eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 21:07
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Yıldırayın menejerinin açıklamalarını dikkatli okuduğumuzda herşey belli oluyor
Yıldırayın piyasasını arttırmak için yapılmış bir düzen bu

Menajerin açıklamasını görünce benimde aklımdan aynı şey geçti ama umarım yanlış bir hisse kapılmışımdır.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 21:50
İnşallah  Halil Ünal  Yıldırayı getirir hakketen büyük iş yapmış olur fakat şunuda söylemeden geçemeyeceğim bizde bu kadar para vardıda neden Engini   almadık ? hem yaşıda genç sakatlığıda yok oynadığı futbol harika ve fiyatı Yıldıraydan daha düşük bana şahsen hiç mantıklı gelmedi .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 21:54
Rıza hocanın defalarca izlettirip çok beğendiği , Almanya kampına katılacak çok yakında imza atacak eli kulağında denilen Brezilya'lı oyucunun akibeti hakkında bilgisi olan var mı acaba ? Bu transferden vazmı geçildi yoksa . Transferler konusunda bilgisi olan kişiler isim vermeselerde en azından gelişmeler hakkında bilgi aktarabilirler . Bunda bi sorun olacağını sanmıyorum .
Yukarı
sives Liste gör
Yazar

uğur turan
Yer: marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 22:05
Alıntı yapılan trtafi26

ivesa süperlig seviyesinin altında bi kaleci ama artık bu sene idare etcez hiç olmadı devre arasında kelepir birini bulurlar
Degerlı kardesım sen bu cumlelerı kurarken ıyı dusundun mu yoksa gecen sene hıc mac ızlemedın mı  hadı ust duzey bır kalecı demeyelım  ama  su gercek ıvesa alnının akıyla topunu  basarılı bır sekılde oynadı.su an kesınlıkle alternatıfsız ona takımımızın daha cok ıhtıyacı var.
bozkırlarda cıcekler kırmızı sıyah acar
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 22:07
Ben yıldırayın gelebileciğini sanmıyorum.O adamın hiç yoktan avrupa da piyasası var.Ayrıca iş menejeriyle mi bitiyor.Adamın haberi yoktur muhtemelen bu olaylardan ya da net üzerinden öğrenmiştir.Ümit Karan,Batuhan bunlar zaten bize gelebilme ihtimali olan adamlardı.Yani ümit karanın pek tercihi yoktu.Batu zaten sevildiği ve bildiği camiaya gelmek isteyeceği için bize gelebilir.Ama yıldıray farklı.O adam bize gelmez.Gelmeyecek.Halil Ünal dan masallar serisine bir yenisi daha başka bişey değil.Ha gelirse mükemmel olur.Kimse ağzını açamaz hakkı yoktur.Ama gelmez be hacı..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
sives Liste gör
Yazar

uğur turan
Yer: marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 22:12

bızım yıldıray basturke verecek mılyon dolarımız yok.bu para daha farklı yerlere harcan malı.basarıyı ısterlerse bu kadroylada elde ederız.hadeflerımızde bellı zaten

bozkırlarda cıcekler kırmızı sıyah acar
Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 22:17
Yıldırayı Bizimle birlikde beşiktaşda istiyormus bu cok kötü .. ama yıldıray beşiktaşda yapamaz bence .. Onun için Eskişehirsporumuz en iyi imkan .. Taraftar potansiyeli yüksek bir şehir .. Sabırsızlıkla 31 Temmuz gününü sabırsızlıkla bekliyorum .. inşallah yıldıray gelir .. Yıldıray gelirse Gsnin Fbnin Bjknin Tsnin yıllardır yapamadığını ESKİŞEHİRSPOR yapmıs olacak .. Yıldırayın orta saha problemini çözmesi ve takıma sağladığı katkı ile birlikde 4 Eziqlerin yapamadığını biz yapıcaz .. İnşallah gelir ..
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
trtafi26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

tayfun
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 22:19
Alıntı yapılan sives

Alıntı yapılan trtafi26

ivesa süperlig seviyesinin altında bi kaleci ama artık bu sene idare etcez hiç olmadı devre arasında kelepir birini bulurlar
Degerlı kardesım sen bu cumlelerı kurarken ıyı dusundun mu yoksa gecen sene hıc mac ızlemedın mı  hadı ust duzey bır kalecı demeyelım  ama  su gercek ıvesa alnının akıyla topunu  basarılı bır sekılde oynadı.su an kesınlıkle alternatıfsız ona takımımızın daha cok ıhtıyacı var.

geçen yıl tüm maçlara gittim ayrıca ivesanın 1 tane maç kurtardı dencek maçını göremedim bazen öyle goller yiğiyo ki acaba rüşvet mi aldı diye düşünüyo insan
BİR DEFA DEĞİL BİN DEFA ESESES-KİKİKİ
7tepe'nin kırmızı şimşekleri
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 22:27
    trtafi26;

Bu kadar kolay adam harcamayın.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 22:35
Alıntı yapılan trtafi26

Alıntı yapılan sives

Alıntı yapılan trtafi26

geçen yıl tüm maçlara gittim ayrıca ivesanın 1 tane maç kurtardı dencek maçını göremedim bazen öyle goller yiğiyo ki acaba rüşvet mi aldı diye düşünüyo insan

Ozaman ben sana ivesanın bir maç kurtardığını hatırlatayım. Eses gese maçı 4-2 lik maç maç 2-2 iken yüzde yüz pozizyonda yanılmıyorsam topa ümit karan vurmuştu karşı karşıya iken top ivesanın dizine çarptı o gol olsa idi gese 3-2  öne geçecekti. Ama o maç 4-2 lehimize gelişti.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 128129130131132 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır