eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
manta Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Isle Of Man
Online Durum: Offline
  Alıntı manta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 16:47
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Alıntı yapılan d0rli0n

[QUOTE=KaRa]alınan futbolcuların taraftara ödetilmesi bence halil ünal'ın veya başka iş adamlarının ağzına bakmaktan daha iyidir. taraftar elinden geldiğince desteklesin, ki zaten elinden geldiğince desteklemesinin koşullarını yönetim oluşturuyor. hangi futbolcuyu ne kadara alınmış ben de bilmek isterim. bu konuda haklısınız. ancak yönetimin bilet fiyat politikası doğrudur. ucuz kombine ve pahalı bilet. umarım hiç biletin satışa çıkmadığı günler de gelir.

Hiç biletin satışa çıkmama gibi bişey söz konusu olamaz.Ne kadar kombine satılırsa satılsın kulüpler yine de maç günü gişelerden bilet satmak zorundadır...

TFF'dan kaynaklanan bir zorunluluk mudur bu? 
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 16:56
Bilet fiyatı konusunda kimse yönetime çatmasın güvenilir bir kaynaktan aldığım bilgiye göre ihale Aktif AŞ. ye 7 trilyon gibi bir rakama verilmiş yönetim bu parayı nasıl tahsil eder bilemiyorum ama bence akıllı bir iş yapmışlar keşke o sıcak para peşin girse klübün kasasına ama muhtemelen vadelidir zaman herşeyi gösterecek.
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı esessinan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 17:04
burada oynanan maç sayısı 3..eder 75lira...kombine 240 oluyor...75lira düşerek yapsaLar yine kötü olmaz...

Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 17:14

Yeni Kombine fiyatları çok uygun olmuş , kaçıranlar için iyi bir şans bence , yönetim bu sene geçen seneye göre daha akıllıca ve mantıklı bir bilet fiyat  politikası izliyor , kombine kültürünün artması ve beleş bilet olayının azalması için güzel imkanlar sunuyorlar , daha önümüzde çok maç var ( 3 cücükler de dahil )ve de türkiye kupası maçları da başlamadı orda da iddalı olacağımızı ve çok maç yapacağımızı düşünürsek yeni açıklanan fiyatlar oldukça iyi , eğer iddalı bir camia olacaksak hepimizin taşın altına elimizi sokmamız gerekiyor arkadaşlar , bank asya zihniyetini bırakmalıyız artık 
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 17:48
Alıntı yapılan esessinan

burada oynanan maç sayısı 3..eder 75lira...kombine 240 oluyor...75lira düşerek yapsaLar yine kötü olmaz...

Kombine biletlerin başta satılan fiyatı 280 TL.
Diyelim ki 17 lig maçıyla birlikte Türkiye kupasında grupta 2 maç banko içerde oynayacağız ;

Etti 19 maç...

280 TL / 19 Maç = 14.73 TL Maç Başı ücreti

Şu ana kadar içerde üç maç oynadık, 3 * 14.73 = 44.19 TL'lik maç izlenmiş şimdiye kadar kombinelerle.

280 - 44.19 = 235.81 TL yapar.

Yani sezon başı kombine almayanlara sadece 4 lira 19 kuruş zam yapmış oluyorlar.Smile

Türkiye Kupası'nda çok fazla ilerlersek de sezon başına göre daha ucuza almış olacaksınız.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 18:02
bjk macı ıcın ank dan gelmeyı dusunuodm ama sanrım bıraz pahalı olacak ama gelıcem ıns....
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
firt Liste gör
Yazar

Fırat AKÇORAY
  Alıntı firt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 18:51
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan firt

Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan firt

Bilmiyorum farkında mısınız ama artık aşık attığımız takımlar Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş olmuş durumda. Herşeyin bir bedeli olduğu gibi deplasmanda Galatasaray'dan puan almanın veya ligde 3.sırada bulunmanın bedeli de bu maalesef.
Dediğinizle alakası yok. Geçen senede mi 3. sıradaydık ya da Galatasaray'dan puan almıştık? Sebep başımızda paraya endekslenmiş, sadece gelecek parayı düşünen bir yönetimin var olması ve kimsenin de buna ses çıkarmaması.
Yönetim savunur pozisyona geçmek istemem ama geçen sene kaç futbolcu almıştın bu sene kaç bi dön bak istersen...
Yönetimi savunur pozisyona geçmek istemem diyorsunuz ancak alınan futbolcuların faturasını taraftara ödeten bir zihniyet örneği sergiliyorsunuz ve sonunda yönetimin bilet politikasını savunur duruma düşüyorsunuz. Kaç futbolcu alırsanız alın, ne kadara alırsanız alın, taraftarı para kaynağı, müşteri gibi gören bir yönetim zihniyetinin savunusu olmaz. Bir de kaç futbolcuyu, kaça almışız, ben bilmiyorum, bilenler yazarsa, memnun oluruz.
Kim ödesin peki kardeşim beşiktaş taraftarı mı ödesin senin topçunun parasını?
Sen ödeyeceksin tabiki de... Maalesef bu böyle yapacak da birşey yok...

Şeffaflık konusunda söylediklerine tamamen katılıyorum... Ama konu farklı... Sen üzerine düşeni yapacaksın ondan sonra yönetimi eleştireceksin...
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 19:55

arkadaşlar;herkes söylediğinde haklı kendince.yıllardır tribünde olan biri olarak(deplasman dahil)malesef bu sezon sadece antep maçını seyredebildim.nedeni malum ekonomik kriz.içim çok acıyor bu konuda fakat 600 lira maaşla çalışıp üstüne iki çocuk okutmak malesef zorluyor beni.geçen yıl işimi kaybettim ve şu an asgari ücretle yeni bir işe başladım.bir bedel varsa elbette ödenmeli fakat bence bu şekilde olmamalı.kimileri beleş giriyomuş filan.hiç uğraşmadım.hatta deplasmana arkadaşlar götürecekkende gitmedim.artık televizyondan özetleri bekliyorum.ancak yönetim bu konuda şeffaf olmalı.federasyon ve reklam gelirleri varken taraftara yüklenmenin de bir anlamı yok bence.ama görünen köyde bu kadar sevdalı varsa acıkta onları yolmak işlerine geliyor bunların.

krasny molnya
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 20:03
biletler pahalı ama yapacağımız bir şey yok hele 10000 kombine satılınca hiç düşürmezler.her maça gittim ama bu maça gidemeyebilirim çünkü biriktirdiğim 50tl kayıp
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 20:07
Alıntı yapılan firt

Kim ödesin peki kardeşim beşiktaş taraftarı mı ödesin senin topçunun parasını?
Sen ödeyeceksin tabiki de... Maalesef bu böyle yapacak da birşey yok...

Şeffaflık konusunda söylediklerine tamamen katılıyorum... Ama konu farklı... Sen üzerine düşeni yapacaksın ondan sonra yönetimi eleştireceksin...
Ben size mevcut şartlarda tribünde satılacak biletlerle transfer yapmayı düşünmenin yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Yani tribünde pahalı bilet satıp oradan gelecek parayla transfer yapmayı düşünmek ve bu görüşü desteklemek yanlış. Tribünden iyi bir gelir elde etmek ve bu gelirle transfer yapımına katkıda bulunmak ya da kulübe nakit para akışı sağlamak ayrı bir şey tabi. Mesela geçen sene -rakam hatırlamıyorum ama- iyi bir tribün hasılatı elde etmiştik. Bununla bir futbolcunun dahi bonservisini ödediysek, ne mutlu. Bu çok iyi bir şey. Ancak Eskişehirspor taraftarı mağdur olduktan sonra, müşteri yerine konduktan sonra, o transferin kıymeti yok. Bilet satışından yine aynı para toplansın, tribün gelirinin yine transfere ya da başka giderlere katkısı olsun ancak Eskişehirspor taraftarı mağdur olmasın, amiyane tabirle kazıklanmasın. Benim derdim bu. Yoksa rekor tribün hasılatı elde etmek benim de hayalim ancak taraftar mağdur olduktan sonra hiçbir kıymeti yok. Bilmiyorum ama tüm bu dediklerim de sanırım taraftarı muhattap alan, taraftarı düşünen bir yönetimle mümkün. Şu an işbaşında öyle bir yönetim var mı? Sorun da orada sanırım.

Kimin üzerine düşeni yaptığı, kimin üzerine düşeni yapmadığı konusu ise, açılmaması gerektiğini düşündüğüm bir konu.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,517 saniyede hazırlanmıştır