eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
contorium Liste gör
Yazar

anıl
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı contorium Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:45
Buradaki insanlar gerçek eskişehirspor taraftarıdır çünkü onlar maçları duygularıyla izlerler, gerektiğinde alkışlamasını da yuhalamasını da bağırmasını da bilirler.

Bu insanlar hiçbir menfaatleri olmadan, içlerinden geldikleri için takımlarını desteklerler.

Ancak bugün neferin yaptığı gibi olaya kayıtsız kalan, kalmaya çalışan bir grup olduğunda da onları uyarırlar. Bugün açık tribün bunu yapmıştır, olaya kayıtsız kalıp "yönetim istifa" diyemeyen nefere tepkisini koymuştur. Nefer ise son zamanlarda kapalı tribünde tek grup olmanın verdiği kendini beğenmişlikle bu vefakar taraftara "allah rahmet eylesin" diyebilmiştir.

Herkesin bir an önce şapkasını önüne koyup düşünmesi lazım. Grup olarak Eskişehirspor'un önüne geçme çabaları derin çatlaklar açıyor takımda. Umarım bu "en güçlü grup olma" mücadelesi bir an önce son bulur yoksa bu takımı ilerde çapulcular, serseriler sahiplenecek, gerçek Eskişehirspor taraftarı takımından uzak kalmak zorunda kalacak.
Yukarı
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
  Alıntı g.r.a.ı.d.e.r Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:45
Açık tribün ne diyorsa doğrudur. Açık tribüne kimse laf söyleyemez. Bugüne kadar yağmur çamur demedi bu taraftar. Açık tribün çıkarsızdır. Bugün ki tepki sonuna kadar da haklıdır.
Ölümüne ES-ES ! ! !
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
Yer: BAHÇELİEVLER
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:55
Alıntı yapılan Bidon26

Yonetim istifa diye bagiran kimlerdi açık mı kapalımı tvden ayırt edemedim

önce protokolün solu karıştı sonra açık bastırdı istifa diye neferde açığı susturmaya çalıştı ve açığa saldırdı gördük ki yönetimden takımdan memnun olan nefer miş çıkarken baktım orta okul lise talebesi hepsi yazıkk. başındakiler ne bağırırsa onlarda tekrarlıyor.
Yukarı
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ismaileses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:59
açığa saldırdı derkenn
Aşkın benden de öte...
Yukarı
esesselcuk Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk ÖZCAN
  Alıntı esesselcuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:06
Alıntı yapılan ismaileses

açığa saldırdı derkenn

Açığa saldırdı derken açığın yaptığı yönetim istifa tezahüratını bastırmaya çalıştılar.Daha sonra "kötü gün dostu olma açık dedi Nefer ancak unutmuşlar galiba önceki zamanlarda kendilerinin bağırdıklarınıda açığa bağırdılar..
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:06
alanyadan maca geldım acıktaydım sonuna kadarda ıstıfa dıye bagırdım yıne geldıgımde eger gıtmezlerse yıne bagırırım kımsede karısamaz susturamaz
yonetıme destek
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
Yer: BAHÇELİEVLER
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:07

açığa saldırdı derkenn

fiziki olarak değil
açık istifa derken nefer başka sloganlar attı. sataşmalar oldu v.s
Yukarı
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
  Alıntı ismaileses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:12
Nefer demek CAN demek..herkes sallıyor bırseyler pesındesınız..senelerdır acıktan cekırdek seslerı duyduk..senelerdır yazıldı cızıldı bu konuda..son 1-2 seneye kadar NEFER aıcga gıtsın acıgı ayaga kaldırsın dıyen kısıler nerdesınız? hepınız NEFER dusmanı olmussunuz..Halıyle MEYVE VEREN AGAC TASLANIR..fark etmez cogunuz burdan yazarsınız ancak bu forumdakılerın yuzde 70ı maca gelmıyor adım gıbı emınım ancak klavyenız konusur..Temız trıbunse trıbun efendılıkse efendılık ..dıpnot..ALEM BUYSA KRAL NEFER...
Aşkın benden de öte...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:17
Burda yazanların çoğu maçada gidiyor açıkta yağmurda iliklerine kadar ıslanıyor buzun üzerinde elinden geldiği kadar takıma destek olmaya çalışıyor.Sadece herkesin beklentisi istifa sloganına NEFERİNDE eşlik etmesi..Herkesin üzüldüğü nokta bu çünkü herkes NEFER den çok şey bekliyordu yaptığı güzel icraatları biliyorlardı.En çok üzüldüğüm nokta ise Nefer ile açığın sürtüşmesi bize yakışmadı.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 17:18

Nefer demek CAN demek.........Halıyle MEYVE VEREN AGAC TASLANIR..........ALEM BUYSA KRAL NEFER...

Verdiğiniz meyve; "açık iyi gün dostu olma(yönetimin)"
CAN ınız ; "açık öldü allah rahmet eylesin"
Krallığınız; ilkyarı manisa maçında tribünü terkedip bu maçta açığı susturmaya çalışmak...

Bravo size....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 120121122123124 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır