eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 22:17
Gese maçından önceki son 3-4 atkıdan birini ben aldım zaten tek çeşit kalmıştı.Ben aldım, benden hemen sonra bir adam daha geldi sanırım o da aldı.İyi ki erken gitmişimSmile
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 16:34
Orjinal formaların Medium bedeni oluyor mu ki?
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2008 saat 00:31
Öğrencilere %10 indirim
3.11.2008

Stadyum önünde yenilenerek hizmetine devam eden mağazada öğrenci sporseverlere görevliler %10 indirim uyguluyor.
Atatürk stadı açık tribün önünde hizmete giren Eskişehir spor mağazasında öğrencilere %10 indirim yapılacak. Resmi ürünlerin satıldığı mağazada tüm öğrencilere aynı şekilde indirim yapılırken lisans belgesi olmayan ve kulüpten izin almadan ürün satanlar içinde kanuni işlem yapılacağı öğrenildi. Mağaza yetkilileri, kışlık ürünlerin geldiğini ve haftanın her günü satışa sunulduğunu açıkladılar.

- - -

Biz ürünleri aldıktan sonra mı söylenir bu...
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2008 saat 00:38
Alıntı yapılan turker

Öğrencilere %10 indirim
3.11.2008

Stadyum önünde yenilenerek hizmetine devam eden mağazada öğrenci sporseverlere görevliler %10 indirim uyguluyor.
Atatürk stadı açık tribün önünde hizmete giren Eskişehir spor mağazasında öğrencilere %10 indirim yapılacak. Resmi ürünlerin satıldığı mağazada tüm öğrencilere aynı şekilde indirim yapılırken lisans belgesi olmayan ve kulüpten izin almadan ürün satanlar içinde kanuni işlem yapılacağı öğrenildi. Mağaza yetkilileri, kışlık ürünlerin geldiğini ve haftanın her günü satışa sunulduğunu açıkladılar.

- - -

Al benden de o kadar.Bu yönetim az kurnaz değil.Maçların geçmesini beklediler.Wink
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2008 saat 00:40
Alıntı yapılan turker

Öğrencilere %10 indirim
3.11.2008

- - -

Geç de olsa biraz gelişme var gibi...Bilet fiyatlarında gerekiyor böyle bir indirim...Ouch
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2008 saat 22:48
Kışlık ürünleri gören arkadaşlar var mı? Neler gelmiş acaba, bilgilendiriseniz sevinirim.
Yukarı
andy Liste gör
Yazar

Andaç
  Alıntı andy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2008 saat 16:50
Alıntı yapılan 26-eses-26

Kışlık ürünleri gören arkadaşlar var mı? Neler gelmiş acaba, bilgilendiriseniz sevinirim.

Yaza doğru gelir herhalde.Kışlık ürünleri bırak,internetten ürün satışını göremedik daha.
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2008 saat 17:25

Annemi her hafta mağazaya yolluyorum, kışlık ürünlere bakması ve geldiyse polar tarzı birşeyler alıp kargo ile yollaması için. Anneme de 10 gün sonra gelecek deyip duruyorlar 2 aydır.

Yönetimde o kadar tüccar hemşehrimiz var, hatta giyim üzerine marka yaratmış mağazacılık tecrübesi olan kişiler var.

Şu ESES mağazasının yönetimine de adam akıllı bir el atsalar ya.

Kulüpte 4-5 sene önceye göre gözle görülür bir çok iyileşme var, bunu kimse inkar etmiyor ama şu mağazacılık olayında yönetimden istediğimiz atla deve değil ki.

Biraz daha kaliteli ürünler, alternatifi bol bir mağaza ve değişik bütçelere hitap edebilecek bir fiyat skalası.

Türkiye'de gayet yüksek kalite ile üretim yapılabilen ve özellikle elinde fazla kapasitesi olan bir tekstil sektörü var.

Araştır bul, kulüp bütçene uygun üretim yapabilecek bir kaç firmayı (ama belli kalite standardlarında), ürettir zamanında ürünleri, koy mağazana. Millet zaten elinden geldiğince almak için can atıyor.

Mağazayı yaptın, iyi kötü mağazanın sistemini oturttun, artık bu altyapıdan yararlanman gerekiyor.

Sadece iki üç forma, atkı, t-shirt ile olmaz. ESES nevresimini de koyacaksın, çorabını da, gömleğini de, bardağını da (geçen sene gayet güzel siyah-kırmızı bir kupa vardı, Eskişehir'e gelince hemen almıştım, şirkette çayımı hep onunla içiyordum. Çaycı teyze yıkarken kırmış yanlışlıkla, sonra gidip bana üç ezikten birinin kupasını almış, üzülmeyeyim diye :-). Tanıdıklara devamlı sorduruyorum, bu sene yokmuş mağazada bu kupalardan)

Mağazaya giren herkes bütçesi el verdiği sürece eli boş çıkmayacaktır zaten.

Ama tabi parayı önce mağaza stoğuna yatıracaksın, sonra taraftara satacaksın, kara geçeceksin uzun iş, onun yerine arka arkaya bizans maçları gelmiş yap maç biletlerini milleti zorlayacak bir rakam, ohh trink para. Ne uğraşacaksın, kalıcı gelir kaynaklarının en kolay yapılanı olan taraftar mağazası ile.

Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2008 saat 17:33
Alıntı yapılan tatar ilker

Annemi her hafta mağazaya yolluyorum, kışlık ürünlere bakması ve geldiyse polar tarzı birşeyler alıp kargo ile yollaması için. Anneme de 10 gün sonra gelecek deyip duruyorlar 2 aydır.

Yönetimde o kadar tüccar hemşehrimiz var, hatta giyim üzerine marka yaratmış mağazacılık tecrübesi olan kişiler var.

Şu ESES mağazasının yönetimine de adam akıllı bir el atsalar ya.

Kulüpte 4-5 sene önceye göre gözle görülür bir çok iyileşme var, bunu kimse inkar etmiyor ama şu mağazacılık olayında yönetimden istediğimiz atla deve değil ki.

Biraz daha kaliteli ürünler, alternatifi bol bir mağaza ve değişik bütçelere hitap edebilecek bir fiyat skalası.

Türkiye'de gayet yüksek kalite ile üretim yapılabilen ve özellikle elinde fazla kapasitesi olan bir tekstil sektörü var.

Araştır bul, kulüp bütçene uygun üretim yapabilecek bir kaç firmayı (ama belli kalite standardlarında), ürettir zamanında ürünleri, koy mağazana. Millet zaten elinden geldiğince almak için can atıyor.

Mağazayı yaptın, iyi kötü mağazanın sistemini oturttun, artık bu altyapıdan yararlanman gerekiyor.

Sadece iki üç forma, atkı, t-shirt ile olmaz. ESES nevresimini de koyacaksın, çorabını da, gömleğini de, bardağını da (geçen sene gayet güzel siyah-kırmızı bir kupa vardı, Eskişehir'e gelince hemen almıştım, şirkette çayımı hep onunla içiyordum. Çaycı teyze yıkarken kırmış yanlışlıkla, sonra gidip bana üç ezikten birinin kupasını almış, üzülmeyeyim diye :-). Tanıdıklara devamlı sorduruyorum, bu sene yokmuş mağazada bu kupalardan)

Mağazaya giren herkes bütçesi el verdiği sürece eli boş çıkmayacaktır zaten.

Ama tabi parayı önce mağaza stoğuna yatıracaksın, sonra taraftara satacaksın, kara geçeceksin uzun iş, onun yerine arka arkaya bizans maçları gelmiş yap maç biletlerini milleti zorlayacak bir rakam, ohh trink para. Ne uğraşacaksın, kalıcı gelir kaynaklarının en kolay yapılanı olan taraftar mağazası ile.

Siz gurbetçiler oralarda
Biz Eskişehirdekilerde burada maduruz inanın buna
Yazdıklarınız çok güzel ama anlayana ve anlayıpda uygulamasını bilene
Ne diyelim belki bir gün
Yukarı
andy Liste gör
Yazar

Andaç
  Alıntı andy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2008 saat 17:59
Şu anda zaten taraftar ürünleri ile bu işlerden anlayan,Çetintaş soyadlı bir yöneticimiz ilgileniyor.Fakat ne kadar üstüne düşüyor bu konunun tartışılır.Aylarca bekleyip 89 ytlye aldığımız orjinal formalarımızın çoğunda baskı hataları var.Taraftar ürünlerini de İnka Spor yapıyor yanılmıyorsam.Onlarda da çeşit az.En basiti taksitlendirme bile yapmıyorlar.Bir de yanarım İnönü'deki şampiyonluğumuzla alakalı bir ürün çıkmadığına yanarım.Eminim,kaliteli kalitesiz ne olursa olsun binlerce adet satardı.
 Önceki senelere göre yol katettiğimiz doğru ama,daha iyisini yapmak bizim elimizde.Biraz çabayla,kulübümüz çok daha iyi gelirler sağlayabilir bu işten.Umutla bekleyeceğiz yine..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır