eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 119120121122123 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 02:32
Galatasaray'da şimdiye kadar 400000 adet forma satmış.Bunların 100000 tanesi Milan Baros forması.Adamları bu konuda tebrik etmek lazım.Adamlar kaliteli ürün iyi transfer ve pazarlama stratejisi herşeyi birleştiriyorlar sonuçta doğal olarak ortada.
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
eseskorel Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: Gümüşhane
  Alıntı eseskorel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 02:36
bizden bi cacık olmaz, aylardır klubün resmi sitesinde sanal mağaza çok yakında faaliyete geçeceğini söylüyo hala bi numara yok. Başka şehirde olan esesliler nasıl forma alacak yönetim hiç düşünmüyo.Angry
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 11:14
Şu internet üzerinden satış olayı olsa gerçekten önemli bi seviye atlıycaz.Bunu gerçekleştirmek ne kadar zor bişey olabilirki ? Yada neden hala bunun için bekleniyor..O da ilginç.
Storedaki 20 liralık atkı Bursada 7.5 lira..
Valla bu senede ürün konusunda sınıfta kaldıK gibi... Thumbs%20Down

Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 12:41
Bu durum şampiyon olduğumuzdan beri belliydi.Şampiyon olunca bir tane şampiyonluğa özel forma-tişört vb. bir şey yaptırılamaz mıydı? O final maçındaki futbolcular bir forma üzerine bastırılıp satılsa yine baya büyük bir gelir elde edilebilirdi. Bu kadar mı zor 11 tane futbolcu fotoğrafını formaya bastırmak? Yaz geldi yurt dışından şehir dışından Esesliler geldi. Ne forma alabildiler ne bir şey. Para kazanılacak zamanda elinin tersiyle parayı itti yönetim. Şimdi biletler 25ytl-50ytl.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
venceremOSmangazi Liste gör
Yazar

serhan
Yer: sehr-i Es-Es
  Alıntı venceremOSmangazi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 19:40
Alıntı yapılan erman_26

Bu durum şampiyon olduğumuzdan beri belliydi.Şampiyon olunca bir tane şampiyonluğa özel forma-tişört vb. bir şey yaptırılamaz mıydı? O final maçındaki futbolcular bir forma üzerine bastırılıp satılsa yine baya büyük bir gelir elde edilebilirdi. Bu kadar mı zor 11 tane futbolcu fotoğrafını formaya bastırmak? Yaz geldi yurt dışından şehir dışından Esesliler geldi. Ne forma alabildiler ne bir şey. Para kazanılacak zamanda elinin tersiyle parayı itti yönetim. Şimdi biletler 25ytl-50ytl.

gerçekten çok doğru bi tespit!!
yönetim iş bilmezliğinin acısını biletlerden yani bizlerden çıkarıyor..
Es-Esimin işçisi,emekçisiyim!!
Yukarı
erhkav Liste gör
Yazar

Erhan Kav
Yer: KKTC
  Alıntı erhkav Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 20:08
Eskişehir dergisi çıkmış  abone olmak istiyorum. Eskişehir de yaşamadığım için dergiyi bulamıyorum. nasıl abone olabilirim? Resmi sitede buna dair bir seçenek yok. bilet paralarından gelir elde etmek kolaya kaçmaktır. ürünlerde ve çeşitlilikte ve de arz da yetersiz kalınıyor ise bunu sorgulamak gerekir. Dergiden elde edilecek gelir küçümsenmesin. Damlaya damlaya göl olur.
KÜFÜR ETMEYELİM. EDENLERİ İKAZ EDELİM.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 20:54
Alıntı yapılan erhkav

Eskişehir dergisi çıkmış  abone olmak istiyorum. Eskişehir de yaşamadığım için dergiyi bulamıyorum. nasıl abone olabilirim? Resmi sitede buna dair bir seçenek yok. bilet paralarından gelir elde etmek kolaya kaçmaktır. ürünlerde ve çeşitlilikte ve de arz da yetersiz kalınıyor ise bunu sorgulamak gerekir. Dergiden elde edilecek gelir küçümsenmesin. Damlaya damlaya göl olur.

Açıcaksın kulübe telefon şuradan arıyorum bana dergi gönderin diyeceksin, merak ediyorum ne diyecekler..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 21:45
Taraftar mağazasında atkı kalmamış millet tırım tırım atkı arıyor yok 10 gün sonra yok 15 gün sonra gelecek diyorlar...fb maçında millet daha çok hücum edecek atkı için ama malzeme yok...!!!

Kışa girdik polar yok...(O da 10-15 gün sonra gelecekmiş...Yersen...Smile)
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 21:45
Alıntı yapılan Ankalimes

Alıntı yapılan Darkevil_26

Mağazada kart geçiyor mu?

Kredi kartlarina tek cekim yapiliyordu en son, sadece anlasmali bir karta taksit yapiyorlar...
AsyaCard a taksit yapılıyor.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 21:57
Galatasaray macindan once bi atki aliyim dedim,

Stada dogru yururken yolda satiliyordu malum, merak ettim sordum 7.5ytl  biraz ustune gitsen 5 e birakir gibi...Almadim orjinal urun istiyordum cunku 20 kagit da olsa, gittim store'a  atki yok, fener macina kadar yetismezse ya atkisiz giricem ya da disardan alicam, zorla adami sahte urune tesvik ediyorlar...Su storedan agiz tadiyla bir kez olsun alisveris yapamadim...
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 119120121122123 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır