eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009 Yerel Seçimleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 395>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 20:28
Alıntı yapılan Volkan

Sayın emrahes bakın Ata'mız ne diyor Türkçe'miz ile ilgili ...

Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene.” 
“Ülkelerini, yüksek istiklâlini korumasını bilen Türk milleti dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır
Ve son olarakda bakın Türk bilimci ve eğitimcilerine nasıl sesleniyor ..
“Bakınız arkadaşlar, ben belki çok yaşamam. Fakat siz, ölene dek Türk gençliğini yetiştirecek ve Türkçe’nin bir kültür dili olarak gelişmeye devamı yolunda çalışacaksınız. Çünkü Türkiye ve Türklük, uygarlığa ancak bu yolla kavuşabilir.”

Şimdi Ata'm kimbilir ne kadar rahattır .. Devlet televizyonunda Kürtçe yayın yapılıyor ... Wink

Atam şimdi kim bilir nasıl rahattır ; Dağdaki insanları mecliste savunanlar var..
Atam kim bilir şimdi nasıl rahattır ; Benim köylüme Ananı'da al git diyen bir başbakanımız var..

Onu bunu bırakın hayla bu insanları savunmaya çalışan at gözlüklü bir Türk halkı var ..
Ne kadar yazık ... 

Aynı fikirdeyim.Clap

Clap
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 20:40

Forumda herkes diğer yazarların görüşlerine saygı göstermeli , büyükerşeni destekleyenler ve desteklemeyenler nedenlerini saygı çerçevesinde yazmalılar ki okuyanlarında bilmediği şeyler varsa öğrenebilsinler. Lakin forumda bazı arkadaşlar aşırı fanatiklik duygusu ile karşıt görüşlere tahammül edememe durumu söz konusu ki buda bir ESKİŞEHİR'li için son derece üzüntü verici.

Bir diğer önemli konu seçimin Eskişehirspor Başkanlık seçimi değil Eskişehir kentinin ve alt belediyelerin yöneticilerinin seçimi olduğunu lütfen unutmayalım.
Son olarak 13 yaşından beri gurbetteyim bir çok il ve ilçe görme fırsatım oldu. Eskişehir'de hiç bir zaman oy kullanma fırsatım olmadı ve olmayacak gibi ama eğer kullansaydım kentimin ve hemşehrilerimin geleceğini düşünerek hangi parti ile seçime girerse girsin oyum Prof.Dr.Yılmaz Büyükerşen'e olurdu.
Yukarı
43eses Liste gör
Yeni Yazar

ENGİN
Yer: KÜTAHYA
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 20:44
ben ne zaman düzeleceğimizi merak ediyorum ? Büyüklerimiz biz yapamadık siz bari iyi olun diyorlrdı, sanırım bizler çocuklarımıza onlarda torunlarımıza aynı vasiyeti verecek duracak...
BİZANS FATİHİ ES-ES
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 21:01
Oy kullanamıcağımdan dolayı büyük üzüntü duyuyorum çünkü büyükşehiri akp nin almasından korkuyorum :( Umarım Eskişehirliler Büyükerşenin değerini bilir ve partisini önemsemeyip ona oy verir.
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 21:13
Büyükerşen seçilemezse seçilemez.Hiç bi şey olmaz hayat devam eder.Yeni bi Büyükşehir Belediye Başkanımız olur.Belki oda  Metro falan yapar..Hiç korkmayalım Mezarlıklar yeri dolduralamaz denen insanlarla dolu...
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 21:43
büyükerşen iyi hoş şehir merkezine birşeyler yapıo ama resmen şehiri böldü kenar mahalleri tamamen unuttu çoğu mahallenin ana asfaltından arabalar gidemiyor ya
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
hunter_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

SALİH
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 21:45
ben bu takımın taraftarıysam büyükerşene takıma destek çıkmadığı için lızıp oy vermeyebilirim ama bizim vali babamızı kendi önlerini açmak için göreevden aldıranlara asla oy vermem anlayan anladı...
Yukarı
emin Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 22:00

Eskişehirspor'u daha fazla sahiplenip desteklemesi konusunda birkaç eleştiri yapılabilir ama Büyükerşen'in Eskişehir'e yaptıklarına dil uzatmak yiğidi öldürüp hakkını vermemek olur..  Büyükerşen hakettiği oyu alacak ve CHP'ye rağmen rahatlıkla tekrar seçilecektir.. Herkesin içi rahat olsun..

Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 22:03

AK PARTİ ESKİŞEHİR'DEKİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARINI TANITTI

AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı, Düzenlediği Törenle Büyükşehir ile Altkademe ve 13 İlçenin Belediye Başkan Aday Adaylarını Tanıttı.

AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı, düzenlediği törenle büyükşehir ile altkademe ve 13 ilçenin belediye başkan aday adaylarını tanıttı.

Özgüven salonundaki program, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. İl Başkan Vekili Salih Koca, AK Parti olarak, Türkiye'nin huzur ve refah içerisinde büyüyüp kalkınması için mücadele verdiklerini söyledi. Türkiye'nin, AK Parti ile sorunlarının çözümsüz olmadığını ifade eden Koca, "Yılların biriktirdiği sorunları çözüme kavuşturmanın gayreti ve çabası içindeyiz. Bu konuda başarılı olduğumuza inanıyoruz. Bunu milletimiz de takdir ediyor. Geçtiğimiz seçimlerde bunun kanıtını gördük. İnşaallah yerel seçimlerde de halkımız doğrunun ve çalışanın yanında olacaktır." diye konuştu.

Koca, hükümetleri döneminde Eskişehir ve ilçelerine gerek merkezi bütçeden ve gerekse yerel bütçeden ayrılan kaynaklarla birçok hizmetin yapıldığını kaydetti. Siyasetteki amaçlarının millete hizmet etmek olduğunun altını çizen Koca, tüm hizmet sevdalılarını AK Parti çatısı altında siyaset yapmaya çağırdı.

Yapılan konuşmaların ardından, büyükşehir ile altkademe ve 13 ilçenin belediye başkan aday adayları tanıtıldı.

Büyükşehir belediye başkan aday adayları: Prof. Dr. Hasan Gönen, Burhan Sakallı, Kemal Ertuğrul Öztürk, Hasan Tahsin Bayraker, İsmail Haşim Ateş

Tepebaşı ilçe belediye başkan aday adayları: Murat Canözer, Tacettin Sarıoğlu, Zihni Çalışkan, Ayhan Arslan, Fikret Dönmez, İsmail Akdemir

Odunpazarı ilçe belediye başkan aday adayları: Ayhan Boz,Nevzat Önder, Ayşe Fert Dökmeci.

haberler.com

Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 22:07

valla şu an canım çok sıkkın moralim de çok bozuk biraz da başımda dönüyor anlamışsınızdır herhalde ( es es pilsener olayı ) hayatım da en çok sevdiğim görev adamını bezden aldılar en çok sevdiğim insanlardan birini bizden ayırdılar bu saatten sonra ne yazsak ne desek boştur inanın şu an ağlıyacam ama kendimi zor tutuyorum

ama şu var ki ş,mdiye kadar hiç bir partiyi tutmadım hiç bir partinin düşmanı olmadım taki  vali babamızı bizden ayırana kadar artık tam bir akp düşmanıyım artık hiç bir akp li görmek istemiyor hiç biriyle konuşmak istemiyorum

artık muhalefet partisindenim ama ne chp den nede mhp den sadece ESKİŞEHİR  den

seninle sandıkta görüşeceğiz akp

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 395>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır