eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İtiraflarınız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 02:43
Bir itirafta benden olsun. İş güç yok. Geçen sene kombineyi 12 taksitle aldım, çok pişmanım. Hala 4 taksiti duruyor. O da yetmezmiş gibi birde 8 taksit yeni kombineyi aldım.Ayda 70 lira taksiti nasıl ödeyeceğim hiç bilmiyorum.
Tek umudum hafta sonu kız kardeşimin düğününden gelmesini beklediğim toprak bastı LOL 
Yukarı
old city Liste gör
Yazar

hamid
Yer: Türkiye
  Alıntı old city Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 02:52
itiraf ediyorum benim eskişehirle hiçbir bağlantım olmadıgı halde kocaeli ve tabzondan sonra eskişehirsporluyum taraftarına hayranım çünkü...
Eskişehire söyle değerini bilsin Eskişehir değerliyse sebebi sensin...
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 02:56
buda benden babama;
geçen sene gese maçından önce acaba istanbula gittimi bi yoklayım şunu diye aradığında seninle ali samiyen stadına çok yakın bi köftecinin tuvaletinde(dışarıdaki seslerin duyulmaması için) konuştum.
 ve ankarada arkadaşlarla kafede değil o unutamadığım yağmur altında EsEs'imle beraberdim.
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 13:36
itiraf ediyorum kota sınırı 4 gb iken şu anda 7 gb ! ( inşallah babam bu siteye girip okumuyordur xD) .. ve de açık kombine aldırmak için babama yalvardımm sonra aldı ama büyük bir ihtimal bayram paramı da alır xD ! :D
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 13:42
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

İtiraf ediyorum eskiden gsliydim 2 sene önce ESESli oldum.
Embarrassedaynen benim gibi ama ben doğduğumdan beri sürekli başka şehirlerdeydim artık kendi memleketimdeyim ve ölene dek eses liyim.başka diyenlere inat sadece ESKİŞEHİRSPOR.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
brhn26 Liste gör
Yazar

Burhan
Yer: İstanbul
  Alıntı brhn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 14:17
hangi takımı tutuyosun sorusunu ESKİŞEHİRSPOR diyince gülenlere çok kötü beddualar ve küfürler ediyorum. ve şiddete başvurmamak için her şeyi yapıyorum
Tarihinin En Kötü Günlerinde Bile Kalplerden ve Gönüllerden Sesleniyoruz Bir Defa Değil BİN Defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES !
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 14:39
İtiraf ediyorum 15 yaşıma kadar fenerliydim:)) Babamın futbolla alakası olmamakla beraber feneri tutması çocukken aklımı çelmiş ama aklım ermeye başlayınca doğru yolu buldum :))
Başka ?? diye soranlara inat yürekten ve haykırırcasına bir kere değil binlerce kez ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES !!!
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
emreses Liste gör
Yazar

Emre VARCAN
  Alıntı emreses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 15:29
Bir itiraf'da benden
Yozgat 'da görev yaparken hediye ettiğim Eskişehirspor kaşkolunu boynundan hiç çıkarmayan Gökhan isimli öğrencimi  notları facia olmasına rağmen geçirdim.
Eskişehirliyim,Eskşehirsporluyum
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 15:40
emre hocam en doğrusu :D
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 21:51
Alıntı yapılan old city

itiraf ediyorum benim eskişehirle hiçbir bağlantım olmadıgı halde kocaeli ve tabzondan sonra eskişehirsporluyum taraftarına hayranım çünkü...

hay maaşallah bu ne yaLOL
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır