eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray - Eskişehirspor (STSL 4.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 75>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2011 saat 16:11
Alıntı yapılan selfesteem26

Bu arada görüyorum da Sarı formayı isteyen pek çok taraftarımız var. Ben de çok isterim sarı forma ile çıkmayı ama bu durum ancak gs'nin siyah forması ile gerçekleşir.Büyük ihtimalle parçalı forma ile çıkarlar ve bize de asıl renklermiz kalır diye düşünüyorum. Bu arada bando eses kesin mi !?

Bildiğim kadarıyla forma seçimini misafir takım yapıyor. Yani Galatasaray bizim seçtiğimiz formaya zıt renkler taşıyacak formayla sahaya çıkmak zorunda diye düşünüyorum. Ama emin değilim. Bu konuda bilgi sahibi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2011 saat 16:42
23 Şut ile isabetli şut çekme sıralamasında da lideriz..
Bu maçtada uzaktan çekeceğimiz şutlar ile gole gidebileceğimizi düşünüyorum..
Pele,Diego,Erkan,Alper..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2011 saat 17:24
Merak etmeyin biz bu cinconu ezer geçeriz... Yaf şu idda oranlarına baktımda bizim maçın bukadarmı kör olur bunlar ya 1,25 oran vermişler futbolun F Sini bilmeyen geseye bizim oranda 7 süperr 7 oran iyi para kazancaz bu hafta desene :D
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2011 saat 17:37
Sarı forma ile çıkmamız çok uçuk bir ihtimal.Siyah gs forması dış saha deplasman formasıdır içeride giyemezler içeri iç saha formalarının 2 sindede sarı vardır eğer biz de çıkarsak zorluk olur yani böyle bir ihtimal düşünemeyiz.Sivas'ta beyaz oldukları için seçtik.%99 ihtimalle siyah-kırmızı beyaz şort beyaz beyaz şort forma takımlarıyla mücadele edeceğiz.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2011 saat 17:58
iddaa oranları galatasaray:1.25 beraberlik:4.00 Eskişehirspor:7.00

Yukarı
torcidaultras Liste gör
Deneyimli Yazar

kayra
Yer: Split
  Alıntı torcidaultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2011 saat 18:04
gs uzaktan sutlarla kaleyi yoklarsa yandık kalede ne yapacagı belirsiz iveşa var. bu macta 1 puan iyidir.defansımıza allah kuvvet versinde topu kaleden uzak tutsunlar.
Salıverin Üstümüze Hepsini Gelsinler..
Yukarı
XenkoX Liste gör
Yazar

sinan
  Alıntı XenkoX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2011 saat 18:31
Alıntı yapılan torcidaultras

gs uzaktan sutlarla kaleyi yoklarsa yandık kalede ne yapacagı belirsiz iveşa var. bu macta 1 puan iyidir.defansımıza allah kuvvet versinde topu kaleden uzak tutsunlar.
aynı şeyi biz yaparsak kalede ne yapacagı belirsiz bir kalecileri yok direk içeri alan bi kaleci leri var
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2011 saat 18:39
Alıntı yapılan Volkan

23 Şut ile isabetli şut çekme sıralamasında da lideriz..
Bu maçtada uzaktan çekeceğimiz şutlar ile gole gidebileceğimizi düşünüyorum..
Pele,Diego,Erkan,Alper..

Nerden bakıyoruz bu istatistiklere?
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2011 saat 18:44
Kimse heyecan yapmasın, Es es imzin Gençlerbirliğini yenme ihtimalinden daha fazla olacak GS ı yenme ihtimali..Üzerimize açıklar vererek saldıran bir GS olacak..Pele ile veya Mehmet Yıldız ile ya da kim olursa artık...Akıllarını alırsak ilk yarı..Şuursuzlaşacaklar..Kimse heyecan yapmasın..GS yedek kulübesinde de çıldıran bir Terim olacak..
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
  Alıntı batues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2011 saat 18:50
http://acetobalsamico.blogspot.com/2011/09/metin-oktay-ve-fethi-heper.html

Güzel bir hikaye Metin Oktay ve Fethi Heper
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 75>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,518 saniyede hazırlanmıştır