eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_gokhan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_gokhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2007 saat 23:28
nasıl şampiyon olcaz sorması ayıp bu takımla?
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2007 saat 23:33

Mardinden transfer Evren ne için geri verildi?

Tüm Türkiyede ekonomik göstergeler geçen yıla göre en fazla %4-5 (Memur&işçi maaşları dahil) artış gösterirken neye dayanarak biletleri %50 zamladınız?

Neden Sezon açılışı yapıp Tüm takım ve teknik heyeti taraftara tanıtmak gereği duymadınız?

Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 10:14
Bu Kartal maçından sonra,taraftarın göstermiş olduğu tepkiyi hep beraber üzülerek izliyoruz.Giresunsporu yensek dahi ki bu inançsızlıkla o da zor gibi,Altay maçında kaç kişiye oynar bu takım?
Yönetim olarak açıklama yapacakmısınız?Radikal kararlar alacakmısınız?Ayrıca Sn.Diyadin'in yapmış olduğu açıklamalar pek hoş değil,bu konudaki fikirleriniz ne olacak?
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
CAPTAİN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı CAPTAİN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 11:26
Cemal bey Kartal maçında malesef bilinçsiz bazı taraftarlar seyyarlardan bilet alarak mağdur oldular benim görebildiğim 3 değişik yerde mağdur olan taraftar vardı,demekki bu biletler renkli fotokopiyle çoğaltılınca adi kağıt oluncada sahtekarlarada gün doğuyor,tamam biletleri gişelerden alsınlar diyebilirsiniz yada uyanık olsunlar diyebilirsiniz ama maça son yarım saat kala adam sıraya girmemek için böyle bir şey yapılıyor yoksa daha ucuzamı satıyorlar bilmiyorum ama en azından basın aracılığıyla bu sahte bilet hususunda taraftarları uyarmanızda(eğitici olmanızda) ve maç günü bilet satılan bankoların yakınlarında özel sivil görevlilerin bulundurulup uyanık davranmanızda fayda görüyorum.Çünkü klübün kasasına girecek olan para dolandırıcıların cebine giriyor
iyi çalışmalar
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 11:49
Başkan ortalarda gözükmüyor diğer yöneticilerde " kuzuların sessiliğini" oynuyor  tedbir alması gerekenler ortada yok.
önce eses sonra eses
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 12:22
Cemal Bey

Bilet gişelerinin 10 metre önünde kapalı spor salonunun önündeki kaldırımda korsan ürün satanlar var.Bu sene her maç vardıalr.Klüp bir önlem almayı düşünmüyor mu?

Bir ikincisi de, Turnikelerin önünde(büyük ihtimalle Aktif A.ş. görevlileri) ellerinde bulunan satılmayan kombineleri bir maçlığına 10 ytl karşılığı kullandırarak içeri seyirci aldılar.(Kartal maçında) bu konudan klübün haberi var mıdır?

Teşekkürler.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 12:26
Alıntı yapılan Banderas_26

Bu Kartal maçından sonra,taraftarın göstermiş olduğu tepkiyi hep beraber üzülerek izliyoruz.Giresunsporu yensek dahi ki bu inançsızlıkla o da zor gibi,Altay maçında kaç kişiye oynar bu takım?
Yönetim olarak açıklama yapacakmısınız?Radikal kararlar alacakmısınız?Ayrıca Sn.Diyadin'in yapmış olduğu açıklamalar pek hoş değil,bu konudaki fikirleriniz ne olacak?

Bu sorunun cevabını ben de çok merak ediyorum...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
sulo2635 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

süleyman ulug
  Alıntı sulo2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 13:41
Gecen takımın defansı daha iyiydı ama bu sene ULAS ORTAKAYA da olmasa vay halımıze. Geccen sene takımın en iyilerınden ULAS MEYANI nıye gonderdınız defasta oynamasına ragmen gol atma ozellıgıde vardı.Bunu cok merak edıyorum.
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)
Yukarı
cebe26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı cebe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 22:00
bizler çocuklarımızı eskişehirsporlu yapmak için elimizden geleni yapıyoruz.ama malesef dünkü maçta yedi yaşından büyük çocuklara bilet alınması gerektiği için çocuklarımızı maça sokamadık,bilet fiyatları malum pahalı çoğumuz kendimize zor bilet alırken ,malatya ve antalya 2 milyona maç seyredilirken bu uygulama çok yanlış üstelik kapılardan o kadar çok beleş giren seyirci varken.yönetim uyuma gerçek taraftara sahip çık.
inadına eses
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2007 saat 22:30
Bir de sayın yönetimimiz Ayder tribününün üstünü ne zaman kapatmayı düşünüyor acaba? Hadi şimdilik neyse de yarın bir gün kar yağacak, yağmur yapacak, elimizdeki kapalı tribün kombineleriyle ıslanmayalım da...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır