eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Fotoğrafları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
Online Durum: Offline
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 12:39
Denize kıyısı yok ama plajı var   Türkiye'de denize kıyısı olmadığı halde plajı olan bir şehir... Artık o şehrin halkı yaz aylarında şehirlerinde kalıp güneşlenecekler... Peki burası hangi şehrimiz? şehrimizle gurur duyacağıız bir gelişme..tüm Türkiye görüyor artık

bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 13:21
Alıntı yapılan ramozotti

Denize kıyısı yok ama plajı var   Türkiye'de denize kıyısı olmadığı halde plajı olan bir şehir... Artık o şehrin halkı yaz aylarında şehirlerinde kalıp güneşlenecekler... Peki burası hangi şehrimiz? şehrimizle gurur duyacağıız bir gelişme..tüm Türkiye görüyor artık

Eskişehirin bu kadar gelişmesi hep Büyükerşen hoca sayesinde ALLAH razı olsun
valla bravo Clap
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 13:22
Alıntı yapılan CuRuFeS

Umarım bu şehir Yılmaz Büyükerşen'in değerini bilir... Muhteşem bir şehir yarattı... Gurur duyuyorum memleketimle!

Nankörlük edersek ALLAH sorar
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 13:31
helal olsun başkanımıza.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 13:35
Alıntı yapılan ilkeres26

Alıntı yapılan CuRuFeS

Umarım bu şehir Yılmaz Büyükerşen'in değerini bilir... Muhteşem bir şehir yarattı... Gurur duyuyorum memleketimle!

Nankörlük edersek ALLAH sorar

Vallahi siyasi konulara girmek istemiyorum ama Büyükerşen'e seçimlerde bunca emeğinin karşılığı verilmezse ben Eskişehirliliğimden utanırım arkadaş.
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
Yer: Turkey
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 13:37
Ben orayı canlı olarak da gördüm gerçekten çok güzel. Harikasın başkanım söylenecek söz yok. Yaz gelsin de siyah kırmızı havlularımızı serelim oraya :)
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 13:42
Önceden haberlerde belgesellerde ESKİŞEHİRİMDEN bahsedilmezken artık sürekli gündeme geliyor ne mutlu oluyorum öyleki dizi bile çekildi çocukluğumda esnaf sarayına doğru geçmek istediğimde trafikten ve otobüslerden çok korkardım babamın eline sıkı sıkı yapışırdım çoçukta olsam eski halini biliyorum balık hafızası değil bu akşam 17:00 de Eskişehir belgeseli var TRT 2 de ilgilenenlere duyurulur olaylara siyasi değil iş yönünden bakarsak eskişehir dahada güzel olacaktır bundan eminim ve Eskişehir halkıda zaten siyasi bakmadığından kazandı bu günlere geldi emeği olan herkese teşekkürler
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 13:44
AKPARTİ ve Unakıtan, artık kıskançlığı bıraksın"illa Büyükşehir illa Büyükşehir" diye tutturmasın.

Eğer bu ülkeyi seviyorlarsa, karşıt siyasi görüşte de olsa iş yapanı, faydalı insanları desteklemeleri gerekir. 81 ilin 80'i belediyeleri AKP olsun, Eskişehir'de de 2 alt belediye ve belediye meclislerinin çoğu yine AKP olsun, ama Eskişehir Büyükşehir BÜYÜKERŞEN olsun. Eskişehir için AKP bu fedakarlığı yapsın, Büyükşehir de aday çıkarmasın.

Biliyorum yapmazlar ama, bunu yaparlarsa işte o zaman AKP nin değeri artar insanların gözünde... 
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 13:44
ben antalya da yasıyorum ama bole bi şehır yok Clap 2 sene oldu eskısehırden  ayrılalı ama ıcımde kaldı valla 
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2008 saat 13:47
Alıntı yapılan ilkeres26

Önceden haberlerde belgesellerde ESKİŞEHİRİMDEN bahsedilmezken artık sürekli gündeme geliyor ne mutlu oluyorum öyleki dizi bile çekildi çocukluğumda esnaf sarayına doğru geçmek istediğimde trafikten ve otobüslerden çok korkardım babamın eline sıkı sıkı yapışırdım çoçukta olsam eski halini biliyorum balık hafızası değil bu akşam 17:00 de Eskişehir belgeseli var TRT 2 de ilgilenenlere duyurulur olaylara siyasi değil iş yönünden bakarsak eskişehir dahada güzel olacaktır bundan eminim ve Eskişehir halkıda zaten siyasi bakmadığından kazandı bu günlere geldi emeği olan herkese teşekkürler

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır