eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mustafa Yumlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 39>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı alpaybirsen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2015 saat 16:34
m yumlu sanki 40 yıllık esesliymiş gibi savunanlarla görüşmek isterim.

Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2015 saat 22:45
istemiyorsa niye gelmiş sanki çok muhtacız sana, kendini ne sanıyorsun sen gören de çok parlak bir geçmişi var sanacak
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2015 saat 04:10
Amasi falan yok, takimi vitaminsizlerle domdursunlar, bizede essek gelse destek verme düser oluyor. Yeter artik adam gibi bu taraftara yakisan ve eskisehirsporu hakeden oyuncular gelsin.
Sinirime gidiyor su Yumlu, sen neden futbolcu olursun, hic kimseye katkin yok agzin papuc gibi
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskisehir
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2015 saat 09:14
Ben bu kiralık oyuncu olayını oldum olası sevmedim zaten. Bir de bu adam gibileri kiralık getirmenin faydadan cok takımın altını fitillemekten baska bir sey olmadıgını dusunuyorum.
Bu arada daha once sadece Suat Cetintas abinin yorumuna katıldıgımı yazdıgım mesaj silinmis :) iyi de olmus cunku daha sonra yaptıgı yorumu daha cok begendim. Ona daha cok katılıyorum sayın mod :)
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2015 saat 09:27
Alıntı yapılan fatih_hayati

http://www.haber61.net/mustafa-yumlunun-transferinin-perde-arkasi-206895h.htm
Böyle bir haber var bilemiyorum ne kadar doğru

Hikmet Karaman Mustafa Yumlu istemediği takıma gitti demesi hakikaten kötü.

Umarım doğru değildir bu haberler.Dinlenme tesisine döndük iyicene.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2015 saat 09:48
Oynayacağı maçlarda inş takımı sabote etmez.
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2015 saat 10:18
Alıntı yapılan Onur26

Oynayacağı maçlarda inş takımı sabote etmez.

Adama Buradan Saydırırsak Onun da Çok Umurunda İdi Oynayacağı 4 Ay Futbol Burada Kendisini Maçlara Verse Ne Olur Vermese Ne Olur  Zaten Kiralık .... Evil%20Smile

Anlaşılmayan Birde Şu Var Burada Unatıkan Sergen'leri,Coşkun'ları Serdar'ları Getirip Boy Boy Fotoğraflar Verirken Basına Hiç Bu Kadar Saydırmamıştık;  Tüm Türkiye Bas Bağırıyordu Akp Sayesinde, Unatıkan Sayesinde Çıktılar Süper Lige Diye Hiç de Sesimiz Çıkmıyordu O Zaman .... 

Şimdi Mustafa Yumlu İle O Zamanki Durumlar Arasında Ne Alaka Diye Fikirde Kurarız....   
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2015 saat 11:34
Kesinlikle trabzon maçında kadroya alınmasın...
Kritik maçlarda da oynatılmasın...
Bundan sonra kümede kalmak için her maç kritik olduğuna göre boşa yapılmış bir transfer...
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2015 saat 12:30
Şu kaos ortamında bi sen eksiktin.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
  Alıntı alpaybirsen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2015 saat 12:54
m yumluda suc yok beyler...
baskan yalvara yalvara aytaci verdi m yumluyu getirdi. m yumluyu da hic bir kulup istemedi zaten mesut ayagina kadar gitti getirdi. mesut cok az.kaldi eskisehiri terketmene..taraftarimiz kimi istemediyse onu takima aldin.sana diyecegimizi dusme durumunda diyecegiz o zaman kacacak delkk arayacaksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır