eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120121122 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Esk_Faramir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:42
Bu tepkiyi zamanında verip sinmeyecekti açık bir yeri donunca aklına geldi açık tribünün protesto etmek.Herşey müstehaktır bize.Adamın soğuktan idrarı donacak ama aman takım bozulmasın.
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:51
Alıntı yapılan Bidon26

Yonetim istifa diye bagiran kimlerdi açık mı kapalımı tvden ayırt edemedim

Açık ve Kapalının sosyete kısmı bağırdı.Üstelik oradan şeref türbüne sözlü sataşmalarda oldu. Nefer ise sadece açıkla uğraşmakla yetindi.
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:53
Alıntı yapılan Aliduran26

Alıntı yapılan Bidon26

Yonetim istifa diye bagiran kimlerdi açık mı kapalımı tvden ayırt edemedim

Açık ve Kapalının sosyete kısmı bağırdı.Üstelik oradan şeref türbüne sözlü sataşmalarda oldu. Nefer ise sadece açıkla uğraşmakla yetindi.

aynen açık ve sosyete bağırdı.bu olaya akrşı çıkan nefer ise açıkla uğraşıp durdu.
Yukarı
eskikurt Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
  Alıntı eskikurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:00
artık yeter bu tepki mutlaka artarak devam etmeli ,bu takımın gercek sahibi bizleriz ,bizler ne para ,ne şöhret ,ne de itibar için 35 yıldır bu takımın peşinden koşmadık,koltuk uğruna eses imin göz göre göre erimesine benim gibi yıllarını bu takıma vermiş kişler bundan sonra müsaade etmeyecek.
en büyük eses gerisi hikaye
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:03
nefer degılmıydı sezon basları istıfa dıye bagıran sımdı ne degıstı bedava bılet alıyorlar desem kendılerıne ayrılan yerı dolduramıyorlar bıle ee deplasmana otobus verıyorlar desem oda yok kesın baska seyler var bızım bılmedıgımız yoksa ıstıfa dıye bagıran nefer neden bırden 90 derece döndu yazık cok..
Şampiyon ES ES
Yukarı
yuceleses Liste gör
Yeni Yazar

Yücel
  Alıntı yuceleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:03
Uyuyan dev uyandi yasasin gercek Eskisehirspor taraftari her sey yalan sadece eses
Sımsıkı Yumruk Omuz Omuza
Yıkacağız Burayı Eses Uğruna!
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:04
Nefer benim gözümde bugün bitti istedikleri kadar bağırsılar desibel rekorları kırsınlar,eskişehisporun lider tribünü biziz diyip sonra açık tribüne sallamak hiç yakışmadı nefer tribünü susuyoruz tepkisiz kalıyoruz keskin sirke küpüne zarar dese tamam anlardım fakat bu hareket hem şahsım hemde açık tarafından bir hayli ayıplandı ve maçtan çıkarken (kendim bu kadar ileri gitmesem de) sağdan soldan duyduğum tek şey neferin yönetim tarafından beslendiğiydi.
HALİL ÜNAL İSTİFA!
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:04
VİP'te yönetim istifa sesleri çok gür biçimde çıktı. HÜ bile buna şaşırdı. Yöneticilerden birisi istifa diyen bir abimizin üstüne yürümeye kalktı. Araya polisler girdi. O yönetici üst düzey emniyet yeklisi olduğunu düşündüğüm birisi vasıtası ile o yaşlı taraftarımızı gözaltına aldırmaya kalktı. Taraftarların araya girmesi ve amcanın da bende ondan şikayetçiyim diye bastırması neticesinde amcamız serbest bırakıldı. Zaten 3,5 yöneticimizi bilebildiğimiz için o yalaka yöneticinin kim olduğunu sizlere söyleyemeyeceğim.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:09
iyi gun dostu degılız dıye bagıranlar ılk yarıda takım kötu gıderken neden ıstıfa dıye bagırdınız ozaman.. bugune kadar neferı desteklıyordum ama bıttı artık yönetımden beslenmeye devam etsınler..
Şampiyon ES ES
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 16:10
Türbünde bir bütünlüğün olmadığı bu maçta çok güzel belli oldu.
Bugün gördük ki bir grup Halil Başkan ve yönetimden çok memnundu.
En güzel protestoyu maçlarda destek vermediği ile eleştirilen kapalının sosyetesi yaptıClapClapClap
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120121122 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,648 saniyede hazırlanmıştır