eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kemalll Liste gör
Yazar

Red&Black
Yer: Es-Es
Online Durum: Offline
  Alıntı kemalll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:09
ts maçını bu hafta alacağız beyler merak etmeyin anadolu efsanesi ESES im alacak  bizim ligden düşmemize neden olan ts nin bu hafta biletini keseceğiz UNUTMADIK  çiftetelliye hazır olun ŞANLI ESESİM
" Aşkımız armaya, formaya... "
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:11
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Pardon? Deplasmana gitmedim. Ama anama edilen küfürleri Lig TV aracılığı ile çok güzel duydum. Maç öncesi sonrası başkan,futbolcu,taraftarın yaptıklarını çok iyi hatırlıyorum. Hakeme yapılan saygısızlığı çok iyi biliyorum. Atılan dirsekler, tekmeler gözümün önünde. Bu insanlar sayesinde 17 yıl süper lig maçına gidemedim ben. Eminimki bir 17 yıl daha yaşarsam daha çok gideriz Trabzona.. Ordu bize neler yaptı biz çiçek verdik. Oraya gittik yine pislik yine pislik.. Sırf Trabzona gıcığım bekliyorum..

Belliki gitmemişsin kardeşim...Belliki Lig tv den farklı şeyler duymuşsun...Wink Gidenlere sorarsan eğer sana anlatır ABİLERİN..Wink

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
oldcity Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oldcity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:14

Trabzon başkanının Eskişehirsporu küçümseyen açıklamalarının dersini bu hafta vermeliyiz,ilk yarı Aydınus sayesinde yendiler bakalım yine aydınusu mu verecekler hakem olarak

BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:15
İlk yarı arka arkaya 3 maç kazandığımız bir seri var, 2. yarıda da umarım bu dönem olur ortaya koyduğumuz galibiyet serisi..
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:31
Alıntı yapılan erman_26

[QUOTE=scetintas] Buradan sevgili Emre (emre_es26) ve Serkan'a (cumhuriyet) bir mesajım var...
Ligin ilk yarısında oynanan maçtan sonra TS Başkanı Sadri ŞENER'in bizim camiamız hakkında söylediği gazete haber küpürlerini forumdan bulabilirler mi yoksa gazete sayfalarından bulup buraya yükleyebilirler mi ??Colman'ın Kaptanımız Sezgin'e attığı yumruk ile ilgili haber ve resim bulabilirler mi..??...İlgilenirlerse çok memnun olurum..Bişi için lazımdı...Wink

Colman ile Sezgin'in fotoğrafı bende var: http://img200.imageshack.us/img200/4872/colmanyumrukqv3.jpg 

Link açılmıyor...Ouch
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:40
O gün geldi,beraberliğe bile razıyım yeterki tsnin hayallerini yıkalım
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:16

trabzonla hesabımız var.ligin ilk yarısında oynanan maçta verilen uyduruk penaltı verilmeyen kırmızı kartlar yani kısaca trabzon hakemi baskı altına aldı.hakemde korkusundan veremedi.ayrıca yalnış hatırlamıyorsam 1997 senesinde düştüğümüzde alınan faklı yenilgi ve şotayı gol kralı yapacam die gollerin çoğunu şotanın atması ayrı bir durum.yani hafta sonunu iple çekiyorum.onları eskişehir çiftetellisi ile uğurlayacağız.hesabı keseceğiz

BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:18
 İlk maç bittikten sonra aylardır bugünü bekliyodum.Trabzon eskişehire iddialı gelse bizde onları iddalarını söndürsek,arkasından bir çiftetelli oynasak diye sabırsızlıkla bügünü bekliyodum işte geldi çattı.
 Bu maçı söke söke alıp şu hamsilere öyle bir ders vermeliyizki anlasınlar kiminle uğraştıklarını.Hadi bakalım sadri bey bu sefer ne açıklama yapacaksın çok merak ediyorum...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:26
trabzon formuna şöyle bir göz gezdirdim bizden çok çekiniyorlar konya maçını almamız onlar için iyi olmuş maça asılmazmışız siz öyle sanın 12 yılın acısını ve ilk yarıdaki maçı unutmadık colmana ve sadri denen şahsiyete özel ilgi göstericez delikanlılıklarını buradada gösterebileceklermi acaba?unutmayın trabzonlular siz yokken biz vardık bizansa biz kafa tutuyorduk herkes haddini bilecek
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 16:37

Bu sene en çok almamızı istediğim maçlardan biri.İlk maçtan bu yana içimdeki hırs arttıkça artıyor.Özellikle Colman ve Umut'a özel bir sevgi!!!! duyuyorum anlatamam.İlk maçtaki hareketlerini burada da yapsınlar görelim.Biz de bu maçta onların yaptığı gibi hakemi korkutmalıyız,tribünde ilk yarıdaki maçı unutmadığımıza dair pankartlar açmalıyız ve maçı mutlaka kazanıp çiftetelliyi oynamalıyız.

Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır