eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
Online Durum: Offline
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2008 saat 12:56
Çok Özür dileyerek Başlıyorum . Benim ikitane Yiyenim Oldu Birisi Kız Birisi Erkek Henüz 2 aylıklar . Onlara EsEs BeBek Takımı Almak İstiyorum . Şimdiden Alıştırmak Lazım Acaba Var mı Böyle Bi ürünümüz Yardımcı Olursanız Sevinirim . . . 
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2008 saat 13:02

http://www.spirithalloween.com/hats_funny-hats/drink-hat/

Eskişehirspor ürünlerinde, bardaklı içecekler de görmek isterim.Üstteki linkte buna benzer Smile
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2008 saat 15:18
ya ben herkesin üstünde eskişehirspor montu görüyorum o tırda satılan kollarda 1965 yazan değil önde 26 yazıyo arkada eskişehirspor ama diğer mont ve polarlara göre yazı daha büyük o mont nerede satılıyo bilgisi olan var mı???
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2008 saat 15:33
öZer ;

Klüpte maalesef o ürünleri çıkarma çabası göremedik hala daha yok o tip bebek ürünleri...Ama çarşı tramvay durağının arkasındaki kuru temizlemecinin yanındaki pasaj içinde Eskişehirspor formaları yapan bir yer var...Sanırım klübün ürünlerinin logolarını da o dikmişti t-shirtlere...Smile

h.tamer ;

Dediğin eşofman tipi ürün Şair Fuzuli caddesinde Tedaş sırasında bir giyim mağazasında satılmaktadır...Sanırım 15-20 ytl falan olması lazım...

Ayrıca orjinal uzun kollu ürünler mağazamıza gelmiştir...40 ytl'den 60 ytl'ye kadar 3-4 seçenek var...Thumbs%20Up
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
  Alıntı chapman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2008 saat 17:13
dergi nerde ocak sayısıyla birlikte mi çıkcak :D
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2008 saat 18:17
Derginin Kasım sayısını bugün aldım, İçeriği konusunda diyecek tek sözüm yok 4-4lük.Fakat sadece 1 kez okumama rağmen tüm ciltleri sayfaları elimde kaldı,abone sayısının artırılması amaçlanıyorsa baskı kalitesinin mutlak iyileştirilmesi lazım.
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2008 saat 18:23
Alıntı yapılan es_emre26

öZer ;

Klüpte maalesef o ürünleri çıkarma çabası göremedik hala daha yok o tip bebek ürünleri...Ama çarşı tramvay durağının arkasındaki kuru temizlemecinin yanındaki pasaj içinde Eskişehirspor formaları yapan bir yer var...Sanırım klübün ürünlerinin logolarını da o dikmişti t-shirtlere...Smile

h.tamer ;

Dediğin eşofman tipi ürün Şair Fuzuli caddesinde Tedaş sırasında bir giyim mağazasında satılmaktadır...Sanırım 15-20 ytl falan olması lazım...

Ayrıca orjinal uzun kollu ürünler mağazamıza gelmiştir...40 ytl'den 60 ytl'ye kadar 3-4 seçenek var...Thumbs%20Up

Emre'nin dediği uzun kollular mevcut kısa kollu t-shirtlerin uzun kollu çeşitleri.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2008 saat 19:28

arkadslar elimde nike forma var cubuklu ilgilenlere duyulur

ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2008 saat 21:42
Bayram dolayısı ile geldiğim ve çok özlediğim Eskişehir'imde mağazayı gezme imkanım yeni oldu ürünlerde çeşitler artmış fakat çok kötü kazıklıyorlar bir saat 75ytl olurmu ya Allah aşkına komik ya...
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2008 saat 22:18
aynen her yonuyle bızım nıe herseyımız pahalı bıletler desen pahalı es-storedekı hersey pahalı desem yerıdır ben kocaelınde oturuorum iş ıcabı kocaelınde bu kadar pahalılık yhok yha
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır