eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Neden Eskisehirspor?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101112
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cedibe Liste gör
Yeni Yazar

CÜNEYT
Yer: TÜRKİYE
Online Durum: Offline
  Alıntı cedibe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2009 saat 23:35
çünkü sevdası bir ateştir.
eses bir sevda
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 00:44
Baba mesleği .
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 00:50

Sebep asabiyesi...

Yukarı
sevincberat Liste gör
Yazar

berat
  Alıntı sevincberat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 01:04
biz babadan böyle gördük...
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 01:25
ESkiler bilir..
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 02:58
senesini hatırlayamadım simdi ama 3.ligteydik onu hatırlıyorum yasım 8 yada 9 dayım istanbuldan gelmisti yigenim gel seni carsıya gotureyim gezeriz deyip karnımı doyurduktan sonra dogru stadın yolunu tutmustuk stadtan iceri girdikten hemen sonra eses li oldum desem yeridir eve dondum gozumu kapattıgımda kırmızı sıyah cubuklu forma gozumde canlanıyodu cok ilginc bir duygu ama o gunden sonra eses ten baska takım bilmedim herklez dalga gecerdi okulda arkadaslar arasında yokmu tutacak baska takım aaaa siz hangi ligtesiniz ..... falan fıstık cok kavga ettim bu konu yüzünden okul donemlerimde ama sonraları yavas yavas degisti en azından etrafımdaki insanları degistirdim biriktirdigim paralarla arkadaslarımı maclara goturdum goturdugum eses li oldu eses li olmak baska bisey savdanın  güzel günlerini degil zor gunlerini daha cok seviyorum 3. ligteykende eses liydik süper ligteykende esesliyiz daha dogrusu mezara kadar bizim sevdamız ....
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101112

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır