eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Van'da Deprem 23.10.2011

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 16:06
Real Madrid resmi sitesinde acımızı paylaştığını söylemiş. Teşekkürler

Realmadrid.com

El Real Madrid C. F. quiere mostrar su solidaridad y su apoyo al pueblo de Turquía tras el terremoto sufrido en las últimas horas. El club quiere trasladar además muy especialmente su pesar y su cariño a los familiares de las víctimas.

http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/es/1193040472416/1330069939143/noticia/ComunicadoOficial/Comunicado_oficial_2011-10-24.htm?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 16:22
Türk Kürt veya bir başka ırk farketmez Âllah hepsinin yardımcısı olsun
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 16:33
Şunu lütfen unutmayalım türk kürt kardeştir pkk kalleştir bu vatan hepimizin bu vatanı beraber kurduk . Allah yardımcıları olsun elimizden geldiği kadar maddi manevi yardımlarımızı esirgemeyelim.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 16:44
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 16:52
bazıları vana yardım yapılmasıyla övünüyor. tabi yapılacak türkiye cumhuriyeti sınırlarında bir il büyük deprem olmuş.yok doğu ili diye depreme sevinen varsa zaten biz çoktan bölünmüşüz demektir.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 17:23
Arkadaşlar sizinle bir şey paylaşmak istiyorum. Herkes fikrini söylemiş. Ne olursa olsun televizyondan o görüntüleri izlerken içim acıyor. Her insanı hain diye bir tutmak ne kadar kötü. Benimde çok kürt arkadaşım olduda asla bir yanlısını görmedim. Evlerinde Türk Bayrağı Atatürk posteri olanlardı. Aslında bunları burda derken bile içim bir acayip oluyor. Ne durumlara düştük. apo denen şerefsizin bile aslen kürt değil ermeni olduğu ve ülkeyi karıştırma çabasında olunan birisi olduğu çoğu yerde biliniyor.

Asıl anlatmak istediğim şu şimdi: Facebookta çok iyi ve değer verdiğim anne tarafı Diyarbakır babası Karslı olan bir arkadaşımının yazısını paylaşacağım izninizle.Bu ülkede paralarını şerefiyle şükrederek kazanan bir aileye sahip. Her okuduğumda asıl oynanmak istenen oyuna geldiğimizi düşünüyorum.

Bu yazı :

BUNU BEN YAZDIM LÜTFEN OKUYUN . Türkiye dünya çapında gezilip görülmesi gereken eşsiz yerlerden biri Türkiye Türkiye olmak için Türk Kürt Laz Çerkez daha sayamadığım her dilden dinden vatandaşıyla savaşıp Türkiye oldu. Allah'ım bizi iç savaşlardan korusun AMİN. Rabbim bizi başka felaketlerele sınama bu vandaki deprem son imtihanımız olsun AMİN. Unutmayalımki TÜRKİYE DEPREM KUŞAĞINDA her an her yerde depremle yüzyüzeyiz.... İstanbulda da deprem bekleniyor belki bugün belki yarın hu olucak. LÜTFEN PROFİLLERİNİZDE KİMSEYİ RECİDE EDECEK KIRACAK ŞEYLER PAYLAŞMAYIN. (DÜN ÇOK YAKIN BİR KIZ ARKADAŞIM VANDA ÖLENLERE ACIMADIĞINI BİR KAÇ KÜRDÜN YOK OLDUĞU İÇİN MUTLU OLDUĞUNU YAZMIŞ. BU NASIL BİR VİCDANDIR ÖLEN CANDIR NASIL SEVİNDİ BİLEMEDİM BENDE KÜRDÜM İÇİM ACIYA ACIYA SİLDİM ARKADAŞIMI ÇÜNKÜ BENDE ÖLSEM BELKİ SEVİNECEK. 3 GÜNLÜK DÜNYA AYRIMCILIK YAPMAYALIM SAVAŞA İNAT BARIŞ DİYELİM KİMSEYİ KIŞKIRTMAYA YÖNELİK ŞEYLER PAYLAŞMAYIN. SAVAŞ DEĞİL BARIŞ OLSUN. KURŞUNLA DEĞİL ECELİYLE ÖLSÜN YARADAN ALSIN CANIMIZI. AMİN. ( KADER ****)
Yukarı
sumeres Liste gör
Deneyimli Yazar

sümer altuğ
Yer: Eskişehr
  Alıntı sumeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 17:26
yardım edeceğiz mutlaka devletin yardımıda bizlerin verdiği vergilerdir gene bizlerin parasıdır.inşallah yapılan yardımlar mehmetçiğe mermi olarak geri dönmez...depremde ölenlere rahmet yaralılara şifalar...Allah yar ve yardımcıları olsun.deprem zordur yara sarmak zordur depremde..
Sevgiyle yaklaşmak güzeldir..
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 17:41
19'u Ercişte olmak üzere toplam 22 öğretmenimiz, vatandaşın şahsiyetlerini önemsemeden
vatanı için hizmete gittiği Van'da canlarını vermişler... Ki bence onlarda şehittir... Sevinenler, üzülemeyenler birde bu açıdan balsınlar...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 17:54
‎*** TEŞEKKÜRLER ETİ ***

ETİ olarak Van’da yaşanan deprem felaketi nedeni ile tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, hayatlarını kaybedenlere rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

ETİ, başta ETİ Cicibebe ve Etimek olmak üzere, afet bölgesinde ihtiyaç duyulan çeşitli ETİ ürünlerini Van için, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’ne; Erciş için ise Ağrı Vali Yardımcılığı, Kriz Masası Başkanlığı’na teslim edilmek üzere göndermiştir.
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2011 saat 18:11
Allah yardımcıları olsun.(pkk'ya destek verenler hariç)
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır