eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Bonus

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES26TOLGA Liste gör
Yazar

Tolga BAYCAN
Yer: Afyon
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES26TOLGA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2011 saat 17:00
Bende hem mesajla hemde intenetten başvurdum ayrıca gidip bankaya birebir başvuru yaptım.

Üçünde de aradılar üyelik bilgileri vs. gibi bilgileri alıp daha sonra haber verilecek tarzında şeyler söylüyorlar(ki çoğu zaman 15 gün içinde gelecek.)

Ama bu zamana kadar söyledikleri miktar gün geçtikten sonra bankaya gidince iptal etmişler ve 6 ay boyunca bir daha başvuramazsınız dediler.

Ben daha dün gidip Garanti Bankası Bonus karata başvurdum ve bugün cebime gelen mesajda kartınız gönderilecek ayrıca internetten limitinizi koyarak alışverişinize başlayabilirsiniz diye bir mesaj geldi.

Halbuki ne kadar da isterdim takımımın kartıyla alışveriş yapmayı bunun için tüm kartlarımı iptal edebilirdim fakat olmadı.

Kısacası Denizbank bu işi ya-pa-mı-yor...Bazı bankalar müşteri bulamıyor.Bazıları müşterileri için her türlü memnuniyeti sağlamaya çalışıyor.

Fakat Denizbank elinde olan bunca müşteri portföyüne rağmen bunu kullanamamakla kalmıyor ayrıcada insanları kandırıyor...
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
haydogan Liste gör
Yazar

Hasan AYDOGAN
Yer: Konya
  Alıntı haydogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2011 saat 08:46

Bugun Denizbankın web sayfasından  Es Es bonus kart başvurusu yapayım diye baktım. İlk yıl için 44,49 TL aidat istendiği belirtiliyor.

Hasan AYDOGAN
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2011 saat 09:35
ESES Bonus'dan Altyapıya Katkı

Denizbank ile Eskişehirspor işbirliği ile hayata geçirilen ESES Bonus kartın 1 Mayıs - 1 Haziran kampanyası bugün tesislerde basına tanıtılarak, Ocak-Mart dönemine ait katkı payı çeki Kulüp Başkanımıza sunuldu.
   Tanıtımda Başkanımız Halil Ünal ve yöneticilerimizden Mali Asbaşkanımız Mustafa Kozanlıoğlu ile İdari Asbaşkanımız Ahmet Yalçın yer alırken, Denizbank Eskişehir Şube Müdürleri Sabahattin Kırtunç, Ahmet Yıldırım ve Süleyman Karamanlı bulundular.
   Halil Ünal ESES Bonus kartının katkı paylarının Eskşiehirspor altyapısı için kullanılacağını belirtirken sözüne şöyle devam etti "Aralık ayında Denizbank ile gerçekleştirdiğimiz protokol sonucunda başlayan bu birliktelik sayesinde kart sayıları belli adetlere ulaştı. Bugüne kadar yapılan harcamaların payları da hesaplarımıza bugün itibariyle geçti. Büyük Eskişehirspor camiasının bu kart çalışmalarına özel önem göstermesini rica ediyorum. 1 Mayıs - 1 Haziran arasında kampanyaya katılarak  büyüklüğümüzü gösterelim. Kampanya dahilindeki taraftarlarımız da alışverişlerini bu kartla gerçekleştirirlerse kulübümüze kalıcı gelir tesis etmiş olacaklardır. Zaten taraftarlarımız için bu kartı kullandıklarında çeşitli avantajlar mevcut. Hedefimizi 100bin kart olarak düşünüyorum. Taraftarlarımızın bu hedefe iştirak edeceklerine inanıyorum."

Söz alan Denizbank Eskişehir Şubesi Müdürü Sabahattin Kırtunç ise şunları söyledi : "Denizbank olarak şehrimizin takımı Eskişehirspor'u, Bonus programında bulunan 4. takım olarak görmekten kıvanç duyuyoruz. Bu kart sayesinde, kart sahiplerine ekstra bir yük gelmeden, Eskişehirspor'a maddi katkı sağlamaları mümkün. Ayrıca kendilerine Esstore ürünlerinde ve kombine satışlarında cazip avantajlar da bulunuyor. 1 Mayıs-1 Haziran arasında kampanyaya katılımda bulunan taraftarlarımızdan kart aidatı alınmayacağı gibi, Eskişehirspor'un atacağı gol sayısı oranında Bonus kazanma kampanyası da başlamıştır. Eskişehirspor taraftarlarının sahip çıkacağını biliyorum, çünkü Iğdır şubemizden bile 10 adet ESES Bonus kartı verildi. Bunları görünce bizim de enerjimiz 10 kat artıyor. Eskişehirspor altyapısına verdiğimiz destek artarak devam edecek."

Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2011 saat 10:57
Eskişehirspor'un atacağı gol sayısı oranında Bonus kazanma kampanyası da başlamıştır.
Benim korkum yediğimiz gollerin faturasını bize çıkartmaları olmasınTongue 
Kampanya güzel.
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2011 saat 11:34
aylık 500 tl harcama garantisi verirseniz geçerli bu kampanya.ilgilenenlere duyurulur
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
bozoes26 Liste gör
Yazar

hasan
Yer: istanbul :(
  Alıntı bozoes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 01:35
ben de çıkartcam denizden eses kart ama yıllık aydat ücreti tam olarak ne kadar alcak acaba ? fatura bağlatsak almaz mı bi sormak lazım..
Yukarı
haydogan Liste gör
Yazar

Hasan AYDOGAN
Yer: Konya
  Alıntı haydogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 13:30
Denizbank cep telefonumu aradı. Eses bonus karttan bahsetti. Üyelik ücreti var mı? dedim. İlk yıl 24.5 TL, sonraki yıllar 40 kusur TL dedi. Ben de istemiyorum dedim.
Denizbanka 40 kusur vereceğime direk ES ES'ime 50 veririm. 
Hasan AYDOGAN
Yukarı
mehmetaliaydemir Liste gör
Yazar

mehmet ali aydemir
Yer: eskişehir
  Alıntı mehmetaliaydemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 17:58
denizbanka Eses bonus başvurusu yaptım ama vermediler.. İş bankası ve garanti göndermek için yalvarıyor bunlara başvuru yapıyoruz vermiyorlar.. Cüzdanımızda Bi eses bonusumuz olsun istedik ama olmadı napalım..
Biz Eskişehirsporluyuz..
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 11:32
aynen bende sen gibi aynı dertten yakınıyorum keşke daha iyi bir banka olsaydı
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 17:04
Keşke daha iyi bir banka olsaydı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır