eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gününüz Kutlu Olsun Öğretmenim...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 12:37
Atanmayı bekleyecek ve henüz kpss mağduru olmamış bir öğretmen adayı olarak tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü kutlarım..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 15:58
Tüm öğretmenlerimizin  bu özel günleri kutlu olsun.
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 16:20
Tüm öğretmenlerimizin bu anlamlı günlerini kutlar küçüklerimin gözlerinden, büyüklerimin ellerinden öperim. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde yürüyen yeni nesiller yetiştirmek en kutsal görevlerden biridir. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceğinize şüphemiz yoktur. Niye bu konunun üstünde bu kadar durduğuma gelince başımdan geçen bir olayı kısaca anlatayım. Kurban Bayramının 3. günüydü sanırım Anıtkabir'e ziyarete gittik. (Bilenler için söylüyorum Çanakkale, Sakarya ve Büyük Taarruz) Müzeleri gezerken bir baba oğulun beni üzen konuşmasına şahit oldum. 10-11 yaşlarında olduğunu tahmin ettiğim evladımız babasına "Atatürk hiç savaşmamış hep oturmuş" gibi bir cümle kurdu. Babası bunun üzeri "olur mu evladım oda hep cephede savaşmış nereden çıkardın bunu ?" diye sordu. Yüreğimi sızlatan cevap o zaman geldi "Öğretmenim söyledi". Yorumunu sizlere bırakıyorum. Ben inanmak istemiyorum. Bu yaştaki çocuklar bazen böyle şeyler uydurup "babam dedi", "öğretmenim dedi" gibi savunmalar yapabiliyorlar. Bende ufaklığın böyle bir oyun içinde olduğunu umut ediyorum. Bir Cumhuriyet öğretmeni bunu söylemiş olamaz.    
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 17:35
Öğrencilerin öğretmensiz, öğretmenlerimizin işsiz olduğu bir ülkede 'öğretmenler günü' kutlu olsun...
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 17:57
Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun...
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 18:30
Öğrencinin hakkını bilerek ve kasten yiyen öğretmenin günü değil bugünAngryAngry.Ögretmenligin hakkını veren kişilerin günü.Gününüz kutlu olsun !!
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 18:34
kendine ev araba almak için onlarca öğrenciyi yaz okuluna bırakan görevini kötüye kullanan haysiyetsizlerin her günü haram olsun.. görevini layıkıyla yerine getirenin mekanı cennet olsun..
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 19:29
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

kendine ev araba almak için onlarca öğrenciyi yaz okuluna bırakan görevini kötüye kullanan haysiyetsizlerin her günü haram olsun.. görevini layıkıyla yerine getirenin mekanı cennet olsun..
O şehir efsanesidir. Hiç bir hoca yaz okulundan gelen para ile araba falan alamaz. Alacağı para girdiği ders saatine göre değişir. Normalde ne alıyorsa, yaz okulunda iki katını alır. Şu an 10 lira civarı saatlik ders ücreti, vergisi falan düşünce ortalama 9 lira kalır. Yaz okulunda bu 18 lira olur. 6 saatlik bir ders ise haftada alacağı haftalık 108 lira aylık 432 liradır. Yaz okulu boyunca 6 saatlik dersten toplam alacağı para 1.000 lirayı geçmez, hadi sen 1500 de bu parayla da ne ev alınır ne araba.

Bu vesile ile meslektaşlarımın gününü kutlarım. Lakin mücadele her zaman daha fazla maaş, özlük hakkı için değil, daha aydınlık bir Türkiye için olmalıdır. Karnımız nasıl olsa bir şekilde doyuyor ama bu ülkenin daha aydınlık bir geleceğe ihtiyacı var hem de her zamankinden fazla.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 19:50
Eğitim - Öğretiminin hakkını verenlerin günü bugün . BAŞÖĞRETMENİN yolunu izleyenlerin günü bugün , vatanı için ulusunun yükselmesini hedefleyenlerin günü bugün.Öğrenciye tokat atanın değil , ders defterini imzalayıp çıkanın değil , okula arkadaşlarıyla muhabbet etmeye gelenlerin günü değil , öğrenciye emek vermeyenlerin günü değil bugün , günü olanların Öğretmenler Günü Kutlu Olsun! Başöğretmeni ve eğitim uğruna şehit olanları saygıyla anıyorum.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 19:52
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

kendine ev araba almak için onlarca öğrenciyi yaz okuluna bırakan
görevini kötüye kullanan haysiyetsizlerin her günü haram olsun..........

Boşnak n'oluyo koçum....

Cool
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır