eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıPFDK Kararları.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2007 saat 23:15
Evet 5.000 YTL'yi giren o iki kişi yüzünden, bir de fırlatılan davul tokmağı yüzünden yemişizdir. Bu tür olaylar "saha olayları" olarak geçiyor.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
eseslim_26 Liste gör
Yeni Yazar

ilker
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 02:57

ben sahanın kapanmamasına dua ediorum...neden derseniz tamam sahaya giren kardeslerimiz TÜRK bayrağıyla girdiler....1.cisine para gelir diodum ama 2 kere olduğundan kapanmasından korkuodum...korktuğum basıma gelmedi..iyi...iyi

saygılar.....
Dİyarbakır macında görüsmek üzere....
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 04:23
Hayret bir şey ya madem öyleyse 5000 YTL yi ödesinler sahaya atlayanlar Vatanımızı, Es-es imizi çok seviyorsa! Emniyet sizden de ricam olacak; Ya maçı izleyin canınız sıkılmasın, bunu yapmanızda yasaksa tribünlere bakın adam kaçırmayın ki bizim canımız sıkılmasın! Orda dikliyorsunuz boşa gitmesin hani!!!
Belki Bir Gün!
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 08:55
nasıl biletsiz seyirci giriyor anlamadım gitti turnikenen amacı biletsiz seyirciyi önlemek değilmiydi kapılardaki görevli arkadaşlar bazılarına kıyak geçiyorlar herhalde bence yönetim girişlere kamera yerleştirirse biletsiz seyirciyi önler bizler 200 YTL ye kombine aldık biletsiz seyircileri duyunca kendimi enayi gibi hissetiyorum adamlar hem biletsiz giriyorlar hemde kulübümüze ceza verdiriyorlar bunların parası kapıdaki güvenlik şirketinden kesilmelidir.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 09:52
Alıntı yapılan İSMAİL26

nasıl biletsiz seyirci giriyor anlamadım gitti turnikenen amacı biletsiz seyirciyi önlemek değilmiydi kapılardaki görevli arkadaşlar bazılarına kıyak geçiyorlar herhalde bence yönetim girişlere kamera yerleştirirse biletsiz seyirciyi önler bizler 200 YTL ye kombine aldık biletsiz seyircileri duyunca kendimi enayi gibi hissetiyorum adamlar hem biletsiz giriyorlar hemde kulübümüze ceza verdiriyorlar bunların parası kapıdaki güvenlik şirketinden kesilmelidir.

Biz her hafta bu cezayı yiyoruz, her hafta da birisi mutlaka aynı şeyleri yazıyor.Bilinene birşeyler var demek ki... Fazla deşilmemesi gereken bir konu Wink 
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 10:33
Alıntı yapılan İSMAİL26

Kapalıyı bilemem ama açığın hava hastanesi girişi tarafından biletsiz giriş yapılıyor, orayı her içerde oynadığımız maçta altes grubu işgal ediyor ve ne yapıp edip biletsizleri sokuyorlar. Yada ben niye anlatıyorumki altes'in başındakiler anlatsın nasıl soktuklarını. Yada en iyisi diyarbakırspor maçında hava hastanesi girişi tarafında bekleyin kendi gözlerinizle görün olan biteni.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 14:23

Ben Ayder tribününden maçları takip ediyorum. Bu tribünde biletsiz seyirci olayı hiç bir zaman olmuyo. Girişte ki güvenliğe bilet ücretini verenler bile oluyor ama kabul edilmniyor. Zaten herkesin kombinesi var.

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 15:26
allah aşkına emniyetciler sahaya fırlayanları zaptetsinler, saha olayları için verilen para cezalarını da sahaya girenlere rücu edilsin... herşey yolunda giderken birde saha kapatma olayları ile uğraşmayalım ve kulübün paralarını çarçur etmeyelim... biz diğer rakiplerimizle eşit şartlarda mücadele edersek Süper Lige çıkacağımızı düşünüyorum, seyircisiz maçlara izin verip avantajlarımızı bitirmeyelim...
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 16:24
  Maalesef yine geleneğimizi bozmadık,bir kere daha ceza yedik artık alıştık ya sorun yok her hafta en az 1.000 ytl ceza yiyiroruz,neden mi..
  Çoğu zaman biletsiz seyirci,şimdi ki modamız ise sahaya atlamak,yakında zaten stadca sahaya atlayacağız, neden mi? sahamız kapanmadan bize dur durak yok...
  Tek kelimeyle yazık,vallahi yazık artık şu biletsiz seyirciye Allah rızası için bir çözüm bulunsun,biletin yoksa girme kardeşim,almayın gruplar lütfen,zaten kombineli sayımız az,stadımız dolmuyor, gelir yok,üstüne bir de para cezaları...
   Bu konuda stada örnek olacak tribün Nefer&Ayder tribünüdür,biletsiz seyirci yok,diğer giriş kapılarına örnek olmalıdır.

Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2007 saat 19:11
Diyarbakır maçında aynı olayların tekrarlanmaması gerekiyor  Altay maçında bariz şekilde emniyetin kabahati vardı bilhassa açık tribünden giren kişi polislerin arasından gayet rahat geçti taraftarların tüm uyarılarına rağmen.
önce eses sonra eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır