eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 17:06
Alıntı yapılan Tevez32

Cok komiksiniz ama burda goruslerimizide mi belirtmeyelim herkesle ligler basladiktan 3 hafta sonra konusalim.
millet senle uygun dille konuşmadan defol git bu forumdan bizanslı
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
Yer: Estanbul
  Alıntı Tevez32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 17:08
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

Alıntı yapılan Tevez32

Cok komiksiniz ama burda goruslerimizide mi belirtmeyelim herkesle ligler basladiktan 3 hafta sonra konusalim.

Sana mi sorulcak benim gidip gitmemem ayrica modlar uygun gororse atarlar zaten senin soylemene gerek yok.
Yukarı
sirtach Liste gör
Deneyimli Yazar

Sertaç
Yer: İzmir
  Alıntı sirtach Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 17:32
    Tamam o zaman tevez32 senin istediğin olsun her gün düzenli olararak forumu açarak takım hakkındaki kötü düşüncelerimizi belirtelim, kendimizi küçük görelim kendimiz üzelim. Tüm takıma sallayalım, kombine almayalım, maçları izlemeyelim. Her gün başımızı ellerimizin arasına koyalım ne kadar kötü olduğumuzu düşünelim. Ardında dayanamayıp düşeceğimizi kesin olarak bildiğimiz için TFF'ye taraftar olarak dilekçe verelim bizi düşürsünler diye. Her gün üzüleceğimize bir gün üzülelim.

Böyle karamsar yaklaşırsak hiçbir şekilde başarılı olamayız. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar demişsin. Doğru söylemiyorsun. Orduspor'un Ankaragücü'nün kadrosunu övüp bizim kadromuzu yerin dibine sokuyorsun. Övdüğün Stancu'nun geçen sene Galatasaray'da ne yaptığını biliyorun Krsi Boyd'un ne yaptığını biliyoruz. Dalmat'ı da kardeşiyle karıştırdın herhalde. Ben dört dörtlüğüz demiyorum. Bu kadro rahatlıkla ilk 8'e oynar. Belki bir kaç takviyeyle ilk 4.
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 17:55
Alıntı yapılan Tevez32

Alıntı yapılan Tevez32

Sana mi sorulcak benim gidip gitmemem ayrica modlar uygun gororse atarlar zaten senin soylemene gerek yok.
mod arkadaşları göreve çağırıyorum milleti geren bu adamı takımı aşağılayan bu kişiyi lütfen atın bizim gibi takımını gerçekten seven taraftarların yeridir bu forumlar
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
ardilES Liste gör
Yazar

rukneddin
Yer: Turkey
  Alıntı ardilES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 17:56

bu tavaz denen adam bjk li muhatab olmayın bunla adamın işi gücü takımı küçük görmek aşağılamak ben gereken cevapları verdim adam hala burda bunun işi gücü burda pruvake etmek milleti oyuncuya sataşıyo takımı kötülüyo bjk ile dağlar kadar fark varmış aramızda böyle diyo berabere kalırsak iyi sonuçmuş
Bana Ankaragüçlü gibi geldi önceki yazdıklarına da bakarsak Tongue 
eses
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 13:27
Alıntı yapılan ardilES

bu tavaz denen adam bjk li muhatab olmayın bunla adamın işi gücü takımı küçük görmek aşağılamak ben gereken cevapları verdim adam hala burda bunun işi gücü burda pruvake etmek milleti oyuncuya sataşıyo takımı kötülüyo bjk ile dağlar kadar fark varmış aramızda böyle diyo berabere kalırsak iyi sonuçmuş
Bana Ankaragüçlü gibi geldi önceki yazdıklarına da bakarsak Tongue 
ankara veya bjk farketmiyo
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 13:54

Alıntı yapılan Tevez32

Alıntı yapılan Tevez32

mod arkadaşları göreve çağırıyorum milleti geren bu adamı takımı aşağılayan bu kişiyi lütfen atın bizim gibi takımını gerçekten seven taraftarların yeridir bu forumlar
Zaten bir iki kere daha ikili tartışmaya girsin , MOD ' lar gereğini yapar.Ne olduğu belli zaten fazla muhatap olmaya gerek yok ... Wink
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2011 saat 15:55
Maçın saatini cumartesi 17:30 olarak ayarlamışlar Confused
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
  Alıntı batues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2011 saat 15:56
10 Eylül Cumartesi 17:30 Eskişehirspor-Beşiktaş
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Yer: Turkey
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2011 saat 16:26

cumartesi 17:30 olurmu ya haftanın en onemli maçı gece niye oynanmıyo

SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır