eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 15:46
digiturk almakla kulübümüze hiçbir katkıda bulunamazsınız. zira digiturk üye olan esesli kadar kulübe para vermiyor, senelik sabit bir para veriyor.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 15:59
Alıntı yapılan goethe_minder

digiturk almakla kulübümüze hiçbir katkıda bulunamazsınız. zira digiturk üye olan esesli kadar kulübe para vermiyor, senelik sabit bir para veriyor.

Erdal Şahbaz beyin bana söylediği "kombineler konusunda bir sıkıntımız yok" şeklindeydi...Ben bu sene kombine almasam da kulübe birşey olmaz...Zaten yönetim "taraftar seve seve istediğim parayı verip maça geliyor" diye düşünüyor...Kulübün gelir kaygısı yok ki bedava bilette dağıtıyor...

Bu yüzden yönetime tepki olarak ve her sene söyledikleri ve yapmadıkları şeylerden bıktığım için kombine parasına hem içerdeki hem de deplasmandaki maçları aynı fiyata izleyeceğim...

Kombine alanlara da hayırlı olsun...Ama herşeyden önemlisi ESES'im inşallah bu sene çok daha iyi yerlerde olsun...Bizim tepkimiz takıma değil...
Uğur
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 16:00
hocam ben size bir şey demedim zaten, sadece bilgilendirmek istedim. yoksa ben alıyorum, aldırıyorum; hatta almayana saldırıyorum. kombinezon giymiyor, giydirmiyorum.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 16:06
Beyler Allah aşkına ES ES aşkına kombinelere yüklenelim. Gücü olan lütfen alsın, gurbet oluşumu olarak 3 tane alabildik ama daha da alacağız inşallah.
Bu takımın, kulübün en büyük gücü biz değil miyiz, HEPİMİZ değil miyiz? Beyler, kombineye, kombineye, kombineye... Haydi gönüldaşlar...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 16:08
Alıntı yapılan Baba

Beyler Allah aşkına ES ES aşkına kombinelere yüklenelim. Gücü olan lütfen alsın, gurbet oluşumu olarak 3 tane alabildik ama daha da alacağız inşallah.
Bu takımın, kulübün en büyük gücü biz değil miyiz, HEPİMİZ değil miyiz? Beyler, kombineye, kombineye, kombineye... Haydi gönüldaşlar...

Alper Abi 4 tane aldıkSmile
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 16:13
Alıntı yapılan tatarinho

Alıntı yapılan Baba

Alper Abi 4 tane aldıkSmile

5 tane aldık.Smile
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 16:13
hain BKŞ..
Yukarı
mermerdeler Liste gör
Yazar

Can
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 16:19

hain BKŞ..
+ SKŞ
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 16:27
Alıntı yapılan mermerdeler

hain BKŞ..
+ SKŞ

Sevdamızdan dolayı bedel ödememiz gerekiyorsa varsın adımız haine çıksın Smile
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 16:28

geçen sene eskişehirde yaşamamama rağmen ben de babama rica ile aldırtmıştım. ben maça gitmek istediğimde ben kullanıyordum. gelemediğim haftalar babam kullanıyordu. ancak geçen sene 1-2 maçta yaşanan giriş rezaleti, polis saldırısı vs. sebeplerden ötürü bu sene almasını rica etmedim.

yaşları 15-25 arası olan kişiler bazı şeylere maruz kalınca onlara çok koymaz. o an acı çekseler bile gülerek anlatacakları bir anıları olmuş olur. ama belirli bir yaşı geçmiş olan kişiler bazı şeylerle karşı karşıya geldiklerinde onlardan ortalama bir genç gibi davranmasını beklemek hata olur.

stad bu kadar eksikken, 3 tane giriş kapsından, 2 tane çıkış kapısından 11 000 kişinin giriş çıkışı sağlanırken, açığın üzeri kapanmazken, 11 000 kişinin  tuvalet ihtiyacı bir kaç tuvalet ile sağlanıyorken, herşeyden önemlisi bunlar elde imkan varken düzeltilmiyorken ben kombine almayı kendime yakıştırmıyorum.  2 sene önce de kombine fiyatını pahalı bulduğum için almamıştım. içerde hiç maça gitmemeye karar vermiştim. sözümü bozup 1-2 kere maça gitsem de, genel olarak  iyi-kötü gidebildiğim kadar deplasmana gitmiştim.

bu sene okul durumumun da artık eskisine göre daha önemli olduğunu düşünerek 5-6 deplasman hariç deplasmanlara da gitmeyceğim. 

eskişehir'de yaşayıp kombine almayan arkadaşlara da önerim içerideki maçlara bilet parası vermeniz yönetim için kombine almamanızdan daha iyi bir şeydir. kombinenin kaç tane sattığı hiç olmazsa açıklanıyor. kaç bilet satıldığı bilinmiyor . bu yüzden içerde maç izleme zevkini feda edip deplasmanlarda takımı yalnız bırakmamanız , yapmak istediğiniz eylemle örtüşür. ama kombine almayıp maça gidecek olursanız, bu yapılan eylem ile kendiniz çelişmiş olursunuz.

kendinize iyi bakın.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır