eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 02:59
Şöyle bir espri gördüm :) Semih Şentürk şike soruşturmalarının bitimine 3 dk kala tutuklandı LOL
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 03:03
biraz daha sağduyulu davranmak lazım. ben dalga geçilecek bir durum görmüyorum. ayrıca herkesin çevresinde, akrabalarında ,yakınında mutlaka fenerli vardır.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 04:07
fenerbahçe taraftarının basına saldırıyor sürekli oysa,o basın değil mi fenerbahçe'yi fenerbahçe yapan...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 04:34

Alıntı yapılan meliheses

biraz daha sağduyulu davranmak lazım. ben dalga geçilecek bir durum görmüyorum. ayrıca herkesin çevresinde, akrabalarında ,yakınında mutlaka fenerli vardır.
Dalga geçiyorum sağduyulu davranmıyorum beter olsunlar kahrolsunlar düşsünler.Onların yüzünden bizim başımız yanmadı mı?Millet bizle de dalga geçiyor ne dicez fenerin suçu mu var dicez hadi bülent felan bir kenara adımızın kirlenmesinde fenerin payı ne biz fenerbahçelilerimi suçluyoruz biz fenerbahçeyi suçluyoruz suçlarız.

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 05:32
''temizliğ imandan gelir''
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
PierreWebo Liste gör
Yazar

gökhan
  Alıntı PierreWebo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 05:33
Alıntı yapılan meliheses

Ben dalga geçilecek bir durum görüyorum.
Bank asya birinci lig birinci lig bank asya.
Bir akın ki sorma rüzgarla yarış..
Vatan oldu Anadolu her karış..
Ellerim havada Hakk'a yalvarış..
Hilali Bizans'da göreyim istedim...

Fatih Sultan Mehmet Han
Yukarı
PierreWebo Liste gör
Yazar

gökhan
  Alıntı PierreWebo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 05:39
Fenev Bank asyada 3 yabancı bırakmak zorunda
Sizce kimleri bırakır?

Yabancılar:

Lugano - Alex - Guiza - Bilica - Andre santos - Christian - Stoch - Dia - Niang - Yobo.

Bir akın ki sorma rüzgarla yarış..
Vatan oldu Anadolu her karış..
Ellerim havada Hakk'a yalvarış..
Hilali Bizans'da göreyim istedim...

Fatih Sultan Mehmet Han
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 05:45
santos gidiyo zaten,alex,lugano,niang kalır bence..
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
delies26 Liste gör
Yazar

Salih
Yer: eskişehir
  Alıntı delies26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 08:13
bilica,cristian yeter fenere geri kalan gider bence  bu arada  trabzonun başkanıda gözaltına alınmış kökten temizlik :)
Yukarı
mamyo Liste gör
Yeni Yazar

Ender
  Alıntı mamyo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2011 saat 09:00
Alıntı yapılan disasel

fenerbahçe taraftarının basına saldırıyor sürekli oysa,o basın değil mi fenerbahçe'yi fenerbahçe yapan...

ClapClap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır