimin başındakiler ne iş yapar demezlermi...Bir kaç gün içinde bir iki futbolcu transfer ederler eğer tff ödemeleri yapıldıysa "O'da" herkesin ağzına bir parmak bal,bir bakmışsın açığın kapanmasıda ardı arkası kesilmeyen baharlardan birine gitmiş..
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 17:03
İş te Ahmet abi tamda dediğin gibi, başka baharlara kalmasın arzusundayım. Yönetime kalırsa, ne baharlar geçer.

Eğer sadece; "Projeyide ben yaparsam, Yönetimin başındakiler ne iş yapar" demek için başka baharlara kalırsa, yazık bu taraftara, yağmurda, karda, sıcakta..
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 20:08
Yönetimin 3 senedir bir tane dikili ağacı yok.Açığı kaparsa belediye kapatacak anca mevcut stadla tesisleri iyileştirirler sonrada övünürler
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
escgtyes Liste gör
Yazar

Çağatay ÇINAR
Yer: İZMİR
  Alıntı escgtyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 20:25
Kale arkası olsun diyorsunuz da acaba ''Kale Arkası'' yapılacak kadar yer var mıdır? Özellikle de arkasından Savaş Caddesi'nin geçtiği kale arkası...
İZMİR ES ES
Aramızdaki kilometreler kadar aç ellerini,
Yine de yetmez anlatmaya sana olan sevgimizi...
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 20:26
Stad yapan bütün illere bir bakın,hepsinde belediyeler işin içinde-merkezinde.Kaynaksa kaynak,paraysa para.Kısacası kimse kulüp başkanı yapıversin,projeyi çizdiriversin,kulüp başkanı ne iş yapacak demiyor. Bizde kısır bir döngü yıllardır dönüp duruyor,bir taraf yönetime - bir taraf belediye ye yükleniyor .Sonuç : 0  , kaybeden ES ES oluyor.

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 20:26
      Açık tribünün kapatılması Türk filmi gibi oldu.

Tarkannnnn, atıl kurt. Tribününün üstünü kapat kurt.
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır