eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Tevez32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 16:18
Kadrodan Alper ve Diegoyu cikar yerlerine Veysel ve Bulenti koyun bakalim bu sene 15.ligten yukari cikabiliyo muyuz.Demisler Boyd Dede Kamara gibi oyuncular her takimda banko oynar afedersiniz ama kimi kesekeceler Cenk Tosun'u mu Olcan i mi Ozan ipek i mi Vedersonu mu Ivan i mi.Bu is bu kadroyla olmaz.

Tamam soyleyin bana kadromuz hangi 12 takimdan iyi yazarsaniz sevinirim.Babana Bjk li diyenede afedersiniz ama bi tarafimla guluyorum
Yukarı
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
  Alıntı Tevez32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 16:22
Bana gore ligin kaliteli siralamasi

1 Fenerbahce
2 Besiktas
3 Galatasaray
4 Trabzonspor
5 Gaziantepspor
6 Ankaragucu
7 Kayserispor
8 Bursaspor
9 Orduspor
10 Eskisehirspor
11 Mersin Idman Yurdu
12 Genclerbirligi
13 Istanbul BBS
14 Manisaspor
15 Antalyaspor
16 Sivasspor
17 Samsunspor
18 Karabukspor

Bu demek degil ki biz ligi 10. sirada bitirecez.Ligdeki siralama takimlarin sadece kadro kalitesine gore olmaz yonetim durumu, Taraftar Teknik Direktor gibi onemli etkenler vardir tabiki en onemlisi PARA yani SIKE...
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 16:43
Ne yani Ankaragücü ordu  gibi takımlar bizden kaliteli mi ? Güldürme adamı Allah Aşkına..
Yukarı
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
  Alıntı Tevez32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 16:47
Bana gore kaliteli ha Ankaragucu dagilirmi bilinmez ama suanki kadrosu bizden daha kaliteli.Ordu da Dalmat Miguel Culio ve Stancu ile cok kaliteli kadrosu var.Tek tek bakildiklarinda 2 takiminda bizden daha kaliteli ve genis kadrosu olduklarini dusunuyorum.

Mesela Ankaragucu'den Sapara Sestak Ozgur Hurriyet Rajnoch cok begendigim oyuncular.Kelhar i arastirmistim bizde gelmesi icin oyuncu onerilerine yazmistim yaklasik 2-3 hafta sonra Ankaragucu'ne geldi bakalim nasil oynayacak.

Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 16:48
Alıntı yapılan Tevez32

Kadrodan Alper ve Diegoyu cikar yerlerine Veysel ve Bulenti koyun bakalim bu sene 15.ligten yukari cikabiliyo muyuz.Demisler Boyd Dede Kamara gibi oyuncular her takimda banko oynar afedersiniz ama kimi kesekeceler Cenk Tosun'u mu Olcan i mi Ozan ipek i mi Vedersonu mu Ivan i mi.Bu is bu kadroyla olmaz.

Tamam soyleyin bana kadromuz hangi 12 takimdan iyi yazarsaniz sevinirim.Babana Bjk li diyenede afedersiniz ama bi tarafimla guluyorum
Sen bunlara kafa yormadan önce git bir forum kurallarını oku da üst üste mesaj yazmanın flood olduğunu ve yapılmaması gerektiğini öğren.

Boyd,Alper,Diego bu lig'de her takımda her oyuncuyu keser. Avrupa futbolunu takip etmediğin açık ve net heralde. Alper ise zaten istanbulluların peşinde dört dolaştığı futbolcu. Neyse..

İlk 3 hafta sonrası görüşelim demişsin. İstersen play off sonrası görüşelim    Daha 3 hazırlık maçı oynamışız, hocamız imza atalı 1 ay olmamış gelmiş internet üzerinden sallıyorsun. ÖNCE TAKIMIN İÇİN BİRŞEYLER YAP, ONDAN SONRA ATIP TUT. Bunu söylemekteki kastım da güven meselesi.

Biz stoperi Vucko, liberosu Bülent Ertuğrul, açığı Serdar Özbayraktar ve Kocabey olan takımlar 2 hafta üst üste Eskişehir'de cincon ve fenere geçit vermedik. 2 maçta 6 gol attık. heeee çok mu iyiydi kadro ? Hayır tabiki. Bu seyirci o stadda olduğu sürece bu böyle devam eder. Bu maçları taraftar kazandı. Rıza Çalımbay döneminde bile o kısıtlı kadroyla evimizde 10 maçlık yenilmezlik serisi yakalamıştık zamanımızda. Herkes gidicek elbet, ama o taraftar senin tabirinle 12. (!) olan kadroyu bırak takımı 3.ligde oynasa bile orda olacak.

Sivasspor
Karabükspor
Ankaragücü
Samsunspor
Orduspor
Antalyaspor
Gençlerbirliği
MİY
Ordu
Gençlerbirliği gibi takımlardan daha kaliteli kadroya sahibiz. Daha da sayayım mı ?

Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
  Alıntı Tevez32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 16:56
Alıntı yapılan eses_irsadinho

Alıntı yapılan Tevez32

Sen bunlara kafa yormadan önce git bir forum kurallarını oku da üst üste mesaj yazmanın flood olduğunu ve yapılmaması gerektiğini öğren.

Boyd,Alper,Diego bu lig'de her takımda her oyuncuyu keser. Avrupa futbolunu takip etmediğin açık ve net heralde. Alper ise zaten istanbulluların peşinde dört dolaştığı futbolcu. Neyse..

İlk 3 hafta sonrası görüşelim demişsin. İstersen play off sonrası görüşelim    Daha 3 hazırlık maçı oynamışız, hocamız imza atalı 1 ay olmamış gelmiş internet üzerinden sallıyorsun. ÖNCE TAKIMIN İÇİN BİRŞEYLER YAP, ONDAN SONRA ATIP TUT. Bunu söylemekteki kastım da güven meselesi.

Biz stoperi Vucko, liberosu Bülent Ertuğrul, açığı Serdar Özbayraktar ve Kocabey olan takımlar 2 hafta üst üste Eskişehir'de cincon ve fenere geçit vermedik. 2 maçta 6 gol attık. heeee çok mu iyiydi kadro ? Hayır tabiki. Bu seyirci o stadda olduğu sürece bu böyle devam eder. Bu maçları taraftar kazandı. Rıza Çalımbay döneminde bile o kısıtlı kadroyla evimizde 10 maçlık yenilmezlik serisi yakalamıştık zamanımızda. Herkes gidicek elbet, ama o taraftar senin tabirinle 12. (!) olan kadroyu bırak takımı 3.ligde oynasa bile orda olacak.

Sivasspor
Karabükspor
Ankaragücü
Samsunspor
Orduspor
Antalyaspor
Gençlerbirliği
MİY
Ordu
Gençlerbirliği gibi takımlardan daha kaliteli kadroya sahibiz. Daha da sayayım mı ?

Sen bunlara kafa yorma demissin benim kafa yordugum sey Eskisehirspor.Bilmiyorum ogrenmis oldum sayende

asil meseleye gelecek olursak Alper be Diego dogru soyluyorsun neredeyse butun takimlarda ilk 11 oynar.Ama Boyd icin durum hicte oyle degil bana gore 3-4 takimda anca oynar.Boyd Turkiye'ye uygun bir santrofor degil Turkiye de defanslar cok sert agresif Boyd topla bulusmasi cok zor haa olur soyle 10 numara bi oyun kuruncun arkasinda defansif yonden kuvetli 2 orta saha Boyd un pres yapmasina top tasimasina gerek kalmaz ve senede 12-14 gol atar.

Taraftarimiz tabiki cok onemli bu sene evimizde cok fazla puan kaybi yasayacagimizi dusunmuyorum.O zaman ki takim kalitemiz ile bu zaman ki takim kalitemiz arasinada tabiki daglar kadar fark var ama bir tek bizim kalitemiz artmadi ki butun takimlar her sene kalitesini artiriyor.

Dedigim gibi kadro kalitesi tek basina ligdeki durumu belli etmez buna Taraftar Yonetim gibi daha bir cok dis etken vardir.

Kadromuz alternatifsiz ve 11 de eksik oldugumuz 1-2 bolge var 10 numara ve yerli stoper.

Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 16:56
Alıntı yapılan Tevez32

Bana gore kaliteli ha Ankaragucu dagilirmi bilinmez ama suanki kadrosu bizden daha kaliteli.Ordu da Dalmat Miguel Culio ve Stancu ile cok kaliteli kadrosu var.Tek tek bakildiklarinda 2 takiminda bizden daha kaliteli ve genis kadrosu olduklarini dusunuyorum.

Diego, Dede, Alper, Erkan, Burhan, Boyd, Kamara Onların Alayına yeterde fazla bile gelir.
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 17:02
bu tavaz denen adam bjk li muhatab olmayın bunla adamın işi gücü takımı küçük görmek aşağılamak ben gereken cevapları verdim adam hala burda bunun işi gücü burda pruvake etmek milleti oyuncuya sataşıyo takımı kötülüyo bjk ile dağlar kadar fark varmış aramızda böyle diyo berabere kalırsak iyi sonuçmuş
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
nahre_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nahre_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 17:05
futbol yürekle kafayla oynanır bizim mevcut kadromuzdaki bütün oyuncularımızdada bu inanç var merak etme.. he illede kalite tartışması yapıcaksak sivas-karabük-samsun-antalya-ordu-mersin-gençler-manisa-belediye-mersin   bu takımların üstünde bir kadromuz var kardeşim
herkes sever BİZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
Tevez32 Liste gör
Yazar

Ozan Ayhan
  Alıntı Tevez32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2011 saat 17:05
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

bu tavaz denen adam bjk li muhatab olmayın bunla adamın işi gücü takımı küçük görmek aşağılamak ben gereken cevapları verdim adam hala burda bunun işi gücü burda pruvake etmek milleti oyuncuya sataşıyo takımı kötülüyo bjk ile dağlar kadar fark varmış aramızda böyle diyo berabere kalırsak iyi sonuçmuş

Dogru soleyeni dokuz koyden kovarlar hesabi at tut sende.Yok bjkliymisim
cok her zaman takimi kotuluyor musum da.Kabul edersin veya etmessin ama saygi gostermek zorundasin benim gorusum evet Bjk ile kadromuzun kalitesi arasinda daglar kadar fark var.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır