eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 129130131132133 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 18:27
Alıntı yapılan eSeSLee_26

bilmiyorum nasıl yapılır ama bir şekilde bu çocuklara tribün kültürü,tribün terbiyesi,abi-kardeş ilişkileri öğretilmeli.

Anaları babaları tarafından terbiye, ahlak verilmeyen kişilere başka biri nasıl terbiye öğretsin usta...Tribün kültürü, tribün terbiyesi öğrenebilmek için önce genel kültür sahibi toplum terbiyesi almış kişi olmak gerekir..
Orda gelip millete küfür edenler psikolojik sorunları olan insanlardır.Toplum içinde ezilen gelip millete küfredince kendini birey zannediyor işte..2 hafta boyunca şamar oğlanı olan, adam gibi konuşmasını bilmeyen, maç günleri de küfrede küfrede sağa sola tükürerek stada doğru yürüyen çok adam gördüm.. onlardaki amaç Eskişehirspor'u desteklemek değil.
Arkadaşın birinin dediği gibi paf takımla A takım maç yapsa gidip deplasman tarafına otursak bize sövecek insanlar bunlar.
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 18:36
Alıntı yapılan eSeSLee_26

ilk o "leş gibi hamsi" denen iğrenç muhabbet Nefer&Kızılcıklı'dan çıktı doğrudur.ama inanın o söylenirken tayfa daha gelmemişti ve grupların liseli oluşumları tarafından söylendi.işte kendilerince iş yaptığını sanan,delikanlılıkları kapıdan girince kabaran gençler tarafından yapıldı.bilmiyorum nasıl yapılır ama bir şekilde bu çocuklara tribün kültürü,tribün terbiyesi,abi-kardeş ilişkileri öğretilmeli.

Emre abi; söylediklerine katılıyorum ve isteseler tribün liderlerinin bu zihniyeti  tayfaya aşılayabileceğini düşünüyorum.Ama önce gruplarımızdaki set problemi çözülmeli.Sete çıkan ayrı bir havaya bürünüyor bence.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 18:40

trabzonspor taraftarından özür dileriz konusu açılsınmı...

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 18:43
Alıntı yapılan inadına_eses

Sanalda yalan olur bu işler
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 18:48

bence birseyler yapmak namına güzel bir fikir onlarında bunu görmesi sağlanmalı
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 19:07

bence açılsın..bu kadar terbiyesizlik olmaz..orda taraftarcılık oynayan yüzlerce kolpanın özrünü bizler dileyelim..i...ne trabzon olamassın şampiyon diye bağırmak ne demek ya?beşiktaş mı olsun yani bu mudur ???sokayım sizin gibi taftara..beşiktaşlımısınız sivaslımısınız bir açıklayın hele!!..
açık tribünün en can alıcı yeri ve her zaman ortalığı karıştıran kısmı hava hastanesi tarafıdır.90 dakika boyunca hiç bir besteye eşlik etmeyip sadece küfürlerde cosan ve maç boyunca rakip taraftarla uğraşan taraftar müsvetterini bir an önce ordan uzaklaştırmalıyız..yoksa bu gidişle bizde ne bütünlük kalır nede karizma..bu sitede faal olarak yazı yazan okuyan herkez o kısımda konuşlanmalı,altesin yaptığı bestelere,espanalara,kapalıdan gelen bestelere iştirak etmeli ve orayı ıslah etmelidir diye düşünüyorum..
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 19:20
valla maç sonucundan çok edilen küfürlere çok ama çok üzüldüm.bize yakışmayan davranışlar sergiledik.kendimizi trabzonun yerine koyalım bakalım? neler yaparız.kimse bu durumlara düşmek istemez tabiki.bu sezon sövmediğimiz bir takım taraftar hatırlamıyorum.seyircisi olmayan ankaraya bile melih gökçeke sövdük.bataklıkta batmaya başladık.eriyoruz adeta.onlarda şimdi bize orada taşlıcak sövecek sonra biz burda onlara sövecez böyle sürüp gidecek.toparlanalım artık bıraktık esesli olmayıda bir insana yakışmayan davranışlar bunlar.artık gitgide düşman topluyoruz.Allah sonumuzu hayır eylesin
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 19:27

arkasında gerçekten durulacaksa açılsın.
ES-ES
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 19:40

Umarın Trabzonlular bize kırılmamışlardır . Zaten yeterince düşmanımız var bi de onlarla aramız bozulmasın . Seversin sevmezsin ama en azından saygı duy . Trabzon bize çok benzer onların şehirinde de bizans kutlama yapamaz . Onlarda takımlarına sahip çıkan bir topluluk . Dün Daimi abi çiçek verirken açıkta yuhalayan EsEs çeken ve Anadolu diye bağıran Trabzonlulara küfür edenler vardı . Ayıp oldu gerçekten umarım Trabzonlular olayı büyütmez .

Bu sene taraftar olara oldukça iyiydik ama eleştirilecek bir kaç yönümüz de yok değil . Bunlaran biri de her gelen rakip seyirci ile uğraşan taraftarımıza bunun yanlış olduğunu anlatmaktır . Bu kolay birşey değil ama bunu yapmalıyız .
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 19:45
maçtan önce bu topicte ;

bu sezon hiç bir takımdan 4 gol yemedik , 3 farklı mağlubiyet almadık
diğer yandan gs ve denizliye 4, ibbye 6 gol attık demıstım.

Bu maçta bu istikrarımız malesef bozuldu.
Bunun da en önemli sebebi futbolcuların maddi sıkıntılarıdır.
Dolaylı olarak Yönetimdir.

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 129130131132133 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır