eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 11:29
UEF Yolunda Sonsuz Başarılar.
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 15:25

Hele Şükür

Yıllardan beri sürekli aleyhimizde yorum yapan taraflı medyanın işçisi Erman Toroğlu, sonunda lehimizde yorum yaptı

Dün akşam yayınlanan maraton programında her zaman yaşanan olaylardan daha farklı bir olay yaşandı.Bursaspor-Konyaspor karşılaşması tartışılırken, Erman Toroğlu; "Eğer UEFA şansı son maça kalırsa, Bursa taraftarları İstanbul'a 50bin kişi gider" dedi

Geleceğin anneleri

Bursaspor tribünlerine renk getiren, bayan taraftar grubu Yeşil İnciler, Yeni Maraton Tribünü'nde anlamlı bir pankart açtılar

“Annelerimizin ellerinden öperiz” pankartını "geleceğin anneleri" imzasıyla açmaları tribünlerden alkış aldı.

Terminali Bursaspora istiyoruz

Son günlerde Bursaspor'un mali sıkıntı çektiğini göz önüne alan taraftarımız, anlamlı pankartlarla kalıcı gelir istiyor

Son günlerde mali sıkıntı çeken Bursaspor'da taraftarlar kalıcı gelir projelerine devam ediyor...

Dünkü maç öncesinde Bursaspor'a kalıcı gelir sağlamayı hedefleyen taraftarlarımız; "Terminali ve Kültürparkı Bursaspor'a istiyoruz" şeklinde pankart açtı
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 15:57
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Trabzon ilk 2ye girerek ŞL gider,Sivası yine kandırırlar

LOLLOL Olur hakkaten; hatta olsun, olmalıClap
Bursa hakediyor UEFA'yı. Gidecekler de. İnanıyorum ben.. Ertuğrul Hoca ile daha da başarılı olacaklardır.
LOL
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 16:52

Bursayı tebrik ediyorum süper gidiyorlar.Allah'tan bu sıralar Bursasporla maçımız yokSmile

BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
privacymanes Liste gör
Yazar

Kenan
Yer: EsKiŞeHiRSpoR
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2009 saat 17:13
Tebrik ediyorum Bursasporu UEFA da görmek isterim onLarııı.
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN "ES ES"
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2009 saat 00:33

Yazıcı alarm verdi

Yazıcı, başkanlık dönemini özetledi

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı sezon sonu yaklaşırken Bursaspor'u, kongre söylentilerini, stat projesini ve transfer ile ilgili yapılan doğru ve yanlışları aydınlattı. Yazıcı, Bursa olarak başarı isteniyorsa acilen kenetlenmek gerektiğini, maddi sıkıntıların aşılması gerektiğini de vurguladı.

Bursaspor'un taraftar, yönetim, teknik kadrosu bir bütün olunca bu güzel havanın kendiliğinden geldiğini belirten Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcı, "Önemli transferler yaptık. Tabii aralarında uymayan da oldu. Ama çoğu da uydu. Herkes birbirine kenetlendi. Özellikle taraftarın, Bursaspor seyircisinin bu olayda çok katkısı var. Örneğin Fenerbahçe ile yapılan kupa maçında mağlup olmamıza rağmen, tüm stad lehimize tezahürat yaptı. Bu her takıma nasip olmaz. Bakın birden ivmemiz arttı. Bu birbirine inanmakla olur. Her maçın tabii ki garantisi yok. Neticede iyi çizgi yakaladık. Mühim olan buradan düşmemek ve bunu devam ettirebilmek. Tesadüfi gelinen bir yerde değiliz. Biz göreve gelirken bunları söylemiştik, ama o günlerde onu net algılayamadılar. Ben böyle bir görevi kabul ederken, ilk senesinde ligde tutunacağız, seneye de kupalara oynayacağız dedim. Çok şükür mahçup olmadık" dedi.

"KONGRE İŞİNE NOKTA KOYMAK İSTİYORUZ"

Bursaspor'da kongreyle ilgili dolaşan söylentilere açıklık getiren Yazıcı, "Genel kurulu açıkladım. O da şudur; uzun zamandır Bursa'da mahkeme ne olacak, genel kurul olacak mı, olmayacak mı? diye sorular süregeliyor. Hala da mahkemeden çıkmış net bir karar yok. Ama artık bu durum öyle bir yere geldi ki, bu iş mahkemeden ne karar çıkarsa çıksın, bu kongre konusu o kadar çok konuşulduğu zaman bir kongre yapmayı ben de uygun buldum. Bakın seçimlerde de eğer ortalıkta çok seçim lafı dolaşıyorsa, seçim olur. Biz de bu işe bir nokta koyalım istiyoruz. Ne yapmamız gerektği hakkında yönetici arkadaşlar çalışıyor. Ama günü belli değil. Haziran içinde yüzde yüz biter" dedi. Genel kurulda mevcut yönetimle devam edip etmeyeceği konusunu cevaplayan Yazıcı, "Genel kurul olacağına göre bazı değişikliklerin olması doğaldır. Ama şöyle yapacağım, böyle yapacağım demeyi doğru bulmuyorum. O gün gelsin açıklarız" dedi.

"BU BÜTÇEYLE OLMAZ"

Bursaspor'da maddi krizin aşılması için projeleri olduğunu sözlerine ekleyen başkan Yazıcı, "Önümüzdeki günlerde projeleri açıklayacağız. Parasal konuda çok ciddi düşüncelerimiz var. Böylesine bir zirve yarışı yapan takımda mutlaka belirli şeylerin aşılması gerekiyor. Yani zirveye oynayan bir takım bu bütçelerle yapamaz. Onun için Bursa gibi büyük bir şehir, bu kadar büyük bir şehrin tek takımı bunun ekonomik olarak çok daha ilerisinde olması gerekiyor. Bunun örnekleri Türkiye'de mevcut. Bence Bursa her yönüyle bunu hem hakediyor, hem de Bursa'nın başarılara özlemi var. Bursspor bir vizyondur. Herkesin sahip çıkması gerekiyor. Söylendiği zaman tamam deniyor, birlik beraberlik var deniyor, ama ben daha onun tam olarak sağlandığını göremiyorum. Bu benim malım değil, ben başkanım. Ben Bursaspor'u ne kadar iyiye götürebilirsem, benden sonra gelecek kişi de daha iyiye nasıl götürürümün hesabını yapmalı. Başarılı olan bir takımın devamlı yanında olunması gerekir" dedi.

"HUZURSUZ OLAN FUTBOLCUM YOK"

Futbolcuların alacakları konusundaki sıkıntılarla ilgili soruları yanıtlayan İbrahim Yazıcı, "Bütün takımlarda futbolcu alacakları vardır. Bizde de var tabii. Ama ben başka bir şeye inanıyorum, bizim futbocularımızın içinde huzursuz olan yok. Biliyor ki alır, Bursaspor'dan alır. Ve bir sporcu takım olarak eğer onu idare eden yönetimine, başkanına itimat ediyorsa zaten bu sorunlar olmaz. Bunları kimler çıkarıyor bilmiyorum. Herkes bir şeyler söylüyor. İkinci başkana soru sormuşlardır, alcakları var diye bir şey açıkladıysa, bu ona sorulmalıdır. Ben inanmıyorum. Tabii ki sıkıntı var bunu söylüyoruz. Sıkıntı olduğu için, kalıcı gelir kaynağı lazım olduğunu, kendi ayaklarımızın üzerinde durmamız gerektiğini söylüyoruz" dedi.

"BREZİLYALILAR'DAN PES DEDİK"

Brezilyalılar'ın transferleri konusunda yaşanan sıkıntıları tüm gerçekleriyle anlatan Yazıcı, "Brezilyalı konusunda pes dedik. Bu iş bizi çok rahatsız etti. Ama bu iş haddinden fazla abartılıyor. Bir futbol takımında transfer tutmayabilir. Biz bu Brezilyalı futbolcuları aldığımız zaman, Leandro herkes tarafından beğeniliyordu, sakatlandı gitti. Bir başka futbolcu Marcelinho. Az maç oynadı, çok şey bekliyorduk olmadı. Bu hatalar her kulüpte olabilir. Sanki biz buradan çok şey kaybetmişiz gibi devamlı bunları muhalif gruplar ortaya atıyor. Bu futbolculara verdiğimizden daha fazlasını FİFA'ya verdiğimiz mahkeme sonucunda alacağız. Futbolcuların tamamı zaten 1.5 milyon dolar. Hep çok büyük rakamlar lanse ediliyor. Kupalara oynayan takımda bir tane oyuncu, Türkiye'den örnek verilirse bu gün bir Türk futbolcunun bile 10 milyon dolarlık transferi var. Geçtiğimiz günlerde bir tanesinin menajeri gelip para teklif etti serbest bırakmamız için. Ama biz mahkemenin sonuçlanmasını bekliyoruz" dedi.

İKİ STAT YAPILACAK

Bursaspor'un UEFA'ya gideceğine inandıklarını belirten Yazıcı, "Böyle bir şansı yakaladığımız zaman, bakın heyecan nereye varacak. Ekonomik krizde insanların morale de ihtiyacı var. Canı başka şeylere sıkılan insanlar Bursaspor ile moral buluyor. Birlik ve beraberliği tescil edebilirsek Bursaspor'un önü devamlı açık olur" dedi. Yapılacak olan stadla ilgili de kamuoyunu aydınlatıcı bilgiler veren Yazıcı, "Bursa'da bir kere yeni stad kaçınılmaz. Stadın mutlaka yapılacağını herkes biliyor. Aslında bir tane yetmez. Bunun örneği İzmir'de var. Bursa'nın her yere olan yakınlığıyla böyle büyük bir stada ihtiyacı var. Yerinde olmayabilir bu büyüklükte, ama mevcut stadın yapılmasından sonra ikinci stadın da yapılması gerekir. Bursa bunu kaldırır" dedi.

BURSASPORLU ALİ TANDOĞAN:"MÜTHİŞ ARKADAŞLIK BAŞARIYI GETİRDİ"

Bursaspor'un tecrübeli kanat oyuncusu Ali Tandoğan, Konyaspor karşısında aldıkları 3-0'lık galibiyeti değerlendirirken, "Takımdaki müthiş arkadaşlık, bize başarıyı getiriyor" dedi.

"HAFTALARDIR GALİP GELİYORUZ"

Yeşil beyazlı takımın genelini genç oyuncuların oluşturduğunu hatırlatan Ali Tandoğan, bu kadronun zirve baskısına alışık olmayan bir ekip olduğunu vurguladı. Ligde haftalardır galip geldiklerini de sözlerine ekleyen Ali Tandoğan, şöyle devam etti:

"SONUNA KADAR ZORLAYACAĞIZ"

"UEFA Kupası'na gitmek için sonuna kadar zorlayacağız. Gelecek sezon da bu başarılarımız devam edecek. Takımdaki müthiş arkadaşlık başarıyı getiriyor. Çok çalışıyoruz. Ertuğrul Sağlam'da zaten Türkiye'nin sayılı teknik direktörlerden. Milli takıma gitme düzeyinde bir teknik adam. Başarıyı bu şekilde sağlıyoruz."

"SIKINTILARIMIZ VAR"

Maddi sıkıntılara da değinen Ali Tandoğan, "Başkanımız İbrahim Yazıcı, yalnız kaldı. Tüm Bursa'da herkesin takıma destek çıkması gerekiyor. Sıkıntılarımız var" diye konuştu.
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2009 saat 18:25

Bayraklar asılıyor

Bayraklar sandıktan çıkmaya başladı

Takımımız UEFA hedefine doğru dolu dizgin koşarken şehrimizde bayraklar sandıktan çıkarılıp asılmaya başlandı.

Belediye tarafından Heykel ve Setbaşına asılan bayrakların tüm şehrimize yayılıp Bursa'mızın tamamen yeşil beyaza bürünmesini bekliyoruz.

Seni hiç aldatmadım

Umut Vardarın Sags fanzinde yazmış olduğu harika bir yazı

Bir bizler varız: Renk ayrımı yapmaksınız sevgisinin peşinden koşan, sevgisinden ziyade değerlerinin, değer yargılarının, doğrularının peşinden koşanlar. Bir de diğerleri var: Onlar işte, üstünde durmaya bile gerek yok. Bizler savaşırız adaletsizliklerle, ayrımcılıklarla, her şeyi kendi çıkarları için kullananlarla. Yanlış anlaşılmasın. Biz bu savaşı tribünde veririz, kendi namus kavgamız gibi… Ne galibiyetler için ne de başka bir şey için. Sadece renkler ve arma için. Ya diğerleri? Üç puanlar için, kupalar için, geçici mutluluklar için, kendini tatmin etmek için, mutluluk getirdiğini sandıkları her şey için… Biz ve onlar işte…

Yeşil ve beyaz, Bursa, Bursaspor, Bursaspor’um. Neden Bursasporluyuz ki? Ne kupamız var ne de herhangi ele avuca sığacak bir başarımız. Neden biz de diğerleri gibi mutlu olma yolunu seçmiyoruz o zaman? Yanlış mı düşünüyoruz yıllardır biz yoksa asıl olması gerekeni mi yapıyoruz bizler? Bizler için çok saçma sorular değil mi? Çünkü bizler bunu düşünüyoruz olsaydık, biz olamazdık. Bize göre her şey ortada. Tek gerçek kendi doğrularımız; doğduğumuz, büyüdüğümüz, yaşadığımız, ekmeğini yediğimiz şehri savunmak. Sadece sporda değil her zaman, her yerde ve her şekilde. Gerekirse deplasmanda, gerekirse politikada, gerekirse şehrin göbeğinde, gerekirse… Aynı zamanda kendimizi savunmak, ailemizi savunmak, arkadaşlarımızı savunmak, dostlarımızı savunmak ve daha nicelerini savunmak… Neyden savunuyoruz peki? Var olan diğerlerinden tabii ki, diğerleri…

Tribüncü ağzıyla yaklaşalım bir de olaya tamamen. Neden başka bir takım değil de Bursaspor? Çok çok basit: Çünkü Bursalıyım. Diğerleri nasıl bunu kavrayamıyor ki? Hiç mi değer yargınız yok yahu hiç mi? Başka bir takım tutunca, belki hayatınızda toplasanız on defa maçına gitmediğiniz renkleri seçiyorsunuz. Amaç ne? Tatmin oluyor musunuz bari, saçma sapan mutluluk elde ediyor musunuz? Ediyorsanız ne mutlu sizin için diğerleri. Şunu bilin ki –hiç tatmamışsınızdır- kendi doğrularınız, değer yargılarınız için savaştığınız gün bu tatminin bin katına ulaşacaksınız. Belki elimizde hiçbir zaman resmi bir başarı olmayacak ama bizlerin hissettiklerini asla hissedemeyeceksiniz. Yeşil beyaz renkleri Türkiye’nin her yerinde BURSA’dan giderek Bursa bayrağını dalgalandırmanın zevkini hiçbir zaman yaşayamayacaksınız. Hiçbir zaman ‘Hangi takımlısın’ diye sorulduğunda diğerlerinden bir farkın kalmayacak, gururla ‘Bursasporluyum’ diyemeyeceksin. Sen kendince yine kendini kandırarak gururla ‘Semtsporluyum’ diyeceksin ama kendini KANDIRACAKSIN sadece kendini. ‘Sadece Bursasporlu musun?’ diyenlere gülüp geçemeyeceksin çünkü kimse gelip sana ‘Sadece Semtsporlu musun?’ diyemeyecek. Yani sen de diğerleri gibisin, basitsin, bencilsin, değer yargıların kişiliğinin uzanamadığın noktalarında gezinmekte. Kendini geliştirememişsin ki. Kaç defa ‘Benim değer yargılarım ne? Ben neyin peşinden ve niye koşuyorum? Bilinçli miyim yoksa ben de diğerleri miyim?’ sorularına cevap aradın ki? Hiç aramadın çünkü lügatında böyle şeyler yok. Sana öyle öğretildi diğerleri tarafından ve sen de diğerleri gibi olmayı tercih ettin tıpkı diğerleri gibi.

Bizler ve onlar… Deniz ve gökyüzü… Aydınlık ve karanlık… Bencillik ve bonkörlük… Doğrular ve yanlışlar… Değer yargıları ve boşluklar. Kendimi hiç aldatmadım ben diğerleri gibi. Hele ki seni hiç aldatmadım Bursaspor’um çünkü ben, aldatmayı hiç sevmem.

Tribünlerin aşırı motivasyonu

Mutafoğulları,'Futbolcuların ve tribünlerin aşırı motivasyonu Konyaspor maçında net galibiyet getirdi dedi

Mutafoğulları, yaptığı açıklamada, maçın ilk yarısının 0-0 sona erdiğini, ancak takımın gösterdiği mücadelenin gol ve gollerin sinyalini verdiğini, o nedenle ''gol atamayacakları ve maçı kazanamayacakları'' endişesine hiç kapılmadıklarını belirtti.

Konyaspor'un daha önceki sezonlarda sahasında İstanbulspor'a yenilmesiyle Bursaspor'un küme düştüğünü, bu maçta rakip takım tribünlerinin ''Bursa kümeye'' diye tezahürat yaptığını anımsatan Mutafoğulları, bunun da motivasyonlarının yüksek olmasında çok önemli bir etken olduğunu anlattı.

Mutafoğulları, alınan galibiyetle UEFA Kupası yolunda çok önemli bir dönemeci geçtiklerini ifade ederek, ''Futbolcuların ve tribünlerin aşırı motivasyonu Konyaspor maçında net galibiyet getirdi. Oyuncularımızı ve teknik heyetimizi kutluyorum. Taraftarlarımıza da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Bu hafta Trabzonspor ile yapacakları maça da değinen Mutafoğulları, şöyle konuştu:

''Trabzonspor maçı çok önemli. Tüm emeklerimizin karşılığını bu maçta alabiliriz. Rakibin de hedefi var. Onlar da şampiyonluk veya Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı hedefliyorlar. Zor bir maç olacağı kesin. Biz son haftalarda iyi bir çıkış yakaladık. 8 maçta 7 galibiyet, 1 de beraberlik elde ettik. Yenilmezliğimizi Trabzon deplasmanında da sürdürmek isteyeceğiz.''

Mutafoğulları, UEFA Kupası vizesi almaları halinde takıma güçlü takviyeler yapacaklarını sözlerine ekledi.

Geçmiş olsun

Teksaslı Bursasporlular Dernreği Başkanı Mehmet Güzelsöz abimiz aldığımız bilgillere göre kalp krizi geçirmiştir

Mehmet Güzelsöz abimizin Bursa Acıbadem hastanesinde yoğun bakıma alınıp müşehade altında tutulduğu bilgisi elimize ulaştı.

Yüce Allah'tan bir an önce Mehmet abimizin sağlığına kavuşmasını dileriz..
061626.com

Yoğun bakımdan çıkmış ve sağlığı yerindedir, bir kaç gün Bursa Acıbadem Hastanesinde tutulacaktır.

Bursaspor para basıyor

Bursaspor 2008-2009 sezonunda elde ettiği başarılarla kasasını doldurdu

Gelirlerini artıran Türkiye Futbol Federasyonu, Turkcell Süper Lig takımlarına da kesenin ağzını bu yıl açtı. Geçen yıl kulüplere galibiyet ve beraberlik ödülü dağıtan federasyon bu ödüllere 2008-2009 sezonunda zam yaptı. Beraberlik ödülüne yüzde 100 zam yapan federasyon, galibiyet primine de 87 bin TL'lik zam yaparak bu ödülü 327 bin TL'ye çıkardı. Beraberlik durumunda ise kulüplere dağıtılan 80 bin TL, 164 bin TL'ye yükseldi.

Şampiyona 6.4 milyon TL

Federasyon, galibiyet ve beraberlik primlerini artırırken, ligi ilk 6 sırada bitiren takımlara da para veriyor. Sezon sonunda şampiyon olan takıma federasyon 6 milyon 400 bin TL para ödüyor. 2'nciye ise ödenen para 5 milyon 160 bin TL'yi buluyor.
Ligde UEFA Kupasına katılmaya hak kazanan 3'üncüye ödenen para ise 3 milyon 800 bin TL. 4'üncü, 5'inci ve 6'ıncıya ise sırasıyla 2 milyon 580 bin, 1 milyon 290 bin ve 645 bin TL ödeniyor.

Süper Lig'de takımlar nasıl para kazanıyor?

Her takıma 4 milyon 320 bin TL dayanışma parası ödeniyor.

İsim hakkı gelirlerinden kulüpler 75 bin TL alıyor.

Galibiyet ödülü bu yıl 327 bin TL'ye çıktı.

Berabere kalan takımların her birine 164 bin TL ödeniyor.

Şampiyon olan takım sezon sonunda 6 milyon 400 bin TL alacak.

2'nci olan takım 5 milyon 160 bin TL kasasına koyacak.

3'üncü olan kulübe 3 milyon 800 bin TL ödenecek.

4'üncü takıma ise 2 milyon 580 bin TL verilecek.

5'inci olan takım 1 milyon 290 bin TL kazanacak.

6'ncı olan kulüp kasasına 640 bin TL koyacak.

Yani şu ana kadar Bursaspor Kulübü;
4 milyon 900 bin TL galibiyet primi
1 milyon 500 bin TL beraberlikler primi
1 milyon 600 bin TL 16 maç hasılatı
4 milyon 320 bin TL dayanışma parası 
75 bin TL isim hakkı gelirleri

Bursaspor'un futbol takımı, yayın hakları, iddaa gelirleri, sponsor gelirleri, yapılan kampanyaların, kendi diğer gelirleri dışında, yaklaşık 12 milyon 395 bin TL kazanç sağlamıştır.

Şuan ligde 6. olan Bursaspor, 640 bin TL’lik 6.lık parasını büyük oranda hak etmiş durumda. Son 3 haftaya girilirken rakiplerinin birbirleriyle oynayacağı maçlarda puan kaybetmesi durumunda 5.lik, 4.lük hatta 3.lük priminden faydalanması da söz konusu olacak. Ayrıca Avrupa yolunda hesaplar yapan Bursaspor, oynayacağı 3 maça da galibiyet paralosıyla çıkacak. Bursaspor, bu maçlardan da 981 bin TL’yi kazanmayı hedefliyor.
BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2009 saat 23:54

Bursaspor kongresi en geç 7 Haziranda

Bursaspor Kulübü kongre duyurusunu karar defterine yazdırdığı ve kongrenin büyük ihtimal 31 Mayıs / 1 Haziran tarihinde gerçekleştirileceği gelen bilgiler arasında

Bursaspor genel kurulunun en geç 7 Haziran’da başkanını seçmesi gerekiyor. Aksi takdirde hukuki olarak kulübün kayyuma düşme riski var

Yıldıray Bursaspora mı?

İtalyan Tuttomercatoweb internet sitesinin haberine göre, Bursaspor Yıldıray Baştürk konusunda anlaşma zemini arıyor.

Haberde aynı zamanda Energie Cottbus ve Galatasaray'ın da Yıldıray Baştürk konusunda girişimlerde bulunduğu belirtiliyor.

BIR GUN MUTLAKA

Yukarı
mtcn-26 Liste gör
Yazar

Hakan Avcı
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 00:24
Bursasporu UEFA da görmek isteriz ayrıca Mehmet kardeşimizede acil şifalar diliyorum.
Yukarı
sero26 Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2009 saat 01:10

bursa geleni siliyor gideni süpürüyor tşk bursaspor :)) İnsallah hak ettığınız yere ulasırsınız.

bizzz büyük esesiz !!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır