eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 03:25
125 sayfa oldu net bir görüşe varınılmış değil.Bırakın böyle kalsın isteyen alır isteyen almaz.Bizler stadtaki yerimizi alırız.
Nefer
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 04:18
Alıntı yapılan Ati_Kaan

125 sayfa oldu net bir görüşe varınılmış değil.Bırakın böyle kalsın isteyen alır isteyen almaz.Bizler stadtaki yerimizi alırız.
  mümkünse bu kombine almayanlar yönetimide protesto etmesin. defalarca anlatmaya çalıştık. yönetimin kombineye eskisi kadar eyvallahı yok.

her alınmayan kombine bu sene beleş kombine olarak bize dönecek. siz alın yerinizi gücünüz varsa. sonradan demesinlerki biz tribünü küstürürüz sonrada verdiğimiz bilete göre idare ederiz.

kombine alın, açıkta ortada bandonun etrafında toplanın ve maç sonraları stadta açığın kapanması için makara besteler söyleyin.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 06:15
Kim yonetimi nasil protesto ederse etsin birlikte hareket edilmedikce hic birsey degismez. Ben bu protesto seklini begenmem, baskasi begenir uygular. Ama biz taraftarlar tek bir cati altinda toplanmis olabilseydik ve ortak karar olarak kombinenin alinmayacagi ciksaydi, bende karara uyar kombinemi almazdim.
Bana gore en guzel protesto stadta olur. Kombine almayacak olan kisiler maclara nasil olsa gelecek, orda protestomuzu hep birlikte yapalim. Birileri sesimizi duyup tepkimize karsi somut adimlar atana kadar her hafta yapalim. Hatta onemli maclarda tavrimizi daha net belli edelim ki ulusal basinda bu durumdan haberdar olsun. Cunku hepimiz ayni eksikliklerden dolayi muzdaribiz..hepimizin sevdasi ortak..

Birlikteligin saglanmasi icin gerekli adimlar atildi, buyuk kayalar yerinden oynatildi, bizde bu tasin altina elimizi koymaliyiz. O yuzden herkes mac gunu stada gider gibi bugun SAZOVAYA gelmeli..Gelecegimizi biran once saglam temeller uzerine oturtmaliyiz. Eger bunu basarabilirsek ozaman taraftarin istekleri karsisinda kimse duramaz.
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 10:46
Almak istemeyen arkadaşlara saygım var fakat o tribünde sizler olmazsanız sizce kimler olur? Bunu bir düşünün bence...Haaa tutun ki yeriniz boş kaldı bu yönetime kesilmiş bir faturamı olur yoksa ES-ES'ime mi? İlk sezon Denizli maçını kimin aldığını unutmayın arkadaşlar...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 12:43
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan Volkan

Yücel Abicim yaşına saygım sonsuz affına sığınarak bende sana bir tek soru soruyorum .. Sen Eskişehirspor'u canı gönülden seviyor ve "ESKİŞEHİRSPOR'DAN KİMSE BÜYÜK DEĞİLDİR" diyebiliyor musun ? Eğer cevabın EVET ise ne stadyum ne tuvaletler ne açık trbün.. Hiç biri aşkına engel olmamalıdır ..

Sevgili Volkan,

Yücel ESES i canından çok seviyordur eminim ve ve canı yürekten tek büyük ESES diye haykırır ama mesajında bahsettiğin olumsuzlukların düzelmesi için taraftarın tepki göstermesi de gayet doğaldır. Yücel de tepkisini böyle ortaya koyuyor normal karşılanmalı bence. Ben olsam öyle tepki koymam ama bu tepkiyi koyanlarada saygı duyarım çünkü yapmak istedikleri şey yine ESES in menfaatleri için.

Abi saygım sonsuz zaten ancak "TEPKİ" dedikleri karşı tarafta bi "ETKİ" bırakıyor mu bunu sorgulamak lazım ..
Kaldı ki bence etki falan bırakmıyor ..
Eğer bi tepki gösterilecekse bunu Eskişehirspor'u hedef alarak değil direk yönetimi hedef alarak yapmalıdırlar ..
Kombine almayarak yonetimi değil Büyük Eskişehirspor Klübüne zarar veriyorlar ..
Beni üzende bu ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 15:38
     Lig yarışının kızıştığı bir dönemde yönetimi protesto etmek, kulübe kombine almayanların verdiği söylenen sözde zarardan daha fazla olur. Ne zaman protesto olayı olsa veya kavga çıksa Eskişehirpor maç kaybediyor. Aldığımız para cezası ve konsantrasyon kaybıda cabası.

Burada kombine alamayacağını açıklayan 130 kişiden ziyade Eskişehirspora gönül vermiş yüzbinlerce kişi niçin kombine almıyor veya   20.000 tane  forma niçin  satılmıyor, kulübe yardım olsun diye 5 TL'ye satılan biletlere niçin elde kalıyor bunların sebebini araştırsak daha iyi olur. 

Bir çok vaatle bulunup yönetime gelenlerin bu kayıplarda hiçmi suçu yok.   Stadın üstü 1962 yılında açıktı hala açık,niçin kapatılmadı. 1965 yılından bugüne taraftar kombinede aldı karşılıksız parada verdi,verilenlerin hangisi kulübe hizmet olarak geri döndü.

Son iki sezonda kulübün gelirleri artmış olmasına rağmen, stad  yine eski stad, Eskişehirspor ismine yakışmayan deplasman tribünü ise tam bir kümes. 
kalender
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 21:17
Alıntı yapılan Volkan

Yücel Abicim yaşına saygım sonsuz affına sığınarak bende sana bir tek soru soruyorum ..
Sen Eskişehirspor'u canı gönülden seviyor ve "ESKİŞEHİRSPOR'DAN KİMSE BÜYÜK DEĞİLDİR" diyebiliyor musun ? Eğer cevabın EVET ise ne stadyum ne tuvaletler ne açık trbün.. Hiç biri aşkına engel olmamalıdır ..

Volkan aynı dili konuşuyoruz yanlız bakış acımız farklı alana yada almayana tabiki saygım vardır amacım hele şu günlerde birlik beraberliktir ben olayım yada olmayım tek istedigim yarınlara daha güzel şeyler bırakmaktır soruna gelince Eskişehirspordan hiç ama hiç kimse üstün degildir.
Yönetimin yalanlarından bıktım Nasıl Bir Dernegin hic faliyetleri yoksa bu yönetiminde hiç iyi bir faliyetleri yok sürekli Taraftarı kandırmakdan başka para yoksa cıkacak biz söz verdik yapamadık yapamıyoruz diyecek ama cıkacak Deli kanlı gibi söyleyecek ben Kendimi ESKİŞEHİRSPORDAN ÜSTÜN GÖRMÜYORUM AMA BİRİLERİ GÖRÜYO ve sürekli Taraftarı kandırma yolunda

700 Bin nufuslu bir ilde
699 bin kişi almıyorsa Demeki biz dogru yoldayız bu 100/50 degil 100/10 degil 700/1 oluyor

Kombine almayarak Demeki cogunluk biziz hemde ezici olarak Gönül isterdiki bizlerde allalım takımızın yanında olalım bazı arkadaşlar kombine alalım maclarda purotesto edelim diyor elerine fırsat bırakırsak nasıl olsa bunları biz her yıl kandırıyoruz diyerek yine kandırırlar 

Bir yucel küser bin yucel küser ama gün gelir tüm yuceler küser amac birlik beraberlikse şayet herkes iyi düşünüp bu işi cözmeli emek harcamalı birlik beraberlik olacaksak yok herkes yine aynı telden calıncaksa bence hic gerekde yok bu kampanyanın ben bu konu hakında yorum yapmayacakdım melihesesin yazılarına dayanamadım her msjında insanları keriz yerine dalga gecergibi msjlarını görünce yazma ihtiyacı duydum

O yüzden bu yönetim akılanmadıgı sürecde ben KOMBİNE ALMIYORUM..........
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2010 saat 21:27
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan Volkan

Yücel Abicim yaşına saygım sonsuz affına sığınarak bende sana bir tek soru soruyorum ..
Sen Eskişehirspor'u canı gönülden seviyor ve "ESKİŞEHİRSPOR'DAN KİMSE BÜYÜK DEĞİLDİR" diyebiliyor musun ? Eğer cevabın EVET ise ne stadyum ne tuvaletler ne açık trbün.. Hiç biri aşkına engel olmamalıdır ..

Volkan aynı dili konuşuyoruz yanlız bakış acımız farklı alana yada almayana tabiki saygım vardır amacım hele şu günlerde birlik beraberliktir ben olayım yada olmayım tek istedigim yarınlara daha güzel şeyler bırakmaktır soruna gelince Eskişehirspordan hiç ama hiç kimse üstün degildir.
Yönetimin yalanlarından bıktım Nasıl Bir Dernegin hic faliyetleri yoksa bu yönetiminde hiç iyi bir faliyetleri yok sürekli Taraftarı kandırmakdan başka para yoksa cıkacak biz söz verdik yapamadık yapamıyoruz diyecek ama cıkacak Deli kanlı gibi söyleyecek ben Kendimi ESKİŞEHİRSPORDAN ÜSTÜN GÖRMÜYORUM AMA BİRİLERİ GÖRÜYO ve sürekli Taraftarı kandırma yolunda

700 Bin nufuslu bir ilde
699 bin kişi almıyorsa Demeki biz dogru yoldayız bu 100/50 degil 100/10 degil 700/1 oluyor

Kombine almayarak Demeki cogunluk biziz hemde ezici olarak Gönül isterdiki bizlerde allalım takımızın yanında olalım bazı arkadaşlar kombine alalım maclarda purotesto edelim diyor elerine fırsat bırakırsak nasıl olsa bunları biz her yıl kandırıyoruz diyerek yine kandırırlar 

Bir yucel küser bin yucel küser ama gün gelir tüm yuceler küser amac birlik beraberlikse şayet herkes iyi düşünüp bu işi cözmeli emek harcamalı birlik beraberlik olacaksak yok herkes yine aynı telden calıncaksa bence hic gerekde yok bu kampanyanın ben bu konu hakında yorum yapmayacakdım melihesesin yazılarına dayanamadım her msjında insanları keriz yerine dalga gecergibi msjlarını görünce yazma ihtiyacı duydum

O yüzden bu yönetim akılanmadıgı sürecde ben KOMBİNE ALMIYORUM..........

eses yücel kardeşim sonuna kadar haklısın ama bunu insanlara anlatmak çok zor şunuda Unutmaki kesinlikle tek değilsin
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 00:22
sizin yüzünüzden 30 tl oldu bilet. cık cık cık...
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 00:24
Alıntı yapılan goethe_minder

sizin yüzünüzden 30 tl oldu bilet. cık cık cık...

Ya listede 1000 kişi olsaydı ? Confused
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır