eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıProf. Dr.Yılmaz Büyükerşen Şuan Ntv'de(Tekrar)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 11:52
SADECE ÖN BİLGİDİR.

Pendik maçı sonrası Eskişehire döneceğiz otobüsler almadı.Sakarya'dan gelmiştik çünkü.Dönüşte Ankara'dan otostopla dönmeye karar verdik.Bizi aracına alan şahıs Eskiden yönetimde bulunduğunu söyleyince.Sohbet başladı ve biz sorduk o cevapladı.Diyor ki Kocaeli belediye başkanı Sefa SİRMEN Kocaeli'ye doğalgaz gelirken ihaleyi alan müteahit firmaya diyor ki. Kaç para burası 4 lira. Al sana 5 Lira  bunun 4'ü senin 1'i Kocaelisporun haydi bakalım.Belediyelerin direk para desteği yapamadığını anacak dolaylı yollardan aktarım yaptığından bahsetmişti.
Şimdi kimse  yok Büyükerşen dürüst adam üç kağıda gelmez falan edebiyatı yapmasın.Siyaset koltuğu dürüst adam kabul etmiyor.Kardeşim bu şehirde Porsuk projesi,Tramway,Köprüler,Parklar  bunları yapan Hasan KURT inşaat'a böyle denilebilirdi.Yada bak Tesis yapıyorlar şuraya bir şeyler yap birer çivi çakta anlaşırız vs. vs. vs.

Bu yorumlar sadece ESKİŞEHİRSPOR  içindir.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 12:17
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan toka43

yazdıklarımı siyaset olsun diye yazmadım. siteyi yılmaz hocayı övme yarışına sokan arkadaşlara bir cevap olsun diye yazdım. bu arada hocanın estram projesine ne kadar karşı olduğunu seçim propagandasında bizzat kanal 26 televizyonundan izledim.kayıtlarını rica edersiniz verirler. haller gençlik merkezi konusunu da ntv canlı yayınında orhan soydaş hocanın yüzüne söyledi. yalan mı diye sordu hoca cevap veremedi.
ayrıca senfoniye  ve operaya karşı çıkan da yok. yapılan her hizmet şehre bir güzellik katıyor. fakat senfoni ye mi eses e mi daha çok kaynak aktarılsın derseniz elbette eses diyeceğim. önceki yazımda da samimi olarak eses e en iyi hizmet edecek kişi yılmaz büyükerşen olacaksa tekrar seçilmesini istediğimi belirttim. yılmaz hoca çalışmadı hizmet etmedi diyen yok. neden hem şehre hem eskişehirspora hizmet edebilecek birisininden istifade etmek varken yanlız birisine çalışan bir zihniyete razı olalım. yılmaz hocaya methiyeler düzmek adına bu güne kadar yapılan hizmetleri görmezden gelmek vicdanlara sığmaz. rahmetli selami vardar da sosyal demokrattı toprağı bol olsun. adam gibi adam dı. bir yandan şehrin alt yapısını tamamlarken bir yandan da eses i 3.lig belasından bizzat belediyenin imkanlarıyla kurtarmadı mı. o kanun tanımaz bir kişimiydi. yine rahmetli aydın arat zamanında her zaman övünç kaymağımız olan ve ingiltere basınına kadar haber olmamıza konu olan altın harflerle tarihe kazınan 30 bin kişilik konya çıkartmasını yaptığımızda halk otobüslerinin, servis otobüslerinin, dolmuşların seferber  edildiği zaman hangi usulsüzlük yapıldı. bu insanlar bu konulardan bir kere yargı önüne mi çıktı.
kabul edin arkadaşlar yılmaz hocanın eskişehire sevdası ne kadar büyük olursa olsun eses e zerre kadar sevdası yok gözüküyor. hadi yönetimdeki insanlarla anlaşamıyor diyelim. 8 yıldır hep eses in başkanları mı suçlu. yapmayın arkadaşlar. vicdanınızla karar verin önce eses mi, önce siyasetinizmi. tekrar tekrar söylüyorum yılmaz hoca eses e de yardımcı olup sahiplenecekse tekrar seçilmesini dilerim. aynı tutumu devam edecekse kusura bakmayın hem şehre hem eses e faydası dokunacak binlerce yiğit var bu topraklarda.

önce eses     önce eses       önce eses      önce eses

tekrar tekrar yazmak gerekiyor sanirim bunlari. selami vardar ve aydin arat donemlerinde kanun farkliydi, o donemlerden sonra zaten kanunda degisiklige gidildi ve belediyelerin takimlara verdigi destek kisitlanmak istendi. aydin arat doneminden sonraki 11 senelik sureci anlatmaya gerek yok heralde. sadece borc oduyerek gecen 11 sene...
unutmayinki belediye baskanlari o ilden sorumludur, buyukersen ilimiz icin elinden geleni yapmaktadir. EsEs konusunda soguk oldugu dogrudur ama soguk oldugu konu dogrudan para vermektir. defalarca dedi adam proje icin yardim ederim ama para istemeyin. sorun Eskisehirspor yonetiminin ve belediyenin anlasamamasi. ikiside birbirine prim yaptirmak istemiyor. kurumsallasma diye bas bas bagirdigimiz bu gunlerde belediyeden mutlaka yardim istenebilir. buyukersen gibi zeki bir insanin mutlaka bizi ileriye tasiyacak planlari olacaktir. umarim en yakin zamanda belediye baskani ve klup baskani farkini kavriyacagiz.

Kanun degisti de Melih Gokcek , Ankaraspor'a kaynak nasil buluyor? Ankaraspor'a stad yaptirdi ve maca giris 1 YTL!
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 12:20
Bugun Bursaspor'la mac yapacagimiz tesisi bir arkadas link olarak atmis sagolsun. Icim cizz et ya.. Eskiden Eskisehir futbol fabrikasiydi. Simdi sokakta bile futbol oynayan cocuk yok..
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 12:23
Alıntı yapılan oner

Yılmaz Büyükerşen'i beğenmeyen, takdir etmeyen zihniyetten korkarım.

Hepimiz begeniyor iftihar ediyoruz; begenmek baska eksiklerini dile getirmek baska..
biraz da ESES le ilgilenseConfusedConfusedConfused
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 12:25
Alıntı yapılan eseschicago

Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan toka43

yazdıklarımı siyaset olsun diye yazmadım. siteyi yılmaz hocayı övme yarışına sokan arkadaşlara bir cevap olsun diye yazdım. bu arada hocanın estram projesine ne kadar karşı olduğunu seçim propagandasında bizzat kanal 26 televizyonundan izledim.kayıtlarını rica edersiniz verirler. haller gençlik merkezi konusunu da ntv canlı yayınında orhan soydaş hocanın yüzüne söyledi. yalan mı diye sordu hoca cevap veremedi.
ayrıca senfoniye  ve operaya karşı çıkan da yok. yapılan her hizmet şehre bir güzellik katıyor. fakat senfoni ye mi eses e mi daha çok kaynak aktarılsın derseniz elbette eses diyeceğim. önceki yazımda da samimi olarak eses e en iyi hizmet edecek kişi yılmaz büyükerşen olacaksa tekrar seçilmesini istediğimi belirttim. yılmaz hoca çalışmadı hizmet etmedi diyen yok. neden hem şehre hem eskişehirspora hizmet edebilecek birisininden istifade etmek varken yanlız birisine çalışan bir zihniyete razı olalım. yılmaz hocaya methiyeler düzmek adına bu güne kadar yapılan hizmetleri görmezden gelmek vicdanlara sığmaz. rahmetli selami vardar da sosyal demokrattı toprağı bol olsun. adam gibi adam dı. bir yandan şehrin alt yapısını tamamlarken bir yandan da eses i 3.lig belasından bizzat belediyenin imkanlarıyla kurtarmadı mı. o kanun tanımaz bir kişimiydi. yine rahmetli aydın arat zamanında her zaman övünç kaymağımız olan ve ingiltere basınına kadar haber olmamıza konu olan altın harflerle tarihe kazınan 30 bin kişilik konya çıkartmasını yaptığımızda halk otobüslerinin, servis otobüslerinin, dolmuşların seferber  edildiği zaman hangi usulsüzlük yapıldı. bu insanlar bu konulardan bir kere yargı önüne mi çıktı.
kabul edin arkadaşlar yılmaz hocanın eskişehire sevdası ne kadar büyük olursa olsun eses e zerre kadar sevdası yok gözüküyor. hadi yönetimdeki insanlarla anlaşamıyor diyelim. 8 yıldır hep eses in başkanları mı suçlu. yapmayın arkadaşlar. vicdanınızla karar verin önce eses mi, önce siyasetinizmi. tekrar tekrar söylüyorum yılmaz hoca eses e de yardımcı olup sahiplenecekse tekrar seçilmesini dilerim. aynı tutumu devam edecekse kusura bakmayın hem şehre hem eses e faydası dokunacak binlerce yiğit var bu topraklarda.

önce eses     önce eses       önce eses      önce eses

tekrar tekrar yazmak gerekiyor sanirim bunlari. selami vardar ve aydin arat donemlerinde kanun farkliydi, o donemlerden sonra zaten kanunda degisiklige gidildi ve belediyelerin takimlara verdigi destek kisitlanmak istendi. aydin arat doneminden sonraki 11 senelik sureci anlatmaya gerek yok heralde. sadece borc oduyerek gecen 11 sene...
unutmayinki belediye baskanlari o ilden sorumludur, buyukersen ilimiz icin elinden geleni yapmaktadir. EsEs konusunda soguk oldugu dogrudur ama soguk oldugu konu dogrudan para vermektir. defalarca dedi adam proje icin yardim ederim ama para istemeyin. sorun Eskisehirspor yonetiminin ve belediyenin anlasamamasi. ikiside birbirine prim yaptirmak istemiyor. kurumsallasma diye bas bas bagirdigimiz bu gunlerde belediyeden mutlaka yardim istenebilir. buyukersen gibi zeki bir insanin mutlaka bizi ileriye tasiyacak planlari olacaktir. umarim en yakin zamanda belediye baskani ve klup baskani farkini kavriyacagiz.

Kanun degisti de Melih Gokcek , Ankaraspor'a kaynak nasil buluyor? Ankaraspor'a stad yaptirdi ve maca giris 1 YTL!
  melih gokcek ankaraspor baskani degildir. fahri baskalnlik sifati vardir. ayrica ankaraspor belediyenin takimidir yani amator bir spor klubudur!!! bizim belediyeyle hicbir bagimiz yok amator spor klubude degiliz. eskiye kiyasla her belediyenin takimlara verdigi destek azalmistir. anadolunun bir cok klubu aslinda belediyelerin takimlarina destek vermemesinden sikayetcidir. arada hala parasal acidan destek olanlarda vardir olayi kitabina uydurup ama bu goz gore gore yolsuzluk yapmaktir.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 12:49
Istenirse olur. Gaziantep'e , Kayseri'ye belediye destekleri malum. Yeter ki istensin. Koskoca Eskisehir Belediye Baskani ESES icin , isterse birsey yapamaz mi?
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 13:00
Alıntı yapılan eseschicago

Istenirse olur. Gaziantep'e , Kayseri'ye belediye destekleri malum. Yeter ki istensin. Koskoca Eskisehir Belediye Baskani ESES icin , isterse birsey yapamaz mi?
  tabiki yapbilir. fakat burdaki sorun buyukersenin oyunculara direk para vermek istememesi onun yerine yapilacak projelerde yardimci olmak istemesidir. biz klup olarak ne yazikki yeni yeni kurumsallasmaya basladigimizdan pek fazla plan projemizde yok. buyukersende de sadece oyunculara vermek icin para yok bu yuzden iki kurumun arasinda ne yazikki kopukluk var.  sanirim sizde Eskisehir icin harcanacak paranin bu sehirde bir kac sene oynayip sonrasinda ayrilicaka oyunculara verilmesini istemezsiniz. fakat ne yazikki bizim halkimiz bunu surekli farkli yonlere cekti olay siyasete dondu. hepimiz istiyoruz EsEs basarili olsun ama buyukersen belediye baskanidir, klup baskani degilki.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 13:04
Alıntı yapılan ercan469

SADECE ÖN BİLGİDİR.

Pendik maçı sonrası Eskişehire döneceğiz otobüsler almadı.Sakarya'dan gelmiştik çünkü.Dönüşte Ankara'dan otostopla dönmeye karar verdik.Bizi aracına alan şahıs Eskiden yönetimde bulunduğunu söyleyince.Sohbet başladı ve biz sorduk o cevapladı.Diyor ki Kocaeli belediye başkanı Sefa SİRMEN Kocaeli'ye doğalgaz gelirken ihaleyi alan müteahit firmaya diyor ki.Kaç para burası 4 lira.Al sana 5 Lira  Bunun 4'ü senin 1'i kocaeli sporun haydi bakalım.Belediyelerin direk para desteği yapamadığını anacak dolaylı yollardan aktarım yaptığından bahsetmişti.
Şimdi kimse  yok Büyükerşen dürüst adam üç kağıda gelmez falan edebiyatı yapmasın.Siyaset koltuğu dürüst adam kabul etmiyor.Kardeşim bu şehirde Porsuk projesi,Tramway,Köprüler,Parklar  bunları yapan Hasan KURT inşaat'a böyle denilebilirdi.Yada bak Tesis yapıyorlar şuraya birşeyler yap birer çivi çakta anlaşırız vs. vs. vs.

Bu yorumlar sadece ESKİŞEHİRSPOR  içindir.
  bunlar yuzunden sefa sirmenin basi belaya girmisti saniyorumki. siyaset dediginiz gibi pis is. simdi buyukersen destek vermiyor diye kizanlar bu tarz desteklerden sonra buyukersen yolsuzluk yapiyor diye cikacaklardi buyuk ihtimalle. malum siyaset bu acik arama isi. bizde adam dogruyu yapti diye kizicaksak ehh kimseye hesap sorma yetkimiz olamaz. buyukerseni korumaya falan calismiyorum ama belediyelerle giden takimlar carpik duzenin sonucudur ve beni cok rahtsiz ediyor. sehirlerin olmasi gereken para neden kisilere aksin. neden insanlar bizim vergilerimizle populer olsun, belediye baskani secilsin?!
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 13:09
yılmaz hocanın şehir için yaptıklarına kimsenin bir şey dediği yok...ama el insaf be kardeşim şu kulübe bi destek olunamazmı.herşeye bir bahane.....onca şeye kaynak varken esese yok oldu ne güzel eskişehir...yasak falan hikaye ist.ve ank g.antep bld takımları nasıl oynuyo bu ligde acaba...eses e kim destek olursa biz onun yanındayız
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 13:23
Alıntı yapılan ramozotti

yılmaz hocanın şehir için yaptıklarına kimsenin bir şey dediği yok...ama el insaf be kardeşim şu kulübe bi destek olunamazmı.herşeye bir bahane.....onca şeye kaynak varken esese yok oldu ne güzel eskişehir...yasak falan hikaye ist.ve ank g.antep bld takımları nasıl oynuyo bu ligde acaba...eses e kim destek olursa biz onun yanındayız
  o takimlarin isimlerine bakmaniz nasil belediyeden destek aldiklarini gormenize yardimci olacaktir. durumu aciklamak icin diger takimlarin durumlarina bakalim.

Samsunspor: federasyona 720 binlira borclari varve bu yuzden transfer yapamiyorlar. belediye onlara destek vermiyor. yoksa 720 binlira samsun gibi buyuksehir icin cok fazla bir para olmasa gerek.

Kocaelispor: belediyeyle onlarin da arasi pek iyi degil su an belediyeye ait sefa sirmen tesislerinde konakliyorlar fakat bu sezon ordan tasinmalari gundeme geldi. onlardaki daha cok koltuk cekismesi.

Antalyaspor: belkide belediyeden en fazla destegi goren takim. kayyuma kalmalari sozkonusuyken belediye baskanlari onlari kurtardi, duzluge ciktiktan sonra cekildi.

Malatyaspor: zamaninda belediyenin en cok destek verdigi takimlardandi fakat onlarda para vermeyi biraktilar ve sonraki surecte malatyanin durumunu  goruyorsunuz.

kisacasi belediyeden gelcek sadece para yardimiyle kalici basari saglamak imkansiz. iliskiler iyi tutulursa ortak projelere gidilebilir, kalici gelirler olusturulabilir buda bizim gibi potansiyeli olan takimlar icin yeterlidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır