eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Online Durum: Offline
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 16:06
walla bursanın yaptıgı şapkaları polar ları görünce biz çok geri kalmışız demekten kedimi alamıyorum adamlarda Hertürlü var ya çoçuk emziginden pijama takımına bide bize bakın  hala açılacak netten alışveriş yapım aşamasında hoş açılsa ürün ceşidi belli ya 
DSİ Es Es
Yukarı
doringo Liste gör
Yazar

Hakan Aydoğan
Yer: İstanbul
  Alıntı doringo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 16:19
aslında yönetim bu iş için birini görevlendirmeli
bu kişinin işi yaptırabileceği ürünleri araştırıp sadece o işle uğraşmalı. proje lideri yani. her türlü ürün de olmalı.
ben benim oğlanlara ürün almak istiyorum ama (2 yaş ve 4 ay) yok. küçük futbol topu, forma, eşofman takımı, emzik, nevresim takımı, şapka, atkı,  her türlü ürün yaptırılabilir. fiyatı da mantıklı seviyelerde olunca , abim ablam ailedeki herkes alır çocuklarına.
bunlar olmadığı için insanlar ister istemez lisanslı olmayan ürünleri almaya mecbur kalıyor. elde edilen gelirde kulübe gidemiyor dolayısıyla.
bunları burada konuşuyoruz ama yönetime bildiremedikten sonra ne fayda. fare dağa küsmüş dağın haberi yok misali.......
Yukarı
serdarsezen26 Liste gör
Yeni Yazar

serdar
Yer: eskişehir
  Alıntı serdarsezen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 16:37
Ben merakla şu soruya cevap arıyorum...Türkiye nin en pahalı maçını seyrediyoruz...ayrıca federasyondan sponsolardan reklemlardan yayıncı kuruluşlardan hiçde azımsanmayacak bir gelir elde ediliyor... Durum böyle iken yönetim 1 milyon dolar/euro bonservis ödeyip kimi aldı??? Hala borç var diyorlar önceki yönetim borcsuz bıraktık diyor... bu nasıl bir çelişkidir???
yönetim uyuma taraftarın dışarda.... 30 ytl bilet vallahi rezalet!!!
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 18:01
Alıntı yapılan cresadur

walla bursanın yaptıgı şapkaları polar ları görünce biz çok geri kalmışız demekten kedimi alamıyorum adamlarda Hertürlü var ya çoçuk emziginden pijama takımına bide bize bakın  hala açılacak netten alışveriş yapım aşamasında hoş açılsa ürün ceşidi belli ya 

oohhhh,onlar geride kalmış.
Sen görmedin herhalde bizim taraftar mağazasını.
Dedelere baston bile var.O kadar çok talep görüyor ki ne zaman gitsem kalmamış oluyor.
Şaka bir yana taraftar ürünleri mağazası yönetimin yüz karalarından biri oldu.
Madem beceremiyeceksiniz işi bilene bırakın,rezil etmeyin kendinizi. 

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2008 saat 19:46
orjinal cobuklu forma var satılık isteyen varsana özelden ulasa bilir
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 02:35
arkadaşımın üyeliği olmadığı için ben onun yerine yazıyorum..benle ilğisi yoktur....

arkadaşalar maddi zorluklar yüzünden 2 adet acık kombine mi satıyorum..tanesi:150 ytl almak isteyenler...

buyukarda@hotmail.com adresine adlarını ve tel numaralarını yollarlarsa irtibata gecerim.. ..msn eklesinler
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 05:49
Alıntı yapılan doringo

aslında yönetim bu iş için birini görevlendirmeli
bu kişinin işi yaptırabileceği ürünleri araştırıp sadece o işle uğraşmalı. proje lideri yani. her türlü ürün de olmalı.
ben benim oğlanlara ürün almak istiyorum ama (2 yaş ve 4 ay) yok. küçük futbol topu, forma, eşofman takımı, emzik, nevresim takımı, şapka, atkı,  her türlü ürün yaptırılabilir. fiyatı da mantıklı seviyelerde olunca , abim ablam ailedeki herkes alır çocuklarına.
bunlar olmadığı için insanlar ister istemez lisanslı olmayan ürünleri almaya mecbur kalıyor. elde edilen gelirde kulübe gidemiyor dolayısıyla.
bunları burada konuşuyoruz ama yönetime bildiremedikten sonra ne fayda. fare dağa küsmüş dağın haberi yok misali.......

Bizlerde ;

Buradada Maclari izlerken burada Eskisehirspor formasi giyenler goruyorum ama hicbiri orjinal forma degil bizler ordayken forma bulamamistik. Herkezde bulamadigindan bahsetti ligler bitmeden diger sezonun formasi ve orijinal urunleri satilmaya baslamali butun dunya  kuluplerinin yaptiklari gibi.
Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
doringo Liste gör
Yazar

Hakan Aydoğan
Yer: İstanbul
  Alıntı doringo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 08:58
Es-Es_Bruksel
sana katılıyorum. ama kalmamasını şu şekilde anlayabilirim bu işe daha yeni girildiği için satılacak miktarı kestiremiyorlar, ürünün az olması dolayısıyla da ürün kısa sürede kalmayabiliyor diye kendi kendime tahminde bulunuyorum.

peki buradaki bilgiler toplanıp, araştırma yapılıp bir ekip edasıyla bu bilgileri götürüp yönetime sunulsa. örneğin neler yaptırılabilir listesi çıkartılsa, bunlarla ilgili araştırma yapılsa(nerde ve kaça mal olur gibi), yönetimin parası yetmezse bu işe ihale yapsın versin firmanın birine şunu yaptır bunu yaptır gibi

olmazmı?

Yukarı
essa Liste gör
Yazar

essa
  Alıntı essa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 13:07
dışarıdan konuşması gerçekten çok güzel ama işin içi öyle değil ordaki arkadaşlarımızla konuştukmu acaba bu siteye üye arkadaşlardan kaçtanesi 1 rozet dahi olsa lisanslı ürün aldı bizlerin fiyatlarından dolayı korsan ürün almamız ordaki ürünlerin satışını okadar çok etkiliyorki maç günleri stad çevresinde satılan korsan ürünlere dikkat ettiyseniz zabıtalar kovuyolar ama onlar başka köşelerden geri geliyolar neden biliyomusunuz bizlerin ilgisinden aslında birazda biz çaba göstersek onları uzaklaştırsak ne kadar güzel olucak. Herşeyi devletden beklememek lazım birazda halkların çaba göstermeleri şart.
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 13:37
Alıntı yapılan essa

dışarıdan konuşması gerçekten çok güzel ama işin içi öyle değil ordaki arkadaşlarımızla konuştukmu acaba bu siteye üye arkadaşlardan kaçtanesi 1 rozet dahi olsa .

arkadaşlar  hiçbişeyden haberiniz yok işiniz gücünüzdemi yok bilip bilmeden herşeye yorum yapıyosunuz o beşiktaş dergisi sadece görmemiz için numune geldi

essa-- esstore falan mı çalışıyorsun    emin ol bu siteye girenlerin yüzde doksanın forması atkısı şapkası vardır  şuçu neden kendinizde aramıyorsunuz   ürün sayısı sence yeterlimi tırdaki   - internetten satış kendimi bildim bileli açılacak yapın adam gibi polar mont bakalım satılıyomu satılmıyo mu ? 
DSİ Es Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır