eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
Online Durum: Offline
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 16:06

< =addbasket.asp method=post> < =addlist.asp method=post> < =addadvice.asp method=post>
BERE
Fiyatı :654 YTL
KDV Dahil :746 YTL

Resmi sitemizden ürün bölümüne girdim karşıma böyle bişey çıktı Tongue
Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
guessman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır TOKEL
Yer: Eskişehir
  Alıntı guessman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 16:31

Şaka yapıyorlardır şaka..Zaten bere atkı falan yok store da..

DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 16:40
Hazır konu Resmi siteden açılışken oradaki Taraftar fotoğrafları sizde açılıyor mu yaa bende açılmıyor neden acaba :((
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 16:48
Alıntı yapılan ilkeronair

< =addbasket.asp method=post> < =addlist.asp method=post> < =addadvice.asp method=post>
BERE
Fiyatı :654 YTL
KDV Dahil :746 YTL

Resmi sitemizden ürün bölümüne girdim karşıma böyle bişey çıktı Tongue

O fiyat Üye olmayanlara dırBig%20smile
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 17:00
Murat Hoca açıklamayı yapmış,Ordu'lular için ayrı fiyat politikası bu Big%20smile

Şaka bir yana,online satış için altyapı çalışması uygun olmadığından ötürü o link çalışmıyor ve bunun yapılmasıda zaman alacağa benzer.

Fotoğrafların açılmama problemide site ilk hazırlandığı ve çalışıldığı dönemler haftada 1-2 haber 1-2 foto ancak oluyordu ve sitenin kaldırılabilir trafik alanı buna göre hazırlanmış.Fakat son 10 aydır sitenin haber ekleme-güncelleme oranı bu rakamın 10-15 katına çıkmış.Server bunu karşılayamaz hale geldiği için fotoğrafların açılmasında sorun oluyor.Ama çok kısa bir süre içerisinde tüm bu sorunlar hallolacak,bunun müjdesinide şimdiden vereyim.Wink
Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 17:05
en uygun yeri olduğu için buraya yazıyorum.bana 2 tane Es-Es atkısı lazım veya sadece siyah-kırmızı olsada olur.maça arkdaşalarımı getiriyorum çocukların atkıları yok Confused
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 17:09
Alıntı yapılan mehmet26eses

en uygun yeri olduğu için buraya yazıyorum.bana 2 tane Es-Es atkısı lazım veya sadece siyah-kırmızı olsada olur.maça arkdaşalarımı getiriyorum çocukların atkıları yok Confused

Taraftar mağazasından rahatça temin edebilirsiniz.
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 17:11
fiyatını biliyomusun huso_26 ona göre para alıp çıkcam yarın ;)
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 17:20
Alıntı yapılan mehmet26eses

fiyatını biliyomusun huso_26 ona göre para alıp çıkcam yarın ;)

10 Ytl
Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 17:23
Alıntı yapılan asssadza

Murat Hoca açıklamayı yapmış,Ordu'lular için ayrı fiyat politikası bu Big%20smile

Şaka bir yana,online satış için altyapı çalışması uygun olmadığından ötürü o link çalışmıyor ve bunun yapılmasıda zaman alacağa benzer.

Fotoğrafların açılmama problemide site ilk hazırlandığı ve çalışıldığı dönemler haftada 1-2 haber 1-2 foto ancak oluyordu ve sitenin kaldırılabilir trafik alanı buna göre hazırlanmış.Fakat son 10 aydır sitenin haber ekleme-güncelleme oranı bu rakamın 10-15 katına çıkmış.Server bunu karşılayamaz hale geldiği için fotoğrafların açılmasında sorun oluyor.Ama çok kısa bir süre içerisinde tüm bu sorunlar hallolacak,bunun müjdesinide şimdiden vereyim.Wink

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.  5-6 aydır deniyorum bir türlü bakamadım ya
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır