eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 126127128129130 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Online Durum: Offline
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 14:35
Bu konu hakkında 2 kelamda ben yazmıştım ama maalesef havanda su dövmüşüz!!

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1554&PN=86
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 14:35
Forumda küfür engellendimi ki tribünde küfür bitsin. Adam forumda beste yapıyor her satırında sokup çıkarıyor daha kötüsü ise buradaki insanlar o besteleri beğeniyor. Beste tezahürat bölümüne tutulacağını umduğum bir iki beste akatarmıştım ama içinde küfür olmadığı için beğenilşmedi. Bende beste yazmaktan vazgeçtim. İnsanlar taraftarlığı belden aşağısını konuşmak olarak algılamayı sonlandırdığında gerçek tribün zevki geri gelecektir. Gerçi bunun olacağını sanmıyorum çünkü dişi şimşekler bile küfür furyasına katılmışsalar bu durum düzelmez.
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 15:07

Trabzonspor taraftarından özür dilerim bir es-es taraftarı olarak kendi adıma;  bıktım artık bu küfür edenlerden , herkese hepiniz o. çocuğunuz diyoruz sene başından beri anlamadım gitti , maviş erkan arkadaşımıza da hiç yakıştıramadım düşmanca tezahüratları , bir trabzonlu ambulansa kaldırılıyor geber lan .bne tezahüratı yaptırıyor trabzon kaşkolu yakıyor , eminim kendisi de şu anda çok pişmandır ama iş işten geçti,  trabzonlu arkadaşlar taraftarımıza hayrandılar ya şimdi ???
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 15:12
Alıntı yapılan exespor

Trabzonspor taraftarından özür dilerim bir es-es taraftarı olarak kendi adıma;  bıktım artık bu küfür edenlerden , herkese hepiniz o. çocuğunuz diyoruz sene başından beri anlamadım gitti , maviş erkan arkadaşımıza da hiç yakıştıramadım düşmanca tezahüratları , bir trabzonlu ambulansa kaldırılıyor geber lan .bne tezahüratı yaptırıyor trabzon kaşkolu yakıyor , eminim kendisi de şu anda çok pişmandır ama iş işten geçti,  trabzonlu arkadaşlar taraftarımıza hayrandılar ya şimdi ???

2 Kelime arasındaki farkı küfür edenler anlasın...

HAYRAN - DÜŞMAN WinkWinkWink

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 15:13
Alıntı yapılan Mira_61

Selamlar.
Öncelikle içtenlikle söylüyorum Es-Es'in ligde kalması için çok dua ettim.Geçen hafta Konyayı malup ettiğinizde kendi takımımın galibiyetinden daha fazla sevindiğimi söylesem umarım yadırgamazsınız.
Eskişehirspor'u gerçekten çok seviyorum.Çünkü Merttir taraftarı,takımına bağlıdır.Birçok Anadolu takımı gibi İstanbul eziklerine yaltaklanmaz.Bizim Trabzon tribünlerinde bir söyleyiş vardır.Tıpkı onun gibi ''DİK OYNAR''.Lige böyle takımlar,böyle şehirler,böyle taraftarlar lazım.
Trabzonspor taraftarının geneli inanın benim gibi düşünüyor.Sürekli ortada dönen bir muhabbet vardır ya kardeşlik diye.Günümüzde iyice içi boşaltıldı bu kavramın.Şimdi burda ''Kardeş ES-Es taraftarı'' diye hitap etsem eminim yanlış anlaşılmalar çıkacaktır.Bizim bahsettiğimiz kardeşlik sahada al gülüm -ver gülüm meselesi değil.Savunduğumuz ortak değerlere olan bağlılıktan doğan muhabbettir.Saha da her iki takım aslanlar gibi çıkar ve mücadelesini sergiler.Lakin şimdilerde İstanbul basınınında kışkırtmalarıyla bizim gözümüzdeki kardeşlikten bahsetmeye korkar olduk yanlış anlaşılır diye.
Ligin ilk yarısında tatsız olaylar yaşadık.Bu sebepten dolayı özellikle başkanımıza kızgın olduğunuzu biliyorum.Savunmaya kalkmayacağım başkanımızı ama inanın ettiği laflarda kötü bir niyeti yoktur.Aynı Sadri Şenerdir’’Anadoluya stat yapılacaksa Trabzonla Eskişehire yapılsın’’ diyen.
Sizin maçtan önce çok hakkımız yenilmişti ve bunun acısıyla maçtan önce o açıklamalar yapıldı.Fırat Aydınus sağolsun eyyamcılığın kralını yaptı.İki şehiri birbirine düşürmek için.Oysa biz sadece adalet istedik adaletsizlikten pay değil.
Dün sanırım yine tatsız olaylar yaşanmış statda.Açık söyliyeyim çok üzüldüm.Malum tezahüratları farzı muhal Antepten duysam tebessüm eder geçerdim.Lakin sizin taraftardan duymak üzdü beni.Neyse eskiye takılıp kalmamak gerekli.Umarım bundan sonra herşey daha güzel olur.
Seneye Sivasın yerine Eskişehirin olmasını istiyorum canı gönülden.Dün aralıksız tezahüratlarınız çok hoşuma gitti.Bu takım lazım lige hemde üst sıralarda.
İnşallah seneye birlikte şampiyonluk mücadelesi veririz.
Sağlıcakla Kalın.

Kardeşim dün stadda olan küfürleri şu forumu takip edenlerin nerdeyse tamamı tasvip etmiyor şu forumda yazanların çoğu deplasmana giden taraftar forumlarını takip eden yapılan açıklamaları taraftarlar arasındaki dostluk ve rekabeti en iyi bilenler tarafından yapılıyor.Demek istediğim sizler kadar bizlerdende bu olaylar neticesinde üzgün olan çok ama bunları iş bilmeyen yöneticilerin yaptıkları beyanatlara bağlıyorum hem sizin hemde bizim iş bilmeyen yöneticilerimiz olmasa türk futbolunun daha ileriye gidecegini düşünüyorum artık bundan sonra karşımızdakileri düşman değilde birer tribün sevdalısı olarak görmek ve küfrün stadlarımızdan tamamen arınması dileği ile herkese saygılar sunuyorum.
...
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 15:18
ilkyarı trabzonda yapılan maçta olanlardan trabzon yönetimi suçluydu tamam. peki taraftarına olan bu tutum neydi anlamadım. nedense bizi dost görenlerin dostluklarını bitiren hep biz oluyoruz (bence nedeni başımızda, özelliklede açık tribünde sözü geçen bir tribün lideri olmaması). seneyde kasımpaşayla düşmen oluruz. ben kendi adıma trabzonspor taraftarına yapılanlara üzüldüm. haketmediler.
ES-ES
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 15:18
[QUOTE=Banderas_26]Bu konu hakkında 2 kelamda ben yazmıştım ama maalesef havanda su dövmüşüz!!

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1554&PN=86[/QUOTE]

Çok güzel yazmışsında ali abi bu yazılanlar stada sirayet etmedi maalesef bizim stadımızda küfrü önlemenin tek yolu bu siteyi takip eden kullanıcıların hepsinin hava hastanesi tarafında toplanması ve sadece Eses imiz lehine bağırması olarak görüyorum.
...
Yukarı
Mira_61 Liste gör
Yeni Yazar

Fatma Tüfekçi
Yer: İstanbul
  Alıntı Mira_61 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 15:23
Teşekkürler Abi.
Kesinlikle katılıyorum size.Yönetimdeki insanların ağızlarından çıkan her kelimeye dikkat etmesi gerekir.Sonuçta o kelimler kitleleri etkiliyor.
Ben Tüm Es-Es taraftarına mal etmiyorum zaten küfürleri.Mesajın başında belirttim düşüncelerimi.Sonuçta 20 bin kişiye asla hakim olamayız.Bizde yaşıyoruz bunları statlarımızda.Nahoş bir durum ve her an hertakımın başına gelebiliyor.
Ben sadece üzüldüğümü belittim.Onuda şöyle düşünün hani sevdiğiniz birinden sinir anında bir söz duyarsınız ya üzülürsünüz ama bilirsiniz bunun bir anlık bişey olduğunu.Bu da onun gibi birşey Sonuçta bu sene çokça sıkıntı yaşadınız ve bizim maçtan birkaç gün öncesine kadar devam etti bu durum.Temennim gelecek sene Renklerimize aşkımızı karşıdaki insanı incitmeden göstermemiz.Bunu her iki taraf açısından söylüyorum.
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 15:45
trabzon seyircine yapılanlar gerçekten utanç vericiydi..
biz onların gösterdiği olgunluğun 10/1 biri bile değiliz..acı ama gerçek.
şahsım adıma ajanspor da maç ile ilgili yorum kısmında özür diledim ilk kez taraftar gubumuzdan bu kadar utandığımı belirttim..
inşallah seneye durumu düzeltiriz..
KIYTIRIK TAKIMLARIM KIYTIRIK DOSTLARI OLUR BÜYÜK TAKIM TARAFTARLARININDA BÜYÜK DOSTLARI BUNU SAKIN UNUTMAYIN..
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 15:48
Kimse burada Trabzona kötü yapıldı demesin küfür A ya yapılırken iyi B ye yapılırken kötü olan bir eylem değildir küfür her zaman kötüdür. Forumumuz bile bu konuda tertemiz değil ConfusedConfusedConfused

Alıntı yapılan yankee2222

müjde müjde size
es-esimden müjde size
zarif sağlam esnek koyar
rahat koyar, müjde

Alıntı yapılan tmac26

Saldır Eskişehir'im
Koyalım antalyaya
düşsün bu şerefsizler
bu sene bank asyaya...

Alıntı yapılan anti_bizans_26

farketmez