eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120121122 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Online Durum: Offline
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2009 saat 10:18
Alıntı yapılan eSeS eSeR

Sezon finalini şimdiden hayal edebiliyorum... Tüm ekip Eskişehirspor maçında olacak ve dizinin son sözü hep bir ağızdan '' Es es es ki ki ki eski eski ES !!'' söylenecek... 

birde alaz korhan a korhan diyebilir.
ya dün çok güzeldi valla o eses li çıkınca kalp atışlarım hızlandı maç izler gibi hop oturup hop kalktım kendi kendime gülüp işte bu be işte bu diye bağırdım birde fethi abinin maç teklifine urasın olumlu yanıt vermesi süper oldu
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2009 saat 10:36
Bir iki saat içinde ratingler belli olacak, bakalım geçebildik mi Kavak Yellerini. Stadyum C.tesi'nin birinci olma ihtimali yüksek. Kavak Yellerini geçse dizi yeter.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2009 saat 10:51
Alıntı yapılan Dorylaion

Bir iki saat içinde ratingler belli olacak, bakalım geçebildik mi Kavak Yellerini. Stadyum C.tesi'nin birinci olma ihtimali yüksek. Kavak Yellerini geçse dizi yeter.

Derkennn Kanal sıralamaları belli olmuş.Akşam saatlerindeki kanal ratinglerinde KanalD birinci gözüküyor. Büyük ihtimal Kavak Yelleri geçmiş bizi demektir.Ouch Program sıralamalarının belli olması da yakındır.

1.   KANAL D: 18,9

2.   ATV: 11,8

3.   SHOW: 11,6

4.   STAR: 6,7

5.   FOX: 5,8

6.   KANAL 7: 4,5

7.   STV: 4,5

8.   TRT 1: 2,2

9.   CINE 5: 1,3

10.    FLASH: 1,1

11.    HABERTÜRK: 1,1

Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2009 saat 10:57

Fethi yi oynayan arkadaş mithat körlerin oğluymuş sanırım :)

sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
eSeS eSeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Eser Cihan
Yer: EStanbul
  Alıntı eSeS eSeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2009 saat 11:10
Alıntı yapılan esesosman26

Alıntı yapılan eSeS eSeR

Sezon finalini şimdiden hayal edebiliyorum... Tüm ekip Eskişehirspor maçında olacak ve dizinin son sözü hep bir ağızdan '' Es es es ki ki ki eski eski ES !!'' söylenecek... 

birde alaz korhan a korhan diyebilir.
ya dün çok güzeldi valla o eses li çıkınca kalp atışlarım hızlandı maç izler gibi hop oturup hop kalktım kendi kendime gülüp işte bu be işte bu diye bağırdım birde fethi abinin maç teklifine urasın olumlu yanıt vermesi süper oldu
Arkadaşım , sen de yanlış söylüyorsun. Big%20smile o çocuğun adı Koray... LOLLOLLOLLOLLOL
!..BKŞ..!
Yukarı
sarıcakayalı Liste gör
Yazar

Muhammet Ali USLU
Yer: Sarıcakaya
  Alıntı sarıcakayalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2009 saat 11:10
valla abi benziyo haa :)
Süpermarketlere inat Bakkaldan alışveriş yapmaktır Anadolu Takımı taraftarı olmak...
Yukarı
eSeS eSeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Eser Cihan
Yer: EStanbul
  Alıntı eSeS eSeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2009 saat 11:12
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan Dorylaion

Derkennn Kanal sıralamaları belli olmuş.Akşam saatlerindeki kanal ratinglerinde KanalD birinci gözüküyor. Büyük ihtimal Kavak Yelleri geçmiş bizi demektir.Ouch Program sıralamalarının belli olması da yakındır.

1.   KANAL D: 18,9

2.   ATV: 11,8

3.   SHOW: 11,6

4.   STAR: 6,7

5.   FOX: 5,8

6.   KANAL 7: 4,5

7.   STV: 4,5

8.   TRT 1: 2,2

9.   CINE 5: 1,3

10.    FLASH: 1,1

11.    HABERTÜRK: 1,1

Bu arada dizinin iyi rating alması çok ÖNEMLİ... çünkü bir dizinin yayında kalma süresini belirleyecek olan rating'tir... ve + olarak Kavak Yelleri eski bir dizi.. ama bizim dizimizin daha 4 bölümü yayınlandı bir de bu açıdan bakmak gerekli bence...Wink
!..BKŞ..!
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2009 saat 11:18
Alıntı yapılan gitarcıES-ES

Fethi yi oynayan arkadaş mithat körlerin oğluymuş sanırım :)

Mthat Körler'in oğlu Annem dizisinde filan rol almıştı.O değil. Ama kim olursa olsun Fethi bizden artık.LOL
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
melihes26 Liste gör
Yazar

Melih Eken
Yer: Eskişehir
  Alıntı melihes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2009 saat 11:21
Abilerim sanırsam kanal değilde bizim için dizi önemli programların reytinglerininde yayınlandığı aksamdan 1 gün sonra yayınlanıyor diye biliyorum.Yani asıl reytingler yarın belli olacak.
İzmir EsEs
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2009 saat 11:26
Alıntı yapılan melihes26

Abilerim sanırsam kanal değilde bizim için dizi önemli programların reytinglerininde yayınlandığı aksamdan 1 gün sonra yayınlanıyor diye biliyorum.Yani asıl reytingler yarın belli olacak.

Program reytingleri az sonra belli olur.Wink Kanal sıralamalarından 1 saat sonra falan belli oluyor. Her gün saat 11-13 arası dünün programları sıralamaya sokulur ve yayınlanır. Benim yukarıda yazdığım prime-time, yani akşam saatlerinin televizyon sıralamaları. Akşam saatlerinde KanalD birinci olduğuna göre Kavak Yellerinin de Es-Es'i geçmiş olma ihtimali yüksektir dedim.Yoksa Atv'nin canı cehenneme. Es-Es dizisi olmazsa kapatılmasını isterim o kanalın.LOLLOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120121122 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,593 saniyede hazırlanmıştır