eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 00:24

Gültekin İSTİFA

Stat olmaz MUTTALIPA

DİYE BAĞIRALIM

ESES
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 00:27
.
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 12:01
Ö.T.O bu maçta toplanıp tribüne girecekmi ?Girecekse hangi tribüne girecek ?
ESES
Yukarı
sılaESES Liste gör
Yazar

SILA
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sılaESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 12:17
Bekle beni Eskişehir önümüzdeki sezondan itibaren yanındayım tabi BAYANESES lilerin en fanatik fertlerinden biri olacağıma eminim

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 22:33
örnek taraftar oluşumu olarak faaliyetlerinizi durdurun.yaptığımız güzel şeyler sürekli birilerinin tepkisini çekiyor..bu düzen içersinde iyi niyetle birşeyler yapmak mümkün değil..bu gün açık tribünde açılan"hoşgeldiniz dişi şimşekler" yazılı pankarttan sonra(ki benim bile haberim yoktu bu pankarttan) bana gelip kime sordun da açtın bu pankartı diyen bir arkadaşla az daha birbirimize girecektik.."hoşgeldin can bebek" şeklindeki,sarı-kırmızı pankarta yada "hoşgeldin imparator (ali reşat çağan'a) şeklindeki pankarta bile ses çıkarmayan bir zihniyetin,bunu dert edip beni sorgulamış olması bir yana,21 senedir kovaladığım tribünde ancak 3-4 senedir gördüğüm bu arkadaşın "bana neden sormadan açıyorsun"onlara açıcağınıza takıma açın-takıma bişeyler yazın" "ö.t.o musunuz nesiniz görüşücez sizle vs.." gibi tehditkar yaklaşımı, gerçekten şaşkınlık yarattı bende..Ben bu tip sözleri daha Ö.T.O ilk kurulduğu zamanlarda da duyuyor ve çok tehdit alıyordum.eski Ö.T.O dan hiç kimse bilmez ama o zamanda yaptıklarımızı gereksiz bulan,bunlar ne ayak diyen ve beni gördüklerinde ne saçmalıyosunuz siz diyen tipler vardı..ben karton şov yaparken kimseye danışmadım,dünyanın pankartını yapıp astık kimseye danışmadım,ama şimdi bize danışmadan yapmayın deniliyorsa bende bırakın meydanı kim ne yapıyorsa yapsın diyorum..

yaşçada benden küçük olmasına rağmen yaptığı bu davranış beni fazlasıyla üzmüştür..allah muhafaza dur bi kardeşim nedir ne değildir diyip suyuna gitmesem,birbirimize girecektik.orda bir kavga çıksa beni tanıyan-onu tanıyan bi dünya kişide olaya direk  katılacak çok üzücü şeyler yaşanacaktı..tribünlerde kavganın-küfürün-şiddetin önüne geçmek için sürekli mücadele veren ben olası bir kavga ile ordaki bütün insanlara rezil olacak yerin dibine geçecektim...artık yoruldum beyler..düzen bozuk düzen.ve ben evli barklı iş-güç sahibi bi insan olarak bu tip şeylerle uğraşamam..ve 10 sene önceki yasin gibi ne diyosun sen diyip kavgaya tutuşamam..eyvallah der geçerim ama artık eyvallah edecek gücüm de yok..zaten haftada 2 saat sadece maçlara kaçacak kadar vakti zor bulan ben,bundan sonra hiç bir oluşmun-hiç bir gurubun yanında olmadığımı belirtmek istiyorum..

örnek taraftar oluşumunun ilk temelleri atıldığından bu güne dek,her konuda destek veren yapılanlara seyirci kalmadan,üzerine düşen herşeyi yaparak,maddi manevi bizimle beraber olan dernek başkanı yavuz orhan'a ayrıca teşekkür eder,yaptığımız faaliyetlerde maddi manevi imzası olan herkeze teşekkürü borç bilirim..

herşey yalan
TEK GERÇEK ES-ES..
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 23:07
 Evet görüşlerinize kesinlikle katılıyorum, bu takıma iyi niyetle bişeyler yapmaya çalışanlar hep karşılarında engeller buluyor malesef bence de herşey yalan tek gerçek olan var o da gerçek eses taraftarı, laf değil icraat yapanlar, emek verenler, gırtlağını patlatanlar,her maçı iple çekenler,heyecanı iliklerinde hissedenler,her ne olursa olsun takımının camiasının menfeatini gözetenler (kendi menfeatini değil) ,elinden geldiğince bütün maçlara parasıyla girip formasını atkısını kuşananlar ........ o kadar çok şey yazılabilir ki daha ama nafile bunların birkaçını bünyesinde barındıran taraftarlarımızın çoğalması ümidiyle ...

10. lige düşsede, hiçbir maçına gidemesem de herzaman heryerde gerekirse içimde yaşatırım seni gönüllerin sultanı ESES !
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2009 saat 00:06
Bayan taraftarlarımıza yapılan bu güzel jeste bile kulp bulan ve eleştiren insanlar olması düşündürücü . Üstelik kendinden yaşça büyük Yasin abi ile kavgaya bile tutuşmayı göze alması ise büyük terbiyesizlik . Geçmiş olsun Yasin abi , faaliyetlerinizi durdurun demişsin , ilk toplantımızda bu problemi mutlaka konuşacağız .
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2009 saat 01:03
arkadaslar hıc ama hıc kusura bakmayın hergün toplantı yapsanız her saat aynı yerde oturup görüsseniz de eskisehirspor taraftarı  düzelmez,birileri cıkar bu sekilde hesap sorar kime sordun diye birileri cıkar siz kimsiniz ne sanıyorsunuz kendinizi diye gider yapar yasin e bu harekette yapılıyorsa yazıklar olsun.onun kadar ugrasan biri varmı o bana niye sormadın dıyenler gibi rant pesinde kosmuyor onlar gibi cıkarları icin eskisehirspor sevgisi pesınden kosmuyor.iste asıl mesele burda buda artık giderilecek bir mesele degil bu kisiler afedersin tekerine comak sokacak herkese herseyi yaparlar ve yasin de durdurun dıyorsa cok buyuk sorun var.neyse ne zamanki cıkar pesıınden es es cekenler aramızdan temizlenir o zaman eskisehirspor taraftarı eski günlerine döner yazıklar olsun yazıklar
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2009 saat 01:23
Ben Ercan469 yasaklandığım için arkadaştan yazıyorum.

Eskan değilde bir başka arkadaşa yapılan olay önümde oldu.Pankart açıldıktan sonra., odunpazarlı olduğunu düşündüğüm altesli bir arkadaş.Kim yazdı onu dedi ve bir daha kafanıza göre iş yapmayın diye sert bir dille uyardı.Uyardığı arkadaş yaşça ondan hayli büyük bir abimiz diyelim.

Benim elimde de "GÜLTEKİN GÜVENSOY İSTİFA""FEBE'Lİ YÖNETİCİ İSTEMİYORUZ" yazılı iki adet döviz vardı.O an aklımdan geçen Ercan sen bunları açarsan başına aynı şeyden daha fazlası gelir oldu.İstiklal marşı sırasında kaldırdık dövizleri.Entersan kısım 2. dövizi kaldıracak insna buladım herjkeste bir korku vardı.Sağolsun bir kaç arkdaş yardımcı oldu. Bu işin çivisi çıkmış.Efsane taraftar geri gelmez.Birileri maaşını alır yönetimden.Biz bağırdıkça onlar prim alırlar.

Yasin'e yapılan olay çok üzdü beni.Geçmiş olsun...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2009 saat 01:49
yazıklar olsunAngry

Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır