eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 02:09
 Zenci sen zaten akıllı bir adam olsan benim yazdığımı okur kime laf söylediğimi algılardın.Aklının almadığı sözleri alıntı yapıp cvp verme bundan sonra tamam mı.Yada önce bana pm den mesaj at ben sana ne demek istediğimi açık bir şekilde anlatayım ondan sonra alıntı yapıp cvp yaz.
S.nalbant
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 02:11
Alıntı yapılan Zenci

Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan Zenci

Alıntı yapılan alyans999

Yapacaklar abi sen merak etme şu anda ne şiş yansın ne kebab diyerek açıklama  yapmıyorlar ama köprüler atıldığında açıklamayı yapacaklar.Sözü veren dansöz gibi kıvırmayacak bin dereden su getirtmeyecek yapacam diyorsa adam gibi yapacak yapmamak için 1000 türlü bahane uydurmayacak zaten bunları yapmazsa o açık kapanacak ha kıvırmaya devam ederse basın açıklaması yapılacak köprüler atılacak bakacağız başımızın çaresine.

Vay be çok etkilendim Tongue
LOL

Zenci merakımdan soruyorum Yönetim sana pirimmi veriyor yada bedava kombinemi veriyor Taraftarı keriz yerine koy diye merak ettimde?

Biz yönetimin değil Siyah_Kırmızı renklerin aşığıyız.

Açığın üstü hala kapanmadı gibi uydurma gerekçelerle kombine alımlarını engelleyerek
takımının geleceğine ipotek koyarak takımını yalnız bırakanlardan değiliz.

Sizleri ibretle izliyoruz.

Gelecekte torunlarıma dahi  bir zamanlar sizler gibi insanları da bu tribünlerin gördüğünü anlatacağım.

Farzetki yucel ve yuceler 28 yıldan sonra emekli oldu

Önemli olan verilen sözlerdir sanırım torunlarına bunuda anlatırsın
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 09:51
ClapClapClap Bravo yönetime gerçekten çok ama çok güzel  bır karar almışlar.Bize bu 30 tl az gelir sayın başkan.Sen hafta içi bır acıklama daha yap acık trıbun 100tl kapalı trıbun 200 tl'ye ızlıyecek dıye.Ancak senın zıhnıyetındekı baskanlar bu sekılde bır bılet fıyatı belırler.Tamam hadı bız bu baslıgı actık kombıne almıyoruz ve aldırtmıyoruz dedık.Eee kardesım sehır dısından gelecek taraftarın napacak.Bırısı bana sunu bır acıklasa.Neyse şimdi görecem.Cumartesi adımı atılan ESKİŞEHİRSPOR TARAFTAR BİRLİĞİ bakalım bu bilet fiyatlarını duyduktan sonra ne yapacak.
 Yönetim bence cok az yapmıssın 30tl'yi.Cunku verdıgın tum sozlerı yerıne getırdın.O getırdıgın sozlerın yaptgın ıslerın degerı 30tl  degıldır.Her zaman arkandayız sevgılı yönetim.Her zaman aynı yolda devam...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 10:20
Almayıp aldırmamaya devam edin. Aferim size. Dışarıyada övünüyosunuzdur kesin. 30 Tl bileti alında !
Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 10:35
  Tepki haklı, yöntem yanlış. Başından beri fırsat buldukça anlatmaya çalıştım. Kombine almamak,maçlara gitmemek yönetime baskı yapmaktan çok takıma desteği azaltır. Taraftarları ES ES den zamanla soğutur. Bu mantıkla devam edersek ,sezonun ilk maçında takımı desteklememiz gerekirken kendimizi yönetimle uğraşırken buluruz.
 Peki ne yapmamız gerekiyordu? Önce ,zaten üzerinde yoğunlaşılmaya çalışıldığı gibi taraftar birliğini oluşturmak ve yönetimin taraftarı ciddiye almasını sağlamak gerekiyordu.Taraftarın belli bir gücü olduğunu yönetime kabul ettirince de oluşturulacak kamu oyu karşısında isteklerimizi mecburen ciddiye alacaklardı.
 Şimdi ne oldu? Kombine almıyoruz dedik, yönetim yine her zamanki gibi kombinesini sattı. Biraz etkilenip almayanlar da 30 tl bilet fiatı karşısında çok cazip olan kombineleri karar değiştirip alacaklar.
 Korkum sadece sanalda yapılmaya çalışan bu eleştiri ve protestolar maçlara olumsuz yansırsa maçlarda en etkili olan taraftar silahımızı kaybedeceğiz.
 Yönetim yanlış yapıyor, taraftarı ciddiye almıyor bildiğini okuyor. Aynı yanlışı taraftar da yapıyor, yönetimi ciddiye almıyor,sadece saldırarak işlerin yoluna gireceğini sanıyor.
 Sanalda atıp tutmak yerine ,reel de kafa kafaya verip ES ES in çıkarı neyi gerektiriyorsa onun üzerine düşünsek daha iyi olmaz mı.
 Gençlerbirliği maçında herşeyi birkenara bırakıp ES ES taraftarının gerçek yüzünü tribünlere yansıtmalıyız.
since1965
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 12:09
Alıntı yapılan esesyucel

Vala volkan önce iyi oku yazıyı ondan sonra cevaplasydın derim beni hiç baglamaz yuceler gelmesede olur maclara isteyen istedigini yapar ama burda hic bir gurubu yazmadım guruplar kombine alacaklarsa ve aldıracaklasada o gurupların sorunudur yazdıgım şeyse gayet acık gurupların tam birleşme sırasında yönetim kendilerini karşısınamı alacak gayet acık degilmi neden üstüne alındın anlamışda degilim benide hiç baglamıyor egerki guruplar purotesto edmeyecekse acıgın üstünü kapatmayı yada bu bilet fiyatlarını unutmasınki gurupların cogunlugu ögrenci kombine almaları biraz imkansıs yinede gurup liderleri veriler kararı he yönetim bişler düşünüyorsa guruplara ozaman ayrıudır

Türkçe'mizi biraz daha nazik kullanırsan seni anlamam daha kolay olacak Yücel Abi ..
Son cümlene takıldım : Toplantıda olmadıgın için bilmiyorsun çıkan karar " BEDAVA BİLET ALAN ŞEREFSİZDİR!" ..

O gruplardaki öğrenciler 2 aydır herhangi işlerde çalışarak kombine parası biriktirdi veya ailesini ikna etti ..
O yüzden biz Nefer olarak 2.Ligde 800 kombine sattık,gene 800 kombine ile o trbünü fulleriz ..
Sizde ekran başından ah çekersiniz
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 12:12
Alıntı yapılan zawur

,
 koyun olmam çevremdekileride oldurtmam ... 

TARAFTARINA sahip çık KOMBİNE ALMA ALDIRTMA

Koyun olmam 30 Lira veririm diyorsun veya sevdamdan uzak kalırım televizyondan izlerim diyorsun ..
Hayırlı işleeeerr

KOMBİNE 13 LİRA ..
BİLET    30 LİRA ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 13:03
Alıntı yapılan emreses-26

kombine almayın aldırmayın hermaça 30 lira verin =))
yooo vermem ki niye vereyim 30 lira bu yönetim bizi düşünmüyorsa ben de düşünmem gelmem maça her ne kadar sevdamdan uzak kalsam da Cry Angry
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 14:16
Alıntı yapılan Volkan

[QUOTE=zawur]  ,
 koyun olmam çevremdekileride oldurtmam ... 

TARAFTARINA sahip çık KOMBİNE ALMA ALDIRTMA

Koyun olmam 30 Lira veririm diyorsun veya sevdamdan uzak kalırım televizyondan izlerim diyorsun ..
Hayırlı işleeeerr

anlaşıla bilmek güzel . tv karşısından zevk vermesede aynı hazzı alamasakta mecburuz . hem ben maça gitmemimişim ne olacak 2-3 .liglerdeyken takımım zor durumdayken gitmişim desteğimi vermişim, biz iyi gün dostu değiliz ki takım süper ligte bir şeyler başarmaya başlayınca yanında olalım . kötü gününde destek olarak görevimizi zaten yerine getirmişiz . cefasını çektik sefasını sürmesekte olur .

bu arada volkan sanada hayılı işler yanlız bir şey daha söylemek istiyorum bizim işimimiz maddiyatla değil . zihniyetle .....
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 15:40
DİGİTÜRK'le
cihaz =129 TL
1 yıl abonelik= 12.99x12 = 156 TL
Kurulum = 45 TL
TOPLAM = 330 TL / 34 MAÇ = 9.7O TL/MAÇ

Ayda içerdeki 2 maç digitürkle 19,4 TL iken  statta 25TL desek 2 maç 50 TL'ye gelir.
Derbi maçları statta 50TL, digitürk paketinde o da 9.70 TL
Hesapta bir hata varsa özür dilerim...

Ben 2 Yıllık digitürk aboneliği yaptıracak,  tüm iç ve dış saha maçlarını seyredeceğim...
Kulübe destek olmaksa, ben de bu sayede kulübe canlı yayın geliri konusunda destek olmuş olacağım...

Üstelik kaç senedir kombine almama rağmen, beni enayi yerine koyan ve beleş bilet dağıtanlara en azıdan kendi adıma "dur" diyeceğim...Evimde oğlumla kavgasız maç seyredeceğim...Üstelik 1,5 saat önce stata gidip, karda ya da güneşte "üstü kapanacak" oyalamalarıyla kandırıldığım türbünde maçın başlamasını beklemeyeceğim... Kombine bilet alıyorsam açık türbünde olsa yerim önceden belirli olmalı ve maçtan 15-20 dk önce geldiğimde bile yerime oturabilmeliyim...Ama bu şu an için fantaziden öteye gitmiyor...

Tabii ki evde tv'den izleyip stattaki heyecanı yaşayamayacağım ama ne yapayım...Neyse belki maç biletleri 15 TL'ye düştüğü zamanlar ya da ben de arada beleş bilet bulursam nostalji olsun diye canlı olarak izlemeye gelirim :))))  
Uğur
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır