eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 01:33
Vala volkan önce iyi oku yazıyı ondan sonra cevaplasydın derim beni hiç baglamaz yuceler gelmesede olur maclara isteyen istedigini yapar ama burda hic bir gurubu yazmadım guruplar kombine alacaklarsa ve aldıracaklasada o gurupların sorunudur yazdıgım şeyse gayet acık gurupların tam birleşme sırasında yönetim kendilerini karşısınamı alacak gayet acık degilmi neden üstüne alındın anlamışda degilim benide hiç baglamıyor egerki guruplar purotesto edmeyecekse acıgın üstünü kapatmayı yada bu bilet fiyatlarını unutmasınki gurupların cogunlugu ögrenci kombine almaları biraz imkansıs yinede gurup liderleri veriler kararı he yönetim bişler düşünüyorsa guruplara ozaman ayrıudır
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 01:34
Bana görede çok fakat benim anlatmak istediğim o değil başka bir bakış açısı eğer konu yönetimle ise protesto edilir her maç ağır şekilde pankartlarla tezahüratlarla protesto yapılır fakat bir taraftarın takımını yalnız bırakması hiçbir şekilde kabul edilebilecek bir protesto biçimi değildir bana göre...Takım tam oturmuşken güzel bir kadro kurulmuşken bu oyunculara başkan öpücük vermiyor para veriyor parada kombine satışları bilet satışları reklam gelirleri yayın gelirleri store gelirleri vs. den geliyor...Yani daha süperlige yeni çıkmış toparlanma süreci yaşayan bir takıma bu kadar yüklenmek ne kadar doğru kaç yıldır localardamı izliyordunuz maçları 1yıl daha sabredin seneye zaten herşey farklı olacağından eminim büyük ölçüde toparlanmış olacağız ve artık bu açık konusu hat safhada olacak...Sizinkisi koyun can derdinde kasap et derdinde hesabı gibi birşey...herkes avrupaya gitmenin yada şampiyonluk yaşamanın hayalini kuruyor siz protesto..Yani biraz sabır nerelerden nerelere geldik bu kadarmı sabrınız kalmadı...Ben kesinlikle buraya polemik yaratmak için yazmadım sadece kendi görüşlerimi yazdım kimseyede laf atmadım..benim yazdıklarıma mantıklı deyip bu protestodan vazgeçirebilirsem 1-2 renkdaşımı ne mutlu bana saygılar..
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 01:39
Alıntı yapılan emreses-26

Bana görede çok fakat benim anlatmak istediğim o değil başka bir bakış açısı eğer konu yönetimle ise protesto edilir her maç ağır şekilde pankartlarla tezahüratlarla protesto yapılır fakat bir taraftarın takımını yalnız bırakması hiçbir şekilde kabul edilebilecek bir protesto biçimi değildir bana göre...Takım tam oturmuşken güzel bir kadro kurulmuşken bu oyunculara başkan öpücük vermiyor para veriyor parada kombine satışları bilet satışları reklam gelirleri yayın gelirleri store gelirleri vs. den geliyor...Yani daha süperlige yeni çıkmış toparlanma süreci yaşayan bir takıma bu kadar yüklenmek ne kadar doğru kaç yıldır localardamı izliyordunuz maçları 1yıl daha sabredin seneye zaten herşey farklı olacağından eminim büyük ölçüde toparlanmış olacağız ve artık bu açık konusu hat safhada olacak...Sizinkisi koyun can derdinde kasap et derdinde hesabı gibi birşey...herkes avrupaya gitmenin yada şampiyonluk yaşamanın hayalini kuruyor siz protesto..Yani biraz sabır nerelerden nerelere geldik bu kadarmı sabrınız kalmadı...Ben kesinlikle buraya polemik yaratmak için yazmadım sadece kendi görüşlerimi yazdım kimseyede laf atmadım..benim yazdıklarıma mantıklı deyip bu protestodan vazgeçirebilirsem 1-2 renkdaşımı ne mutlu bana saygılar..

Emre konu o degil söz veriliyor hiç bişe yok söz veriliyor insanları keriz yerine konuluyor cıkıp adam gibi bir acıklama bile yapmıyorlar kızdıgımız nokda bu 28 yıldan beri acık acık şikayet ettikmi etmedik ama acılışta acıgı kapatacam diye reklam yapmak başkana pahalıya mal olacak CIKSINLAR ACIKLAMA YAPSINLAR SÖZ VERDİK AMA YAPAMIYORUZ DESİNLER İSTEDİGİMİZDE BU YALAN SÖLEMESİNLER
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 01:50
 Yapacaklar abi sen merak etme şu anda ne şiş yansın ne kebab diyerek açıklama  yapmıyorlar ama köprüler atıldığında açıklamayı yapacaklar.Sözü veren dansöz gibi kıvırmayacak bin dereden su getirtmeyecek yapacam diyorsa adam gibi yapacak yapmamak için 1000 türlü bahane uydurmayacak zaten bunları yapmazsa o açık kapanacak ha kıvırmaya devam ederse basın açıklaması yapılacak köprüler atılacak bakacağız başımızın çaresine.
S.nalbant
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 01:53
Alıntı yapılan alyans999

Yapacaklar abi sen merak etme şu anda ne şiş yansın ne kebab diyerek açıklama  yapmıyorlar ama köprüler atıldığında açıklamayı yapacaklar.Sözü veren dansöz gibi kıvırmayacak bin dereden su getirtmeyecek yapacam diyorsa adam gibi yapacak yapmamak için 1000 türlü bahane uydurmayacak zaten bunları yapmazsa o açık kapanacak ha kıvırmaya devam ederse basın açıklaması yapılacak köprüler atılacak bakacağız başımızın çaresine.

Vay be çok etkilendim Tongue
LOL
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 01:56
Allah aşkına bu forumda Flood yasak değil mi ? Mümkünse bu yazdığım mesaja bir yorum bekliyorum ben Moderatörlerimizden.Aynı kişi aynı konuyu 130 sayfadır aynı şey.Her defasında Türkçe katliamına tanık olmaktan bıktık artık.Sezon başlıyor,kombine satışları öyle yada böyle devam ediyor.Bu başlığın inatla yukarıda tutulmasından rahatsızım.Çünkü insanların isteğiyle değil sürekli polemikle tutulmaya çalışılıyor.

Geçtiğimiz mesajlara bakarsanız birçok kişinin yoldan döndüğünü göreceksiniz.Aynı kişiler sürekli bir tartışmayla bozuk plak gibi bu durumu devam ettirmekte.Bir el atmanız gerektiğini düşünüyorum.
Nefer
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 01:58
Alıntı yapılan Zenci

Alıntı yapılan alyans999

LOL

Zenci merakımdan soruyorum Yönetim sana pirimmi veriyor yada bedava kombinemi veriyor Taraftarı keriz yerine koy diye merak ettimde?
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 02:02
Suat aşağıdaki sözlerinizi anlayabilmek için forumu biraz okumak yeterli

Alıntı yapılan scetintas

....Sadece iki kelime ile özetliyorum...Bizim nesil tribünlerde abilerimize saygı gösterir,onların sözleri dışına çıkmazdık...Bizlerin öyle bir kültürü vardı...Oysa şimdi ki nesil değil saygı göstermek,posta koymaya kalktı...Arada ki fark budur...Ben bunu burada sadece tribün kültürü olarak algılamıyorum toplum olarak dejenere olduk...Bu her alanda böyle olmaya başladı...Toplum olarak saygıyı yitirdik...Burada sadece bizler değil bu durumdan tüm ülke muzdariptir...
.....
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 02:03
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan Zenci

Alıntı yapılan alyans999

LOL

Zenci merakımdan soruyorum Yönetim sana pirimmi veriyor yada bedava kombinemi veriyor Taraftarı keriz yerine koy diye merak ettimde?

Biz yönetimin değil Siyah_Kırmızı renklerin aşığıyız.

Açığın üstü hala kapanmadı gibi uydurma gerekçelerle kombine alımlarını engelleyerek
takımının geleceğine ipotek koyarak takımını yalnız bırakanlardan değiliz.

Sizleri ibretle izliyoruz.

Gelecekte torunlarıma dahi  bir zamanlar sizler gibi insanları da bu tribünlerin gördüğünü anlatacağım.

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 02:09
edit
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır