eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 18:18

Ayrıca ıslıklamanın sebebi nedir

Biz bunları yapmayız mı?
Biz bunları yaparız mı?

Maç başında ki o anonsu kimbilir kaç maç izledim ama bi kere olsun ne dendiğini tam olarak duyamadım.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 18:19
Alıntı yapılan eses_gokhan

komibne alarak salaklık etmişim o zmanm ne gerek var herkes nasıl osla beleş giriyor.Takıma destek katkı beleş girdik bak ama en çok biz bağırdık,biz olmasak burası bağırmaz.                        SİZİN GİBİ TARAFTAR İSTEMİYORUM                                 .
Babamın kombinesi var ama benim yok çünkü 2 kombine parası çok fazla eğer 200 olsaydı bende alıcaktım.Paralı olunca taraftar parasız isen hiçbirşeysin paranın gözü kör olsun..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 18:21
Alıntı yapılan omerbihlar

Ayrıca ıslıklamanın sebebi nedir

Biz bunları yapmayız mı?
Biz bunları yaparız mı?

Maç başında ki o anonsu kimbilir kaç maç izledim ama bi kere olsun ne dendiğini tam olarak duyamadım.

O ıslıklama olayı,bir dönem çok dert yandığımız Federasyon'a  tepki olarak başlamıştı ve bugüne kadar geleneksel bir şekilde devam etti.

Keşke biraz da başka şeyleri gelenek haline getirebilsek...
Yukarı
Podolski Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Varşova-Bydgosz
  Alıntı Podolski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 18:33

bagırmayan acık ödesin bu parayı.. Big%20smileTongue

İSTANBULUN DEĞİL ŞEHRİMİN UŞAĞIYIM !

anti-34&16&07&41

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 18:35
Alıntı yapılan Podolski

bagırmayan acık ödesin bu parayı.. Big%20smileTongue

Açığa laf söyletmem LOL ForzAçık LOL

Şaka bi yana sosyetedekiler ayağa bile kalkmadı onlar ödesin Big%20smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 18:41
Sosyetede adam yoktu ki doğru dürüst,başkan sağolsun...Bu cezayıda paşa paşa ödesin.Bilet fiyatlarını yüksek tutmasını biliyor.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 18:53
30 milyar ceza  bu işin başlangıcı..biz bu yönetim ,bu taraftar zihniyetiyle belkide ceza ödeme rekorunu kırarız..bazıları rıza zeydana çatıyo.. kardeşim o maçta görevli gözlemci var adam enayimi? resmi olarak satılan bilet sayısıyla maçtaki seyirci sayısını farkedemeyecek kadar cahilmi?? ..zeydan ağzını açsada açmasada kabak gibi meydana çıkar kaçak seyirci olduğu..

bazı taraftarlar halen daha kendilerini bankasyada yada 2B de zannediyor..12 yıl önce ve daha öncesinde belkide çogu hayatta yoktu yada emekliyordu..açılış maçında bile o kadar bayanın çoluk çocuğun olduğu maçta hiç bir alakası olmadığı halde başka takımlara sırf kendi egolarını tatmin etmek adına küfür eden taraftara bu 30 milyar ceza az bilee....
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 19:05
beleşçi takımı artık yeter..kimsenin gitmediği yerlere biz gittik onun için biz beleş gireriz diyemezsiniz..bu cezanın sorumlusu tamamen sizsiniz..çok bağırıyosunuz diyede size kimse ayrıcalık tanıyamaz..bağıranda bağırmayanda bu takımı çok seviyor..

bu ceza yönetimin inşallah kulağına küpe olurda  bu beleşçi tayfasına artık dur diyebilirler...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 19:06
Rakip seyirci olmayan bir maçtan 30.000 YTL ceza yedik. Hemde daha ligin başlangıcında. Biletsiz seyirci konusunda bende Necati abiye katılıyorum. Kulüp sattığı bilet sayısı resmi olarak açıklamak zorunda ki bunun üzerinden vergi ödüyor. Eğer gözlemci de kör değilse bunun üzerine çıkıldığını görmüştür.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 19:16
Tamamen yönetimin hatasıdır...!!! Vergi vermekten kaçtığı paraya yakın miktarı cezaya ödüyoruz...Bir de takımı vergiyle ilgili pankartlarla çıktığını da düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır