eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:13

bence formda bir Youla gibi bir oyuncuyu bulmak çok zor.. keşke hiç böyle şeyler yaşanmasaydı...

sevdan bir ateş...
Yukarı
ekundem Liste gör
Yazar

erdal
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:14
bu seneki formsuzluğu tamamen gece hayatından kaynaklanıyordu. gitmese bile biz çekeceğiz kulağını nerede oynadığını bilsin
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:17
Alıntı yapılan ÖZKAN

Alıntı yapılan es_emre26

Fox TV'deki futbol programındaki bayan sunucu Youla'nın pozisyonu için ben bile atardım dedi Ermm

Magazin programından farkı yok bence o programın. Boş kaleye gol atamayan o kadar çok golcü varki. Şu anda Avrupa devlerinde oynayan golcüler dahil. Bu yüzden kaçırdıkları ile değil attıkları ile hatırlayalım Youla'yı..

bizi satan adamı hatırLamaya gerek yok goLLeri biLerek atmamış ap açık ortada hala savunmayın şu adamı gerçekten esesi sevseydi bizi bırakmazdı amatörLerLe oynamam demezdiAngryAngry
Yukarı
26 YK 222 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Karaburun
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:17
hakkımızda hayırlısı olsun.
gidecekse efendi gibi kalacaksada eskisi gibi olsun.
herşey gider zamanı geldiğinde gollere devam ederse vezir,etmezde kaçarsa rezil olur.
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:20
Alıntı yapılan Youla

Eskişehirspor'u ve Eskişehirspor taraftarlarını çok sevdiğini belirten Youla ancak bir daha Eskişehir'e dönmeyeceğini belirtti. Kulüp Başkanı Halil Ünal ve teknik direktör Rıza Çalımbay'ı amatörce davranmakla suçlayan Youla şöyle konuştu:

"Hem başkan, hem de hoca amatör. Ben amatörlerle çalışmak istemiyorum. Bugüne kadar Eskişehirspor'a her şeyimi verdim. Son olarak oynadığımız Diyarbakırspor maçında sahaya iki iğne ve iki serum alarak çıktım. Hoca ve başkan hasta olmama rağmen bana sürekli olarak 'Oyna' dediler. Daha önceki maçlarda da hasta hasta sahaya çıktım. Başkan ve hoca söz veriyor, sözünde durmuyorlar. Para konusunda da verilen sözleri yerine getirmediler. Eskişehirspor taraftarlarını çok seviyorum. Onlar da beni seviyor. Ama bu yönetim ve hoca ile çalışmak istemiyorum. Eskişehir'e geri dönmeyeceğim. Ülkeme gitmek için izin istemiştim. Gine'ye gitmek en az 10 saatimi alıyor. Ancak onlar Antalyaspor maçı nedeniyle bana izin vermedi. Oysa ben çoğu maçta hasta hasta sahaya çıkıp oynadım. Onlar ise bir maç için izin vermedi. Amatörce davrandı. Başka takıma gideceğim. Amatör adamlarla çalışmam."

Youla, Galatasaray ve Bursaspor ile transfer görüşmesi yapıp yapmadığı sorusuna ise, "Bakalım, ileriki günlerde görürsünüz" yanıtını verdi

1- Youlanın bu sözlerinde yalan varsa yönetim yahut rıza hoca çıkıp bunu yalanlamalıdır. Yalanlanmaz ise herşeyi ile bu takım için uğraşan bir kişi affedilmeyip geçen sene bile bile maç öncesi gece sefası yapan futbolcuyu affedenleri çifte standartlık ile suçlayacağım.
2- Aklıma bir transfer masalıda gelmiyor değil taraftarın tepkisini almamak için tüm suçu futbolcunun üzerine yıkılmak istenmektedir.
3- Şimdi taraftarlarıma soruyorum youla batuhan gibi takımı yüzüstümü bırakmışmıdır ki hemen tozduman ortadan kalkmadan suçlamlar yapılıyor.
4- Batuhanın affedilmesini affedemeyen ben bu yönetim ve teknik heyetin bazı olaylarlara temel hazırlama operasyonu olarak görüyorum ve tüm taraftarları sukunete davet ediyorum.
5- Eğer gitme durumu varsa umarım kulüb para kazanır aksi takdirde bu yönetimin beceriksizliği bir kez daha tescillenmiş olacaktır. Hiçbir futbolcu vazgeçilmez değildir ama hiçbir futbolcu da kolayca harcanmayı hak etmez. (Batuhan için yazılan mesajları hatırlayınız arkadaşlar ona gösterilen hoşgörüyü daha çok hak edecek hizmetler yapmıştır youla)
Yukarı
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:23
eger bunlar dogruysa vay eses ımı yonetenlerın halıne vayy
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:25
Abi Rıza Hoca zaten yalanladı.Sakat değilmiş,hocasıyla görüşmüş bizzat.Youla da varmış görüşme esnasında.Bundan sonraki süreç çok önemli.Beklemek lazım.Youla ne yapacak??Yönetim ne yapacak??
Tamam Batuhan dan fazla hizmet etti Youla takıma.Ancak dalga geçercesine haftalardır oynadığı oyun,herkesin bildiği ama kimsenin açık açık söylemek istemediği gece alemleri bunlar bitirdi bizim gözümüzde Youlayı.Batuhan büyük hata yaptı.Hoca topu yönetime attı.Yönetim affetti.Batuhan da kendini bize affettirdi.Şimdi Hoca bu kez çok daha ciddi ve işin içinde.Bakalım görelim neler olacak.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:26
Yukarıdaki açıklamaya göre youla ile iplerimiz kopmuş görünüyor.Şimdiye kadar yapmış olduğu iyi veya kötü herşey için teşekkürler..
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:27
 Ali abi seyretseydin Rıza hocanın demecini ,sorularının cevabını bulurdun.Merak edersen diğer sayfaları bir gez istersen.
S.nalbant
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2009 saat 01:28
Youla gidecekse gitsin bizi istemeyen adamı biz ne yapalım. Bu takım kişilerle yönlenmez gelir geçerler amatörede düşsek büyük ESES iz kimse ESES ten büyük değil transfer görüşmeleri yaptıysada bu hareketlerini kaçırdığı golleri formsuzluğunu daha iyi anlamış olduk aklı dışarda olanın bize hiç bir zaman faydası olmadı yönetim alacaklarını tamamen ödemeli antranmana çıkmazsada raporunu tutup şikayetini yapmalı bu saatten sonra bir de ona fazladan para ödemeyelim acilen borçlar kapanmalı youlaya diğer gidenler gibi olmasın snrada almak isteyene parasını alır satarız alacak adam yoksada sıkıysa idmana çıkmasın amatörlerle çalışmam desin gider alt yapıdaki futbolcularla çalışır.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır