eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Komik Resim,Yazı,Fıkra,Video

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2009 saat 11:46
Bektaşi içiyordu. Kendisine:

- Sarhoş olmaktan korkmuyor musun, dediler. O:

- Hayır, benim sarhoşluğumdan kimseye bir zararım dokunmaz ki. Siz asıl içmeden sarhoş olanlardan çekinin.

- Kim onlar?

- Bunlar bir takım sonradan görmelerdir ki, ellerine dünya malı geçtiği için ne oldum delisi olurlar.

----------------------------------------------------------------------------------

Bir gün Bektaşiye sormuşlar:

- Baba erenler, niçin oruç tutmazsınız?

- Vallahi tutmak isterim ama halim mecalim yok.

- İftara çağırsalar gider misin?

- Aaa... doğrusu ne yapar eder giderim.

- Canım, bu nasıl olur? Allah’ ın emrini dinlemiyorsun da kulların davetine icabet ediyorsun.

- Bunda şaşılacak ne var? Bilirsiniz ki Cenabı Hak merhametlilerin merhametlisidir. Bir eşref saatine gelirse kulların günahını derhal affedebilir. Fakat insanlar böyle midir ya? Onlar, en küçük bir sebepten güceniverirler. Bunun için davetlere derhal icabet etmek gerekir.

--------------------------------------------------------------------------------

Bektaşinin birine sormuşlar:

- Erenler, dün gece ne iş gördün. Bektaşi:

- Hava açıktı. Tepsiyi alıp bahçeye çıktım, derken gökyüzü bulutlandı. Ben çaktım, şimşek çaktı, ben çaktım. Sonra ben sızmışım. O ne yaptı bilmem!.

--------------------------------------------------------------------------
.
------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2009 saat 11:51
ANAV MERET

Akayı birevi ''etmen rakı Tatarın akkı'' degen.Tora aytgan.Etni aşar rakını içer kiypine karar TATAR.Vakti zamanın da işten bunday köp köp et aşap rakı içilgen bir Tatar köyünde üç kart bir araga kelgen de içlerinden birevi ''Akaylar yaşlarımız bayagı boldu '' Endi acige ketme vakti kelmedi mi ?dep ortaga bir laf atgan.Anav birevleri ''Emen ketiyik '' demegenler..''Kısmet bolsa bolur be!..'' dep kaçamak şiyler aytkanlar.Lafnı ortaga atkan soyu ''Akaylar!Alımız vaktımız aruv savlugumız da yerinde'' Kudaynın da emri ta neçün savsaklamaga ograşasınız şo? dep... Sorganda pek ketimkar bolmaganlardan birevi sonunda avuzından baklanı çıkargan. Tora aytasın ekem.Ketmesi de kolay kelmeside. Alımız da aruv vaktımız da.İlle ve lakin kaytkan son anav meretke tövbe etmek kerek de degen.''Meretke tövbe ''lafın tuygaman işler teran kıyışkan. Kel zaman ket zaman kunler gelip geçken.Bunlar er rakı içip aygan son''Emen taşlasak da bolur be !..''diy diy sonunda acıga ketmege belsengenler. Uzun etmiyik muratlarına ergen aciga ketip kelgenler.Tabii aramga da tövbe ta.Tövbesine tövbe de bunlar köyde yaşagan kişiler. Em de köyün balaban akaylarından ;acı efendilerinden.Kayda toy bar başta bular şakırtuvlı.Eee Tatar da armannı köterdimi tura mı ?Er yakta toy.Em de Tatar toyu.Rakısız toy yok. Erkes aşay içe. Bizimkiler sade aşay içkenlerge karay.Halk kebapnı şaynay.Bostanın cuta artından rakısın soza kiyplene de kiyplene.Olarga karap bizimkiler de tamşana ta

Konakbaynın birevi bularnın tamşanganın körüp katlarına bargan. ''Akaylar sizge birer kade ciberiyim mi ?''degen.Acılardan birevi kızgan körünüp ''Şaşmalay berme! Bizim acı bolganımıznı bilmeysin mi??'' desede bizim konakbay ''Köpten beri içmeysiniz sagıngansınızdır; bir kadeden ne bolacak şo''? degende acılar birbirevine karagan.Konakbay da cuvurıp bularga rakını da mezeni de cibergen. Aldlarına rakı kelgen de dayanamaganlar ta.Bizim efendi akaylarga keyif toyga da neşe kelgen.Kulüp oynap anlata ekende yatsı vakti kelgen.Minareden ezan sesi tuyulgan.Ezan sesinen barabar içlerinden bir nevi ''bari namaznı taşlamayık barıp yatsını kılayık ta keliyik'' degen.Anav birevleri de tastiklegenler.Üçevi de camige ketip namazga turgan.Namazga turmasına turganlar da içlerinden birevi secdege barganda birtta turalmagan.Katındaki arkadaşı ekinci secdege barganda türtken ''tur tur ayıp bolayatır'' dep.Catkan soyu maga boldu ber Acı Ametke!..'' diy eken.
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2009 saat 12:03
Alıntı yapılan holigantatar

.....Eee Tatar da armannı köterdimi tura mı ?
Er yakta toy.Em de Tatar toyu.Rakısız toy yok.

Endıgı ne arman kaldı, ne de toy, bır rakımız bar, keşinsem de taşlamam.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2009 saat 15:33
Ülkelere göre futbol takımlarının taktiklerini anlatan güzel, komik bir slayt.
İngilizceydi elimden geldiğince Türkçe ifadelerini de yazdım slayt üzerinde.. (Yorumlarınızı merak ediyorum Tongue )

www.eturker.net/takim.pps
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2009 saat 16:07
valla çok hoş özellikle bizim plan cuk oturmuş yerine illaki hakeme gideriz.ama ne yapalım bunun sorumlusuda malesef bizim hakemler :(
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
esesli1965 Liste gör
Yazar

SERKAN
Yer: esk
  Alıntı esesli1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 16:24
YaNlıS gİdEn Maİl

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail
 atmaya karar verir.

Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir....

Tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ;
ve bilgisayarındaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere
 yığılıp kalır. Odaya giren annesi yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür.

Kime : Sevgili karıma
Konu : Yeni ulaştım.
Tarih : 16 Mayıs 2004
Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım.
Herşey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum.
Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.
Not : Burası çok sıcak 
Yukarı
esesli1965 Liste gör
Yazar

SERKAN
  Alıntı esesli1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 16:27
Uc mahkum cezaevi yolundadir. Her birine, hapiste gecirecekleri gunler icin bir esya getirilmesine izin verilmistir. Otobuste, biri digerine doner ve sorar:
- Eeee sen ne getirdin ? Diger mahkum bir boya kutusu cikarir ve bununla her seyi boyayabilecegini soyler.
-İkinci mahkum bir deste iskambil kagidi cikarir. "Bunlarla poker oynayabilir, fal bakabilir veya herhangi bir kagit oyunu oynayabilirim.
" Ucuncu mahkuma merakla sorarlar: - Sen ne getirdin ? Adi Temel olan ucuncu mahkum bir kutu cikarir ve gulerek:
- Bu orkidleri getirdim. der. Diger iki mahkumun kafasi karismistir.
Merakla sorarlar: "Bunlarla ne yapabilirsin ki?"
Temel siritir ve elindeki kutuyu gostererek;
- Kutuda yazdigina gore, bunlarla ata binebilir, Yuzmeye gidebilir, hatta paten kayabilirmisim.

Yukarı
esesli1965 Liste gör
Yazar

SERKAN
  Alıntı esesli1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 16:30
Pilotlar ve Yer Ekibi
Pilotlar her uçuştan sonra, uçuş sırasında karşılaştıkları ve tamir edilmesi ya da ayarlanması gereken sorunları tamir bakım personeline bildirmek için bir form doldurur. Pilotların doldurduğu bu formları daha sonra tamir bakımcılar okur ve sorunları giderir. Sonra da formun alt kısmına gerçekleştirilen düzeltici faaliyeti yazarlar ve pilotlar bir sonraki uçuştan önce bu formları ve tamircilerin notlarını okur. Yer personelinin ve tamir bakım personelinin espri anlayışı olmadığını söylememek gerekir. Aşağıda QUANTAS pilotlarının gerçek arıza ve şikayet bildirimleri ve tamir bakım mühendislerinin tamir sonrası cevapları yer almaktadır. Bu arada, Quantas havayolları kurulduğu günden bugüne dek hiç kaza geçirmemiş tek büyük havayolu şirketidir.

P = Pilotun arıza bildirimi.
S = Tamir bakımcının tamir sonrası notu.

P: Sol iç tekerleğin kısmen değiştirilmesinde fayda var.
S: Sol iç tekerlek kısmen değiştirildi.

P: Test uçuşu OK, fakat otomatik iniş biraz sert.
S: Bu uçakta otomatik iniş sistemi yok.

P: Kokpitte bir şey gevşemiş.
S: Kokpitte bir şey sıkıştırıldı.

P: Ön camda ölü böcek var.
S: Canlı böcek sipariş edildi.

P: Otomatik pilotu sabit yükseklikte uçuşa ayarlayınca dakikada 100 metre alçalıyor.
S: Böyle bir problem gözlenmedi. (uçak yerdeyken test edilmiş)

P: Sağ tekerlek hidroliğinde yağ kaçağı olduğunu gösteren bir yağ birikintisi var.
S: Yağ birikintisi temizlendi.

P: DME´´nin volümü inanılmayacak kadar yüksek.
S: DME´´nin volümü inanılabilir seviyeye ayarlandı.

P: Gaz manivelası kilitleri kapatılınca manivela yerinden oynamıyor.
S: Kilitler zaten o işe yarar.

P: IFF çalışmıyor.
S: IFF, OFF konumundayken asla çalışmaz.

P: Sanırım camda çatlak var.
S: Sanırım haklısın.

P: 3 numaralı motor kayıp.
S: Biraz araştırınca motorun sağ kanatta takılı olduğu anlaşıldı.

P: Lövyeyi ileri itince uçak saçmalıyor.
S: Kendine çeki düzen vermesi, doğru dürüst uçması ve ciddi olması için uçağa ihtar verildi.

P: Radardan mırıltılar geliyor.
S: Radar havlaması için yeniden programlandı.

P: Kokpitte fare var.
S: Kedi install edildi.
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 22:56
Ataydan kalgan aşlar etli maylı kamuraş
Kobetemen katlama laşka cantık tataraş
Şırborekmen kım osse hastalık neken bılmez
Balaban bır doktur aytkan tansiyonlu biır kartka
Başın avursa yada kelse agır bır sancı
Dakkasında keser şırborektir ilacı
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2009 saat 23:08
alican koşarak babasına gelir ...
babacığım babacığım bugün ilk cinsel tecrübemi yaşadım der..
babası ... aferim oğlum otur anlat der...
alican
ahhhhh baba bir oturabilsem ...der...
eseste hacettepe ve gençlerbirliği maçından sonra bizi oturtmadı yaaa
ah bir oturabilsek..
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır