eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131132133134135 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 22:53
Alıntı yapılan arslankaya_26

ben maçta koreografi olacağını bu siteden ilk öğrenenden biriyim ama nasıl bişey olacağını bilmiyordum benim gibi birçok kişide aynı şeyleri yaşamıştır.ilk başta verilenleri  sadece espanada kullanacaz sandım. o yüzden erkenden nasıl bişey yapılacağı konusunda bilgi verilirse daha başarılı olunur.yinede başarılar koreoeses

İstiklal Marşı'nda atkıların açık tutulduğundan herkesin haberi vardır diye düşünüyordum şahsen.Görüntü de orada meydana gelecekti.O görüntüden sonra elbette ESpanada kullanılacaktı.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 23:34

emeği gecen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum tribünlere gerçekten güzel renk kattı heryer kırmızıydı tabiki aksaklıklar oldu tabiki staddan kaynaklananları malum biliyoruz,iletişim meselesine gelince atkılarımız bir an önce satılırda yeterli derecede megafon alınır,taraftarımızı orgenize etmek ozaman kolaylasır acilen megafonlara ihtiyacımız var malzemeyi tekrar toplanacağı insanlara kolay anlatılır

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 23:39
bir öneride bulunmak isterim.  koreoeses 4-5 tane megafon alsa. onunla koreografinin bozulan yerlerini uyarsa daha başarılı işler çıkar gibi geliyor.
iyi geceler.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 00:02
Koca maçta çekilen 1-2 tane mi fotoğraf var? Onca flaş patladı kapalıdan hiç resim yüklenmemiş ama. Hazırlık maçlarında bile onlarca resim yüklenirdi halbuki...
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
yigitmetin Liste gör
Yazar

Metin Yiğit
Yer: Turkey
  Alıntı yigitmetin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 00:02
Açığın bazı kısımlarında dağıtılan atkıları goethe_minder (nick sahibi kullanıcıyı tanımam) yapmışlar çok üzüldüm. Ne uğraşlarla dağıtıldı o atkılar......
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 00:03
Alıntı yapılan yigitmetin

Açığın bazı kısımlarında dağıtılan atkıları goethe_minder (nick sahibi kullanıcıyı tanımam) yapmışlar çok üzüldüm. Ne uğraşlarla dağıtıldı o atkılar......

ayrıca olayın benle hiçbir alakası yoktur Smile herkesin kendi insiyatifidir.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 00:07
bence neden sovlar maçtan önce söylenmiyor bence çok saçma ....ınsanlar bılgılenmıs olur hemde  daha güzel fıkırler çıkar
Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 00:49
Herşeye rağmen gurbet ellerde göğsümüzü gererek gezdiyorsunuz o bize yeter.Emeği geçen herkese teşekkürler.Clap
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 01:53
Alıntı yapılan marcus

bence neden sovlar maçtan önce söylenmiyor bence çok saçma ....ınsanlar bılgılenmıs olur hemde  daha güzel fıkırler çıkar

Bu tür gösterilerde gizlilik esastır.Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2009 saat 01:57
Alıntı yapılan marcus

... hemde  daha güzel fıkırler çıkar

yanlışım yoksa eğer zaten fikir soruluyor ve öneriler arasından seçim yapılıyor...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131132133134135 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır