eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çocuklar Nasıl EsEsli Yapılır/Olur...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 01:17
çocukları es es li olması için önce babalarının es es li olması lazım tabi daha sonra annelerinin eger bu ortam mevcut ise zaten o çocuğun başka bir takım tutmasının imkanı yoktur , olmaz , olamaz hatta imkansızdır .

ancak elimizde 0 kilometre  ve ailesinden gerekli eğitimi alamamış ve kendisini 3 eziklerden birini tuttuğunu zanneden biri varsa ( ist. takımı tutanlar bu takımları tuttuklarını zannederler es es imi öğrenince gözlerindeki perde açılır ) durum biraz zorlaşır

1.önce sponsor ve maddi destek gereklidir genç kardeşimizin elinden tutulur ve maç olmadığı bir gün stada gidilir sahada gezdirilir .

amaç : tv den syrettiği bir çok ünlü futbolcunun gezdiği çimlere inmiş ve tribün atmosferini sahadan gösterip etkilenmesini sağlamaktır

2.hemen esstora gidilir ( inşallah bu sene olacak ) günlük hayatta kullanabileceği herşeyi almak .

amaç : günlük hayatta sürekli kullandığı şeyleri es es  markalı olmasıyla göz aşinalığı sağlamak

3. çocuğa kesinlikle tv seyrettirmemek özellikle spor ve magazin programları .

amaç : spor programlarında sürekli 3 ist. takımının yer alması , magazin programlarında ise çocuların etkilenebileceği şahısların bu 3 takımı tutması .

4. çocuğun gerekirse okuluna giderek bütün sınıf arkadaşlarına forma yada herhangibir es es ürünü dağıtılması ( burada sponsor desteğinin önemi çoğalıyor )

amaç : çocuğumuzun okul arkadaşlarından etklenmemesi için  arkadaşlarınında es es li olmasını sağlamak

5. tabiki es es imin maçına götürmek vede bandoeses in muhteşem espanasıyla atkı sallayıp coşmasını sağlamak .

amaç : stad atmosferinden etkilenmesini sağlamak .

eğer bunların hiç biri işe yaramıyorsa dayak cennetten çıkmadır sözünü hatırlatmama sanırım gerek yoktur   Big%20smile

Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 14:10
Geçen sezon Galatasarayı 2 maçta da yendikten sonra hâlâ Gs'ı tutan Eskişehirli çocuk varmı ya :)
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ultras Liste gör
Yazar

şahin
Yer: Yıldıztepe
  Alıntı ultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 14:27
Alıntı yapılan zawur

çocukları es es li olması için önce babalarının es es li olması lazım tabi daha sonra annelerinin eger bu ortam mevcut ise zaten o çocuğun başka bir takım tutmasının imkanı yoktur , olmaz , olamaz hatta imkansızdır .  
katılmıyorum abi babam koyu gs li tvlerde gazetelerde hep istanbul şampiyonlukları gördüm
üstüne Eskişehir lide değilim fakat mantalitem şu oldu:KIRMIZI SİYAH ı sevdim
dostmu dedin sen:@:@
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 14:51
çok sevdiğim bi abimin oğlu yurtdışından gelmiş ve bejeke forması ile dolaşıyormuşDead.sanırım bi orjinal formamızla bu çocuğu saflarımıza katmak üzereyimWink.sormak istediğim şu üzerindeki bejeke formasını eses formamızı aldıktan sonra alacağım ve (üstündeki türk bayrağını çıkartmak suretiyle) gözünün önünde yakacağım dedim acaba suç unsuru varmı ?
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 14:57
Alıntı yapılan dentist

çok sevdiğim bi abimin oğlu yurtdışından gelmiş ve bejeke forması ile dolaşıyormuşDead.sanırım bi orjinal formamızla bu çocuğu saflarımıza katmak üzereyimWink.sormak istediğim şu üzerindeki bejeke formasını eses formamızı aldıktan sonra alacağım ve (üstündeki türk bayrağını çıkartmak suretiyle) gözünün önünde yakacağım dedim acaba suç unsuru varmı ?
Beşiktaşın armasında da Türk bayrağı var Abdullah bey. O yüzden Türk Bayrağı ve armayı çıkardıktan sonra ilgili işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ama ne olur ne olmaz siz göz önünden uzak bir yerde yakın
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 15:06
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan dentist

Beşiktaşın armasında da Türk bayrağı var Abdullah bey. O yüzden Türk Bayrağı ve armayı çıkardıktan sonra ilgili işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ama ne olur ne olmaz siz göz önünden uzak bir yerde yakın
ya ermancığım ben ciddiyim bu konuda.dedim ufaklığa sana orjinal bi forma ve formayı aldığım andada store un önünde yakarım o formayı diye teklif sundum.şu anda düşünme aşamasında ama sanırım kabul edecekWink.türk bayrağı konusundada daha önce ki mesajdada yazdım zaten ona dikkat ediyorum tabikide güzel bi şekilde bayrağımız kesildikten sonra yapılacak o işlem.diğer forum kardeşlerimede ciddi manada soruyorum herhangi bi suç unsuru oluşturur mu bu olay eğer öyle ise bu olayı erman kardeşimin de dediği gibi gizli yapayım.
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 15:20
yeğenim soruyorum neden galatasarayı tutuosun diye babam tutuyor dio ilk başta başında kini düzelticen adam edicen:)
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Yer: eskişehir
  Alıntı ESESLİTURGUT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 15:39
ben şahsen ufakken bir eskişehirspor erzurumspor maçıyla ESES li olmuştum tahminen 10 11 yaşlarında idim 3  0 yenilmiştik 3 golüde coşkun birdal atmıştı tabi ozamanlar coşkunun en genç dönemleriydi ama bu maçtan öncede hiç maça gitmesemde 7 yaşından beri hep ESESliyim diyordum hatta beni maça götürmesini babamdan ben istemiştim demek ruhumuzda varmış yada 7  8 yaşlarındayken 2 lig dosyası adlı programı izlerken ESES çıktığında sevinmemden dolayı kaldı bu sevgi bize hatta hiç unutmam yine küçükken ozamnlar 2ligdeydik yine trt denizli ESES maçını veriyordu yanlış hatırlamıyorsam ya 7  0  ya 7  1 yenilmiştik yine ve sabahlara kadar uyuyamamıştım işte ben böyle çok çektiğimiz dönemlerde eses li oldumWink
BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 16:54

Mümkünse bir defa maça götürün , Eses aşkıyla doluyorlar.Garantilemek içinde forma , atkı veya şapka alın.Ağaç yaşken eğilir.

Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 17:20
6 Aylıkken giydireceksin formayı sırtına, Sonra dayayacaksın Mithat Körler ESES Cd sini..
Yaşını doldurmu, tutup kolundan götüreceksin açığa, Bandonun yanına LOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır