eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2013 saat 16:45
Futbolcularda , sanatçılar gibi toplumun gözü önünde olan insanlardır. Bir çok çocuk ve genç futbolcu arkadaşlarımızı kendilerine örnek almaktadırlar. Bu yüzden hem davranışlarına hemde kılık kıyafetlerine dikkat etmek zorundadırlar.
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
kokopelli Liste gör
Yazar

Kaan Özden
Yer: Kahire
  Alıntı kokopelli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2013 saat 17:22
Alıntı yapılan Essfor

Futbolcularda , sanatçılar gibi toplumun gözü önünde olan insanlardır. Bir çok çocuk ve genç futbolcu arkadaşlarımızı kendilerine örnek almaktadırlar. Bu yüzden hem davranışlarına hemde kılık kıyafetlerine dikkat etmek zorundadırlar.

Haklısınız özellikle davranış konusunda kesinlikle örnekler ama saç sakal konusunda katılmıyorum. Zira saç sakal uzatacak yaşa geldiyse o kişi kimi örnek alması gerektiğini düşünecek yaşa gelmiştir.

Eskişehir kenti modernliğiyle bütün Türkiye'de örnek olarak gösterilirken futbolcuların saç-sakal tarzlarının eleştirilmesi bile çok komik geldi bana.
"Tek sevda ESES, tek büyük ESES"
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2013 saat 17:49
Alıntı yapılan Adnan26

Hocam, takimin performansi, yeni oyuncular, gitmesi veya gelmesi gerekenler hakkinda birsey yazmak istemiyorum, haddime degil...

Yalniz sizden tek istedigim, belki buda haddime degildir, su genc oyuncular biraz kendilerine ceki düzen versinler. Bilhassa Türkiye liglerinde moda olan sakal birakma aliskanliklarini gözden gecirsinler. Düzgün bakimli hos görünen sakala lafim yok ama öyle tipler varki, insan bakarken bile sinirleniyor. Bilmiyorum bu sakal modasi bir siyasi isaretmi yoksa birilerine yakin görünme cabasimi, belkide sadece bir trend'dir. Kimseyi suclamak istemiyorum.

Altintop kardesler, Serdar Kesimal, Volkan bazi örnekler, sac sakal biyik karismis... Buna bazi oyuncularda farkli bir stilde katilmis. Hasan Ali, Alper, Olcay. Hz. Isanin filmlerindeki tipler gibi, birbirilerinin kopyalari. Bizim takimimizda cogu genclerde sakal modasina uymus, bilhassa yeni transfer Tanju Kayhan, gercekten cok itici gözüküyor. Günlük antrenman resinmlerini izliyorum, her 3 oyuncudan ikisi sakal birakmis.. hadi Servet yillardir sakalli onu öle taniyoruz ama digerleri? Veysel, Kayacan, Tello, Özgür, Tarik, Hasan Hüseyin, vs.

Sizlerin ve genc oyuncularimizin sitemizi takip ettigini duyuyoruz. Belki bu yazimida dikkate alirsiniz. Kimsenin özel hayatina karisma gibi bir yetkimiz yok, ama bazi nasihatlar bazen faydali olabilir. 

Korkmayın adnan bey, Şeriat gelmez. korkunuzdan ödünüz kopuyor çocuklar camiiye gitti mi. Tir tir titriyorsunuz sizin zihniyet Dinimizi yaşamaya çalışanları görünce. Hiç korkmayın. Barlar Sokağına gidin görün sonra derin bir oh çekin
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2013 saat 18:12
Alıntı yapılan SalihSeçer

Alıntı yapılan Adnan26

Hocam, takimin performansi, yeni oyuncular, gitmesi veya gelmesi gerekenler hakkinda birsey yazmak istemiyorum, haddime degil...

Yalniz sizden tek istedigim, belki buda haddime degildir, su genc oyuncular biraz kendilerine ceki düzen versinler. Bilhassa Türkiye liglerinde moda olan sakal birakma aliskanliklarini gözden gecirsinler. Düzgün bakimli hos görünen sakala lafim yok ama öyle tipler varki, insan bakarken bile sinirleniyor. Bilmiyorum bu sakal modasi bir siyasi isaretmi yoksa birilerine yakin görünme cabasimi, belkide sadece bir trend'dir. Kimseyi suclamak istemiyorum.

Altintop kardesler, Serdar Kesimal, Volkan bazi örnekler, sac sakal biyik karismis... Buna bazi oyuncularda farkli bir stilde katilmis. Hasan Ali, Alper, Olcay. Hz. Isanin filmlerindeki tipler gibi, birbirilerinin kopyalari. Bizim takimimizda cogu genclerde sakal modasina uymus, bilhassa yeni transfer Tanju Kayhan, gercekten cok itici gözüküyor. Günlük antrenman resinmlerini izliyorum, her 3 oyuncudan ikisi sakal birakmis.. hadi Servet yillardir sakalli onu öle taniyoruz ama digerleri? Veysel, Kayacan, Tello, Özgür, Tarik, Hasan Hüseyin, vs.

Sizlerin ve genc oyuncularimizin sitemizi takip ettigini duyuyoruz. Belki bu yazimida dikkate alirsiniz. Kimsenin özel hayatina karisma gibi bir yetkimiz yok, ama bazi nasihatlar bazen faydali olabilir. 

Korkmayın adnan bey, Şeriat gelmez. korkunuzdan ödünüz kopuyor çocuklar camiiye gitti mi. Tir tir titriyorsunuz sizin zihniyet Dinimizi yaşamaya çalışanları görünce. Hiç korkmayın. Barlar Sokağına gidin görün sonra derin bir oh çekin

Kardesim seni tanimam görmem.... sende beni tanimazsin... yasin hayli genc, senin yasinda oglum var, 1991 dogumlu... sen hangi bilgiye dayanarak benim hakkimda (dinsiz oldugumu ima ederek) yaziyorsun... kendine gel... haddini bil. Buradada kimseye dini ögretmeye kalkma. Kendi inancini kendine sakla.

Iyiki birsey yazdik... Tamam aman istedikleri gibi dolassinlar...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2013 saat 18:13
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan SalihSeçer

Alıntı yapılan Adnan26

Kardesim seni tanimam görmem.... sende beni tanimazsin... yasin hayli genc, senin yasinda oglum var, 1991 dogumlu... sen hangi bilgiye dayanarak benim hakkimda (dinsiz oldugumu ima ederek) yaziyorsunuz... kendine gel... haddini bil. Buradada kimseye dini ögretmeye kalkma. Kendi inancini kendine sakla.

Iyiki birsey yazdik... Tamam aman istedikleri gibi dolassinlar...

Haşa, ben kimseyi dinsizlikle suçlamadım. Eğer öyle olduğunu düşünüyorsanız özür diliyorum.
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2013 saat 18:18
Adnan Abi bir oyuncunun görünüşüne karışamayız yani saçına sakalına
sadece bu futboluna engel oluyorsa Teknik Direktor / Başkan vs karışabilir

Şuan mesela Tanju Kayhanın sakalı futboluna engel olacağınısanmıyorum
onun için o kendi tercihidir bence karışılmamalı

Biri Sakal sever diğeri sevmez bunlarda onların kendi zevklerii
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Öner Liste gör
Yazar

Öner
  Alıntı Öner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2013 saat 19:27
Salih seçer de hükümet sözcüsü maşallah,spor forumu burası şakirt.
celle celalühu, eskişehirspor
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2013 saat 21:01
Rastgele youtubeda dolaşırken rastladığım bir videoda futbolcularımızdan Ruud Boffin'in West Ham reservesindeki maça denk geldim.Chelsea-West Ham maçı. Maçta ayrıca denemeye aldığımız Aziz Deen-Conteh'de oynuyordu. Zamanında karşılıklı oynamışlar. Ve Beşiktaş'ın yeni transferi Gökhan Töre'de Boffin'e 1 gol atmış
http://www.youtube.com/watch?v=AixDtyQda0g
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 04:12
Alıntı yapılan Öner

Salih seçer de hükümet sözcüsü maşallah,spor forumu burası şakirt.

Yapıştır etiketi...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2013 saat 04:17
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan enis26

ya arkadaşlaar pes diyorum yani bu kadar olur. Her aklına gelen herşeyi yazmasın avrupa futbolundaki tipler bi bakın. Sonra neden bunalrı konuşuyoruz takımı konuşalım performansa bakalım. 

Peki Kemal bey yazmayiz... Ben kimsenin sakalina falan karistigim yok, hakkimda yok zaten , ama Al Kaide teröristi gibi dolasanlari  görünce iki satir yazdik... yoksa herkesin sakalida tercihide kendisine...  
El Kaide teröristlerinin bıraktığı sakal sünnettir. Sakalın şeklinde bir yamuk yok, yamuk zihinlerinde. Kim hangi düşünceyle o tip sakal bırakır, bizi bağlamaz...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır