eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Koray Arslan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 27>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 11:33

Son haftalardaki yükselen form grafiğini bu maçtada sürdüreceğini düşünüyorum.Sağ kanatta seni izlemekten zevk alıyorum.

Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 11:37
bugünkü kritik maçta en güvendiğim isimlerden birisin. yükselen grafiğini bu maçta da sergilemeni temenni ediyorum. başarılar koray
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 12:05
Alıntı yapılan eseserkan26

Gerçekten çok iyi oynadı.İnşallah artık ben oldum deyipde kendini bozmazsın.Aynen böyle devam edersin.Maç içinde daha çok ataklara katılırsan dahada iyi olacağını düşünüyorum.

Hatta bence kocaeli maçında orta sahanın sağında oynarsan belki daha iyi bile olabilirsin.

bencede öyle olabilir. Serdar'ın formsuzluğu sağ kanadımızı çok etkiliyo. Engin'de yok. Sezgin sağ beke alınıp Koray onun önünde sağ açık oynasa olabilir aslında. sol bekede Murat veya Ahmet koyulabilir...
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 12:15
Ben artık Koraydan gol veya goller bekliyorum,sıra ona geldi çünki.
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 12:46
Aynen katılıyorum Sezgin sağ bek önündede Koray oynamalı çok süper olur Serdar kesinlikle yedeğe çekilmeli.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
26SS Liste gör
Yazar

Metehan
  Alıntı 26SS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 13:25
koray; Ankaradaki Hacettepe maçı sonrası HACIBABA restaurantta yakından görüşme fırsatım oldu, çok düzgün, karakterli birisi olarak tanıdım ve iyiki seninle görüşme fırsatım doğmuş. Senin bu takım da sağ bek/açık ama bir şekilde oynamanı istiyorum.Takımda sana mutlaka ihtiyaç var.Her zaman arkandayız...
SENDEN BAŞKASI YALAN
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 13:32
Alıntı yapılan techal

bencede öyle olabilir. Serdar'ın formsuzluğu sağ kanadımızı çok etkiliyo. Engin'de yok. Sezgin sağ beke alınıp Koray onun önünde sağ açık oynasa olabilir aslında. sol bekede Murat veya Ahmet koyulabilir...

galiba dediğim gibi oldu kocaeli maçında. bakalım sonuç ne olucak....
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 20:38
Bugün sağ açıkta görev yaptı, gayet de başarılıydı. Bu tempoda üzerine koyarak ilerlemeye devam ederse Koray'ı kimse kesemez.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 21:09
azda teknikle şut atabilse bugünkü pozisyonda deli etdi bizi  ama yinede süperdi
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2009 saat 19:43
  Bursa maçınında en iyi oyuncusu Koray olur.Thumbs%20UpSÜPERSİN.
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 27>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır