eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES2688 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2009 saat 13:27
bende garanti bonus var acaba peşin fiyatına +3 uygulamsıyla 8 taksite alabilirmiyim lütfen bilgisi olan arkadaşlar ona göre bende kombinemi almak istiyorum.
ESKİŞEHİR
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2009 saat 13:38
Alıntı yapılan hüsnü

Kayseri maçı ile Beşiktaş maçının bilet fiyatlarının farklı olması anlamsız....
Her iki maçta da Eskişehir Atatürk stadında boş yer kalmaz, öyleyse fark niye ?

Angry
50 liraya izlediğimiz maçlardaki rakipleri yenmenin hazzı daha pahalı, Hüsnü abi Wink
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2009 saat 13:53
4 sene üstüste kombine almama rağmen geçen sene çok pahalı oldugu iiçin alamamıştım fakat bu sene yönetim 280 liraya indirince şaşırdım ve hemen aldım. Şimdide 240'a inmiş sanırım. Bence gayet uygun gibi gözüküyor. (Yanılmıyorsam lig a'da 200 liraya kombine almıştık, ona göre bu fiyatlar gerçekten güzel.) Tamam katılıyorum 300 lira ve üzeri pahalıdır ama şuan için durumu olan herkes bu fiyatlara kombine kesinlikle almalı.
ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2009 saat 13:58

Tamam arkadaşlar benim maddi durumumda iyi sayılmaz ama bu kadar abartmayın halil ünal yandaşı filan değilim bu sene kombineler ucuz bilet fiyatlarıda normal bence abartmayalım lütfen

Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
  Alıntı ESES2688 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2009 saat 14:58
Alıntı yapılan ESES2688

bende garanti bonus var acaba peşin fiyatına +3 uygulamsıyla 8 taksite alabilirmiyim lütfen bilgisi olan arkadaşlar ona göre bende kombinemi almak istiyorum.
ESKİŞEHİR
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2009 saat 15:04
mahmut istersen bir sor derim aktif a.ş  tel no: 230 01 99
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2009 saat 15:46
Alıntı yapılan ŞaHiN

50 liraya izlediğimiz maçlardaki rakipleri yenmenin hazzı daha pahalı, Hüsnü abi Wink
Ama yönetim yenmenin hazzından dolayı değil izlemenin hazzından dolayı o maçlara zam yapıyor Şahin abi. Angry
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2009 saat 16:21
Yönetimi bu seneki transfer politakası vede teknik heyet seçimi vede kombine veya bilet politikasını kutluyorum 50 tl bilet fazla diyenler neden kombine almıyor amaç kombine satımını her sene daha ileriye götürmek biletler yüksek olacak herkes kombine alacak zaten taksit imkanıda var malum bjk,fb,gs maçları oynanmadı üstelik kupa maçlarıda var hesap ortada bence yönetim bu sene güzel işler yapıyor ne kadar eleştirsekte bazı konularda kutlamak gerekir...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2009 saat 16:24
Alıntı yapılan inadına_eses

Yönetimi bu seneki transfer politakası vede teknik heyet seçimi vede kombine veya bilet politikasını kutluyorum 50 tl bilet fazla diyenler neden kombine almıyor amaç kombine satımını her sene daha ileriye götürmek biletler yüksek olacak herkes kombine alacak zaten taksit imkanıda var malum bjk,fb,gs maçları oynanmadı üstelik kupa maçlarıda var hesap ortada bence yönetim bu sene güzel işler yapıyor ne kadar eleştirsekte bazı konularda kutlamak gerekir...

bozuk saat bile günde 2 kere doğru gösterir melih abi;)
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2009 saat 19:54
Alıntı yapılan inadına_eses

Ne yazıkki bazıları için en iyi yönetim taraftarın cebine dokunmayan yönetimdir.Çok kombine satılsın ,ESES'in kasasına çok para girsin onların umurunda değil.Sorarsanda ESES sevgisini kimseye bırakmazlar.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,539 saniyede hazırlanmıştır