eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Oğuz Sabankay

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
Online Durum: Offline
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 20:21
Bencede oyuna göre yorum yapıyorlar ya çok ilginç buluyorum ya gerçekten bi lig başlasın gerçek hayatta sanal hayatta değil gerçekte izleyin sonra yorum yapın bence.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 20:51
Oğuz Sabankay (d. 7 Ağustos 1987, Akhisar) Türkiye'nin gelecek vadeden orta saha oyuncularının en önemlilerinden biridir. Akhisarspor altyapısında yetişmiştir. 2004 yılında Galatasaray altyapısına transfer olmuştur. 2006/2007 futbol sezonu öncesinde Galatasaray ile profesyonel sözleşme imzalamıştır. Galatasaray'dan 4 Ocak 2007 tarihinde Vestel Manisaspor kulübüne kiralık olarak transfer olmuştur. Buradaki ilk resmî maçını 31 Ocak 2007 tarihinde Türkiye Kupası Çeyrek Final 1.Ayağında Beşiktaş'ın 4-0 üstünlüğüyle tamamlanan karşılaşmanın 84. dakikasında Filip Holosko'nun yerine oyuna girerek çıkarmıştır. 1 Kez Ümit Milli, 60 kez A Genç ve 6 kez de B genç millî takım formasını giymiştir. Bu formalar altında 3 golü bulunmaktadır. Millî maçlarda ilk golünü 6 Mayıs 2004 tarihinde Kuzey İrlanda A Genç Milli takımına karşı kaydetmiş olan genç oyuncu Türk futbolunda geleceğin yıldız adaylarından biri olarak gösterilmektedir. Galatasaray Taraftarı takımda yer almasını heyecanla beklemektedir.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 20:52
cescu'nun teknik direktörlüğü sırasında, bir hazırlık maçında ortasahanın ortasında harikalar yaratarak formayı kapacağının sinyallerini vermiştir.Eric Gerets döneminde de Borussia Mönchenglad'la oynanan hazırlık maçında mükemmel oyunuyla herkesin dikkatini çekmiştir.Maçın ardından Galatasaray'ın almak istediği Federico Insua Galatasaray beni alacağına bu çocuğun üstüne düşmeli demiştir
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 22:12
Oğuz Hoşgeldin
Yukarı
cotuk Liste gör
Yazar

Hüseyin ÇOTUK
  Alıntı cotuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 22:26
Arkadaşlar Galatasaray'ın gelecekteki yıldız adaylarından Oğuz'u kiralık olarak almışız. Çok başarılı olacağına inanıyorum. Sol ayağını gerçekten çok iyi kullanıyor.  Orta sahada görev yapan Oğuz'a hayırlı olsundiyor, başarılar diliyorum
Her zaman arkanda büyük taraftar
Güveniyoruz size sonuna kadar
Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
  Alıntı escem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 22:36
ya bu çocuk gibi 13-14 gösteriyo,yerler bunu süper ligte ya
Yukarı
ESCOBAR Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: izmir
  Alıntı ESCOBAR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 22:40

tipine bakılırsa süsüne düşkün , ama topçu tipi var inşallah yeteneğini konuşturur. hayırlı olsun

Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 22:46

Biz besleriz gs yer...kiralık futbolcunun ne işi var ya? iyi futbolcu olması bence hiç önemli değil...bize hiç katkısı olmaz....efendim adnan polatla..sezginin çok emeği geçmiş falan.....ne emeği geçecek....biz istemesek başkasına verecekler yetişssin diye...Artık şu kiralama işinden vazgeçilmesi lazım....hiç bir işe yaramaz...o kadar iyi futbolcuysa gs de oynama durumuda varsa kendini sıkıp sakatlanmak istemez...bence gereksiz bir transfer...

ayrıca şu bizansa olan yalakalığı anlamıyorum...kahrolsun bizansa sevgi ve sempati duyup esesliyim diyene....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
berko26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkcan
  Alıntı berko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 22:50
hayırlı olsun
Yukarı
forza_26 Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı forza_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 22:50
Alıntı yapılan mel_ich26

ben 2. ssesonumda eskişehirspora almıstım o zamanki özellikleriSmiledaha ileride gelişio....

Sanal ortam yalan ortam biliyor musun?
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır