eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

NBA 2009-2010 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2010 saat 18:04
Chris Bosh'un yoklugunda 4 mac ust uste kaybeden Toronto'da, bu 4 maclik serinin son macinda Hidayet de sakatlik gecirdi. Houston potasi onunde Jared Jefferies'in ayagina basarak sol ayak bilegini burkan Hidayet bu macin ikinci yarisinda oyundan cikmak zorunda kaldi. Hidayet Cuma aksami oynadiklari ve 102-96 kazandiklari NY Knicks macinda (asagidaki haberin fotografinda da gorulecegi uzere bandajli ayagi ile) takimindaki yerini aldi:
**
Mehmet Okur, Utah'in Cumartesi gunu LA Clippers'i farkli maglup ettigi macta DeAndre Jordan'a guzel bir blok yapti. Mehmet Okur'un websitesinde bu blogun fotografi, youtube'de ise videosu var:
**
NBA'de son 4 sezonda (2006-2007 sezonunun basindan bugune) en fazla double-double yapan 4 oyuncu sirasiyla Dwight Howard (Orlando, 241), Tim Duncan (San Antonio, 177), Steve Nash (Phoenix, 168), Carlos Boozer (Utah, 164) imis.
**
Mete
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2010 saat 20:21
Hidayet Mehmet ve Ersan'ın NBA' performansları çok iyi gidiyor.
Yeri geliyor üçüde takımı sırtlayan isim oluyorlar.
Ve Türkiye'de yapılacak Avrupa Şampiyonasından ben çok umutluyum ..
Final oynayacağımızı düşünüyorum ..

Hido,Memo,Ersan,Semih,Oğuz,Ender,Kaya,Kerem,Ömer vs. gerçekten kaliteli bi kadroya sahibiz ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2010 saat 20:34
Alıntı yapılan Volkan

Hido,Memo,Ersan,Semih,Oğuz,Ender,Kaya,Kerem,Ömer vs. gerçekten kaliteli bi kadroya sahibiz ..

değil dünya şampiyonası.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2010 saat 20:57
Özür dilerim Dünya olacaktı ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2010 saat 22:55
Alıntı yapılan Volkan

İş ne yazık ki, bu kadroyu oynatabilecek bir coach'a sahip olmakta bitiyor. Sürekli hükmedebileceği, onun sistemine sorun çıkarmayan, gözüne batmayan ( final serisinde Kaya Peker'in febeye karşı ekstra motive oyunu onu milli takımdan etti )  oyuncularla yoluna devam  etme isteği olası bir madalyadan etmedimi bizi yaz aylarında... Biraz bilgisi olan birinin bile farkında olduğu, savunmada ayakları çabuk, rakibin dışarıdan şutu olan uzununu tutabilecek, hücumda teke tek oyunu olan, dışardan şut atacak bir uzunun eksikliğinde Cevher ve Kaya milli takımda yoktu.
Tanjeviç olduğu müddetçe Milli bir başarı çok zor...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2010 saat 06:42
Alıntı yapılan matt

NBA'de All-Star haftasonu bir bakima sezonun ilk yarisi ile ikinci yarisini ayiran kucuk bir ara olarak kabul ediliyor. Ligde son 10 sezonun 8'inde All-Star haftasonuna en iyi galibiyet yuzdesi ile giren takimlar en az konferans finali oynamislar. Son iki sezonda ise All-Star haftasonuna en iyi derece ile giren takimlar (2007-08 Celtics: 41-9, 2008-09 Lakers: 42-10) sampiyon olmuslar. Bu sezon All-Star oncesinin en basarili takimi ise 43-11'lik derecesi ile Cleveland idi.
NBA'de 50 galibiyet barajina ilk ulasan takim da Cleveland oldu. Son iki sezonda 50 galibiyet barajina ilk ulasan takimlar (2007-08 Celtics: 50-12, 2008-09 Lakers: 50-12) sampiyon olmuslar. Bu arada Cleveland tarihinde ilk kez 50 galibiyet barajina tum takimlardan once ulasmis.
Mete
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2010 saat 08:46
New York'da duzenlenen Big East turnuvasinda sampiyonlugu Deniz Kilicli'nin da forma giydigi West (Bati) Virginia kazandi (Deniz 42 numarali formayi giyen basketbolcu):
Bu, W. Virginia Universitesi'nin ilk Big East sampiyonlugu. Daha once 2005 yilinda final oynayan ve Syracuse'a karsi kaybeden W. Virginia, bu kez Georgetown karsisinda zafere ulasti. Georgetown mezunu olan eski ABD baskani Bill Clinton da turnuva maclarini yakindan takip etti:
W. Virginia simdi NCAA turnuvasinda ulke sampiyonlugu icin mucadele edecek.
Mete
Yukarı
bozoes26 Liste gör
Yazar

hasan
Yer: istanbul :(
  Alıntı bozoes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2010 saat 13:33
yaa bugün baktım nete hido gene yokları oynamış 4 sayıConfused 8 asist yapmış ama sayı atamıyoo, çok formsuz.. inşallah play offlarda düzelir tabii kalırlarsa...:((
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2010 saat 13:42
Son maçlarda Mehmet Okur ve Ersan çok iyi oynuyorlar.Ama Hidayet performans açısından çok kötü.Chris Bosh ,Bargniani ye ayak uyduramıyor.Bende ,Play Offlarda düzeleceğini sanıyorum.
Yukarı
bozoes26 Liste gör
Yazar

hasan
Yer: istanbul :(
  Alıntı bozoes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2010 saat 14:30
inşallah düzelir... biz de yavaş yavaş ersan'a hidayete ısındığımız gibi ısınsak iyi olacak çünkü bayrağı gelecekte o taşıyacak gibi duruyooWink inşallah ilerki yıllarda kendini ispatlayıp o da bizi uykusuz bıraktırır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır