eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Galatasaray

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 27>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 20:13
inşallah bugün galatasaray ve fenerbahçe rakiplerini yenerlerde gruplara kalırlar. yunanistan bile uefaya 5, şampiyonlar ligine 1 takım gönderirken bizim 2 ye 2 göndermemiz çok acı. iki takımada başarılar. Allah yardımcıları olsun ikisininde. ama şu milan baros transferine çok şaşırdım böyle bi pasif yönetimden beklemiyordum açıkcası. bu sene cidden iyi transferler yaptılar.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 20:20
Sayın moderatör abilerim...

Biliyorum bugün başarı dileyenler ve biz elenmeleri isteyenler arasında çıkan laf atışması sonucu 1-2 sayfayı silmişsiniz...

Ancak yukarıda yine bir tebrik mesajı var ve ben bu mesaja karşılık vermeden rahat edemem...

İnşallah gs,bjk ve fb tez vakitte elenirler...Wink

Yine birileri çıkıp yok ülkemiz,yok müslümanlığımız diyecekler ancak o dediklerinizi öne sürerek gittikçe aradaki bütçe başta olmak üzere fark açıyorlar...Siz böyle desteğe devam ederseniz 3ünün hakimiyetini kabullenmiş olursunuz....
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 20:20
Şaşırtıcı
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 20:29
Alıntı yapılan es_emre26

Biliyorum bugün başarı dileyenler ve biz elenmeleri isteyenler arasında çıkan laf atışması sonucu 1-2 sayfayı silmişsiniz...

Ancak yukarıda yine bir tebrik mesajı var ve ben bu mesaja karşılık vermeden rahat edemem...

Yine birileri çıkıp yok ülkemiz,yok müslümanlığımız diyecekler ancak o dediklerinizi öne sürerek gittikçe aradaki bütçe başta olmak üzere fark açıyorlar...Siz böyle desteğe devam ederseniz 3ünün hakimiyetini kabullenmiş olursunuz....

Haklısın Emre.Biz en iyisi ne başarı dileyelim ne de başarısızlık ne halleri varsa görsünler Big%20smile
Yukarı
26lı Liste gör
Yazar

Uğur.
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 17:42
Bunlarla ne zaman oynıcaz BeLLi oldumu yaa???
KÜFÜR İstemiyoruz....
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 17:46
galatasaray ıle 26ekım pazar gunu saat 19da oynayacagız
Yukarı
CuRuFeS Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 18:40
Alıntı yapılan es_emre26

Senin gibi düşünenler yüzünden türk futbolu ilerlemiyo zaten! Sen sırf kıskançlık uğruna ülkenin başarısızlığını istiyosan, ben başarısızsam onlarda başarısız olsun diyosan bu bencilliktir! Bunun zararınıda gs, fb, bjk taraftarı veya camiası çekmez, TÜRK FUTBOLU çeker! Türk futbolu Türkiye'nin tanıtımına en büyük katkı sağlayan unsurdur. Bu sayede trilyonlarca harcayarak yapamadığımız reklamımızı yapıyoruz. Ama sen bunu anlayacak olgunlukta değilsin sanırım şu an. Senin istediğin gibi olsa, sürekli gs fb bjk elense, ve ülkemiz puan kaybetse ve bu nedenle ilerde eses lig 2. si olsa bile niye şampiyonlar ligine gidemiyoruz diye ağlama!   Ama şu an böyle bir ihtimal olmadığından atıp tutarsın böyle. İlerde başına geldiğinde anlarsın ne demek istediğimi. Bu ülkenin başarısını istemeyenler benim gözümde bu ülkenin düşmanıdır....Bu konudaki tutumunu yaşına veriyorum, umarım ilerde daha mantıklı düşünürsün... Keşke tüm Türk takımları, gs, fb ve bjk'de dahil olmak üzere avrupa kupalarında daima başarılı sonuçlar alsa! Keşke!!!!!!!
Yukarı
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 19:19
@CURUFES, işte tas işte hamam ...Futbola şike siyaset alavere dalavere vs alet eden kulüperinin başarısını neden isteyelim.Bu üç güdükler Türk futboluna kene gibi yapıştılar hersene biraz daha zehirliyorlar. Anadoludan olsun istanbuldan olmasın..10-0  olsun Canları sağolsun ...
Biz Gese maçında 3 puan alırız o güne kadar skibbe gönderilir bu oyun istemiyle ...
Yönetim iia..
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 19:24
Emre'nin altını çizmek istediği nokta çok farklı.Türk futbolunun ilerlemesi için bu takımları sevmek zorunda değiliz.Aksine bu takımlar ön planda olduğu süreç içersinde Türk futbolu ilerlemez.Spor programları,ulusal medya hep bu takımları pompalıyor ve sürekli alttan bu takım taraftarları çıkıyor.Her taraftar onlar için güç demek,ilerlemek demek.Bu neden biz veya Anadolu'nun başka bir takımı olmasın.

70 li yıllardaki şampiyonluğumuzu nasıl gaspettiklerini,o dönemim gese menejeri bir spor yazarları gecesinde davete giden ESES taraftarlarına anlatmıştı."anti istanbul" bizler için o dönemlerde başlamıştı.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
CuRuFeS Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 21:08
Bende isterim anadolu takımlarının avrupa kupalarında başarısını.. Hatta kayserinin psg'yi elemesini nasıl istedim anlatamam.. Ama bunu yapacak kalitede anadolu takımları yoksa varsın bunu istanbul takımları yapsın. Ama mutlaka birileri yapsın. Ama şu anda bu kalitede bir anadolu takımımız yok. Geçen sene şampiyonluk mücadelesi yapan sivas, braga gibi sıradan bir takıma elenip uefa'ya kalamadı. Bundan önceki yıllardada anadolu takımları hep ilk turda elendiler genellikle. Tek hatırladığım uefa'da denizlisporun başarısı son yıllarda.. Ondan sonra ne yazıkki anadolu kulüpleri bazında büyük bir başarımız yok.  Sonuçta bu puanlar TÜRKİYE'nin hanesine yazılıyor. Umarım gün gelir anadolu takımları avrupada başarıdan başarıya koşar, Ama şu an bize düşen avrupada tüm Türk kulüplerimizi desteklemektir. Destekleyelimki ülke puanı artsın, daha çok takımımız avrupa kupalarında mücadele etsin! 3 takım zaten her yıl mücadele ediyor. Takım sayısı artarsa bu ANADOLU takımlarına yarayacak ANADOLU'ya yarayacak!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 27>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır